Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Aradıklarımı yazıyım, bebek pembesi allık arıyorum ve açık lacivert turkuaz mavisi gece mavisi gibi bir far arıyorum varsa bildiğiniz tavsiyelerinizi bekliyorum.
bence şöyle bi flormara git gerçekten baya geliştirdiler kendilerini aradığın allık vardır sanırım :)
farındanda var ben kullanıyorum tekli varmı bilkmem ama 4'lüsünden aldım ben süper bir gece mavisi :)
teşekkür ederim canım canım :)
kızlar elften özellikle alınması ve asla alınmaması gereken ürünler varmı
ben studio serisi fırçalarını,blush & bronzerını,ve göz altı kapatıcısı ve aydınlatıcısını bir de eyelinerini kullanıyorum düzenli
onun haricinde complexion perfection var yüzüme bişi kullanmadığımdan duruyor öyle
far bazı aldım mineral serisinden beğenmedim o da duruyor
gloss aldım rengi falan füzel lakin tadı kokusu hoşuma gitmedi
şimdilik bu kadar sanırım :)

canım maybelline hafif bir aydınlık veriyor ama estee lauder kadar iyi kapatmıyor .ama ben genelde bunu kullanıyorum,sebebiyse sadece daha ucuz olması :)
gayet güğzel kapatmış canım süper olmuş bence bu arada sendeki morluk değil kırmızılık gibi duruyor bunu yeşil tonlu göz altı kapatıcısyla halledebilirsin bence :) buralarda varmıdır bilmiyorumda yabancı bloglarda böyle rengarenk kapatıcı seti kullananları gördüm buraya yeşil buraya sarı buraya pembe dieee ve sonuç harika oluo :)

bende bu ürünü kullanıyorum kapatıcı deil aydınlatıcı kıvamında daha çok
normal parmakla sürünce pek kapatmıyor ama böle nokta vuruşuyla süper bişeye dönüşüo resmen :)
Kızlar ben de size bişe sorcam;sabah kalkınca gözaltlarım şiş oluo kısa bir sürede gözaltımdaki şişleri nasıl indirebilirim??şiş gözlre makyaj yapınca hiç hoş durmuor çünkü??:uhm:
bazen bende de oluyor öğleye doğru geçio yüzü pek takmıyorum ama yüzüğümden anlıyorum sabah sıkıyo akşam bol gelio :)
bu duruma bi çözüm bulmak lazım neden vücut ödem yaaprki tuzlu yemiyorum :)
tatlım ben kullanıyorum öneririm hangilerini almayı düşünüyosun

günaydın bidenem nerelerdesin bakimmm

günaydın canım iyi sabahlar buralardayım tatil yaptım işte :))))
maşallah seninde kullanmadığın bişi yok marka gurmesi olmuşun kızzzzz

Lachesiscim bak bu flormardaki seri
flormar

bu da bendeki far 89 numara :) yalnız şöyle bir şey var ıslak kullanınca renkler ortaya çıkıyor kuruyken pek matah bişi değil dene almadan sağolsun ben alırken kız hepsini ıslak kuru göstermişti :)

Son düzenleme:

çok güzel gözüküyorlar canım güle güle kullan. ben far pek kullanmadığımdan ıslak kuru nasıl oluyor hiç bilmiyorum açıkçası. cahilim bu konuda. macin falan ıslatarak kullanılan farları mı ne vardı, bu da öyle mi nasıl ıslatıcaz ki fırçayı mı ıslatıyoruz. ay bu farlar konusunda hiç birşey bilmiyorum :26:
bu arada bu 4lü far tam istediğim gibi, hemen almak istedim :)

Bebek pembesi allık flormar var bende ..
iki kere felan kullandım ..
güzel bence gidip diğer markalara bi sürü bayılcana flormardan almak daha mantıklı ..
istersen svoç koyarım dicemde evde internetim yok ki

saol canım aldım bi ara mavi renk takımı yapmıştım pek kullanmıyorum artık
ben aplikatörümü biraz ıslatıp kullanıyorum ıslak olarak deneme yanılma işi bilmiyorum deme dene öğren canım
güzel bence gidip diğer markalara bi sürü bayılcana flormardan almak daha mantıklı ..

heheh sen swatch ekleyene kadar lachesisim alır ekler beaaa hehehe PPP swatch eklemek isteyen adam ekler taaammııı naber abatum ses verip yokolmuşun :)

çok sağol canım bir ara gidip bakıyım, ben de aslında çok var bebek pembesi allık ama çok süper dediğim pek olmadı, onlardan farklıysa alırım:)

ay ben eklesem evdekileri eklerim de foto makinam yanımda değil telden de blur blur çıkıyor renkler anlaşılmıyor ki
ben şu ıslak far şeysini deniyim, acaba her farda olur mu?

Yok canım her farda zaten uyarıyorlar bunlar ıslak kuru diye :) sen git bir dene :) kurcala ona göre al :)

geçmiş olsun canım hayırdır ne ilacı kullanıyorsun? kaçırdımmı acep söyledinde

doğum kontrol hapı canım
rahimde kist var onun için kullanıyorum
c.tesi bitiyo kurtuluyorum dicemde
doktora gidip kistin yok oldugunu görünce kurtuldum diyebileceğim.

selam kızlarrr,iyi haftalar dilerim hepinize...:13:

dünde yazmıştım,cheryycultureden alışveriş yapan varmı ?

ok canım çook sağol
Yardımcı olabildiysek ne ala canım :))) bişi diil
doğum kontrol hapı canım
geçmiş olsun canım inşallah küçülmüş yokolmuş olur o zamana kadar iyi düşün iyi olsun

selam canım valla ben yapmadım ama yapan olabilir nette arattın mı canım?

balım alışveriş yapmadım ama çok duydum o siteyi sana bikaç blog yazısı koyuyorum belki işine yarar
mughetto
byheh
yırtdışından alışveriş rehberi

doğum kontrol hapı canım

geçmiş olsun bal bademim
günaydın canım iyi sabahlar buralardayım tatil yaptım işte :))))
maşallah seninde kullanmadığın bişi yok marka gurmesi olmuşun kızzzzz

ooo renkler şahane bide mafiye gri gölge yaparsan varyaaa yemede yanında yat
ıslak far konusunda senle aynı fikirdeyim canım direk sürünce pek renk vermio bu 4 lü farlar. Tekli farlarda öyle bi sorun yok ama kuruykende gayet güzel renk verio
ama ben fırçamı çok az ıslatmama rağmen farımın üstü bi garip oldu sende de öyle bi sorun oldumu magrentam

Son düzenleme:

OOOOO hızlı gördüm seni nilcim şöle bir baktım 2 site buldum nyx denenmeli diyorlardı bende farlarını merak ediyorum nyx'in dene bakalım sende memnun kalıcakmısın güle güle kullan canım :)

cefalettem -magrentam hastayım size,hızır gibi yetişiyorsunuz vallaha
hemen göz atıcam ,by heh ve mughetto yu okudum diğerine bakim ,farklı bişiler yazıyordur belki .. tşk ederim

evet canım farın üstü düzleşti ama sorun yok sürülüyor hala :) şimdi benim yeşil far almam lazım normalde çok far sürerdim temizlik yapıp atınca kahve ,gri ve mavi tonları farım kaldı mor ve yeşil tonlarında far almam lazım tekli değilde bu flormarınki gibi 4lü 5li istiom şu mat olanlara bakayım bare :)

hemen göz atıcam ,by heh ve mughetto yu okudum diğerine bakim ,farklı bişiler yazıyordur belki .. tşk ederim

bende by hehe baktım sen alışveriş yaptın deyince lik vermedim bak neyse okumuşun allahtan :)

bende kendime hastayım
heryerimden megolamanlık akıo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…