Makyaj Ürünleri Resimli Makyaj Malzemerimiz,Swatchları,Sohbet ve Önerilerimiz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ben beğenmedim çantayı kontesim ama senin tarzına uygunsa al tabi, bana biraz biçimsiz geldi:S

biçimsiz mi
nesi biçimsiz ki
sade seviyorum da ben ondan beğendim
bi de postacı çantası tarzı tabi bu

30 TL indirim mi nerden gelio bu yoourdun bolluğu bakimm
güle güle kullan balım

çok hoş gözüküyo umarım kalıcılığıda iyidir bidenem

Allah iyiliğini versin kıs senin
kriterlerini yirim

bir arkadaşı davet etmiştim o vardı canım birde 20 tl bana kupın gönderiş saolsun markafoni hehehe kargoda yok 75 tl üstü alışveriş olduğu için napalım ben de bunu aldım işte :)

kontesim çanta hoş ama ben buralardan çanta almıyorum böle dururken bir kere aldım boyutu minnacık çıktı illa kıyafet gibi biri elinde göstercek
ha bu arada o çantaya 60 tl vermem o ayrı 60 etmez canım o

ben bu konuda mail atmıştım siteye
ebatları da yazın diye
artık yazıyorlar

sen benim trendden aldığım çantayı görmedin mi? mükemmel bi şey geldi

nassı yaniii 60 etmez derimod diyorum kız

Son düzenleme:
aman çanta işte ben zamnında aldım david jones muydu neydi deri die derileridöküldü soryuldu hep ondan sonra çantaya öle para vermem dedim :) vermiyorum

biçimsiz mi
nesi biçimsiz ki
sade seviyorum da ben ondan beğendim
bi de postacı çantası tarzı tabi bu

ya kolda duruşunu hayal ettim de, ne tam küçük ne tam büyük gibi geldi. tabi resimden boyutu belli olmayabilir. ben biraz oran takıntılıyım da:)

hatunlarr markafoni alışverişim geldi birazdan eklerim ama hala cs den haber yok
Nilimmmmm sanada gelmedi dimi cs

kontecim diğer aldığın çanta çok güzeldi. bunu çok çok beğenmedim ama markasına göre fiyatı gayet uygun ve senin tarzına uyuor canım

yaa kızlar biraz önce cs ler geldi ama paletin camı kırılmış 2 numunemde dökülmüş napim paleti sizce camı çıkaramadım

kontes bu benim paletim. bu cameleonun eski modellerinden ama ben çok memnunum. fikir olur inşallah.
canım yaaa kırık geldiyse iade hakkın yok mu göndersen?

Toplam 6 kullanıcı konuyu okuyor. (6 üye ve 0 ziyaretçi)

1. KK Pro Üyesinehas
2. Nickmckyok
3. SERAMIKCI
4. cafelatte
5. kahveci
6. nikovenaz

woooowww kalabalığız :)))

lattecim resmini çekip göndersen
geri iade zor olur astarı yüzünden pahalıya gelir
sen resmini posta kutusunun yanında çek
makinanın tarih ve saat kısmını aç
bugün geldiği yeni açtığın belli olsun

ee sinehas ne içindir bu tespit yoklama mı yapıyosssss
ben burdaaaa
lattem geldiğinde getiren şahsın yanında açıp baksaydın eğer direkt almadan arızalı yada
kırık çıktı deyip geri iade edebilirdin şimdi nasıl kanıtlıcan bacım
kırık geldiğini aklınısda olsun net ten sipariş verdiğinisde muhakkak kuryenin yanında paketinisi açıp kontrol edin
o anda geri verme şansınıs var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…