Göz Makyajı Resimli Kaş örneği

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

cemre-fck

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2007
204
0
31
Kızlar kaşlarımın şeklini deiştirmeye karar verdim.Kaşlarımı uzatıyorum şu anda.şu resimdeki gibi yapmayı düşünüyorum sizce göz yapıma gidermi?Bu şekildeki bir kaşı kendim bu hale nasıl getirebilirim?resmim aşağıda.
yardımcı olursanız sevinirim hem diğer arkadaşlarda faydalanmış olur

2308.jpg

yedg.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
canım konu başlığını tekrar bi gözde geçir istersen . . .

kaşların oldukça gür bence istediğin her şekli işinin ehli biri yardımı ile mümkün kılabilirsin . . .

uygulamak istediğin modelde kavisi az oldukça doğal bir seçim olduğu için oluşturmakta zorlanmazsın sanırım . . .

tatlım kaş modeli senin ayarlıycan bişey değil ki
herkezin kaş şekli kendine özgüdür inceltmek haricinde pek bişey yapılıcağnı sanmıyorum
seninde kaşların kendine özgü resimdekinden de daha güzel
sen yapsan yapsan böyle bi kaş yaparsın bide boyaman lazım kaşlarını sadece almakla olmaz gibi

sanki biraz kavis verlse birazda üstten alınsa olur gibi duruyo ama bence badem yağıda kullan ki yada hint kaşlarının arası dolsun bir de boyarsın kaş kalemiyle olabilir gibi duruyo tatlım zemuszemus

bence kaşların çok güzel canım
bende o kaşlar olsaydı çıkanları alın inceltmeyin derdim.
kalın kaşı seviyorum.
ama malesef bende kaş yok ya
zorla birşekle giriyor.

kesinlikle kalın kaş diyorum ama tabiki şekilli olmalı kalın kaş zaten artık moda dikkat edin bakın tvlerde bile oyuncuların kaşları hep kalın kalın kaş bence doğallığın en büyük yansıması kaşlarını ip gibi alanlardan hiç hoşlanmıyorum çok yapmacık geliyor bana ayrıca bir yerde okumuştum kaşlarla karakterin alakası var diye insanların kaş alma şekillerine göre yani kaşlarına göre karakter analizi yapılıyormuş

kesinlikle kalın kaş diyorum ama tabiki şekilli olmalı kalın kaş zaten artık moda dikkat edin bakın tvlerde bile oyuncuların kaşları hep kalın kalın kaş bence doğallığın en büyük yansıması kaşlarını ip gibi alanlardan hiç hoşlanmıyorum çok yapmacık geliyor bana ayrıca bir yerde okumuştum kaşlarla karakterin alakası var diye insanların kaş alma şekillerine göre yani kaşlarına göre karakter analizi yapılıyormuş

kaş almayanlar ne oluyor peki o zaman merak ettim :jeyyar:

tatlım kaş modeli senin ayarlıycan bişey değil ki
herkezin kaş şekli kendine özgüdür inceltmek haricinde pek bişey yapılıcağnı sanmıyorum
seninde kaşların kendine özgü resimdekinden de daha güzel
sen yapsan yapsan böyle bi kaş yaparsın bide boyaman lazım kaşlarını sadece almakla olmaz gibi
ya şu ebru gündeşin kaşlarını kim alıyor allaşkına süper ya şekil muhteşem. böyle kaş alan biri varsa banada söyleyin.şu ana kadar güzel kaş alan kimseye rastlamadım. şimdi malesef kendim alıyorum bozmadan.çünkü inceltiyolar.kaş almayı bilen fazla yok bence.

X