Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

lash archtitecti cıktıgından beri kullanırım,sahanedir.
kadınlar gununde kampanyası vardı,bir alana bir bedava.45 e almıstım

eneeemmm saf kkontess, ben de satıcı ne önerirse onu alıyorum :mymeka: bundan sonra sizlere danışmadan almıcam hiç bi makyaj malzemesini lmaz::kedi:

bebikler ben bi şe daha sorcam sizlere.dün şehir dışındaydım süper bi dükkana girdim bööle her markanın ayrı köşesi vardı.ne yapacağımı şaşırdım ,hiç bu kadar çeşit görmemiştim :dance: çünkü ben üni için küçük bir şehirdeyim,burda da golden rose,flormar,max factor ve maybelline var...neyse çok uzatmiyim.dünkü o dükkanda she marka göz kalemleri vardı.çok rahat sürülüyorlardı ve renklerine de bayıldım.tam istediğim gibiydiler.ama iyi midir ki o marka? cesaret edemedim ve almadım:bbo:fiyatları da 7 tl'ydi

ben rujunu kullanıyorum she'nin oldukça iyi

kızlar ben buna aşık oldummmmmmmmmm

Kız sen bizi yoldan mı çıkarıcan bakiim heee?:mymeka:

şaka yapıyorum canım, ama cidden çok hoşmuş, bana hiç yakışmıyor ama kırmızı, geçenlerde kırmızı maybelline ruj aldım tekrar bi deneyim diye ama ıhıh olmadı...

tatlım She markasını duydum ama hiç denemedim. Cildin çok hassas değilse alıp dene bence, fiyatı da ucuzmuş....ama ürünler ne kadar kaliteli acaba? CADIARZU

she'nin şu ürününü almıştım ben.özellikle bordo kısmını kullanıyorum.o da rujun üstüne ıslak görünüm veriyor diye.kırmızı rujun üstüne sürdüğümde daha doğal duruyor ruj

göz konusunda bi hassaslık yaşamadım bebeim.sadece yüzüm hassas,akneli azcuk:kedi: ama zaten fondoten,pudra,allık vs asla sürmüyorum 5 aydırboshayallersmile göz ve dudaklarla alakalıyım sadece.he bi de tırnak kaydirigubbakcemile2

bi göz kalemine bide she marka 7 tl vermem ben valla alix avien ya da golden rose mu ne var bende süper valla :)

ayy cumartesi çalışmasam her hafta izmirde alcam solugu canımda 6da çıkıyom işten çok zor oluyo aslende izmirliyim zaten annemi ösledimmafoldumben

saol canımm ya kampanya filan olursa banada haber verin hemen sipariş ediyim şuan tea ürünlerinde indirim var ama onlar güzel kokmuyo:dilcikar:

kızlar ben buna aşık oldummmmmmmmmm

makkaj malzemeleriyle aşk yaşıyo kız yav:roflol: rahat dur bizi de galyana getirme he üç kuruş maaş alıyoz zaten ! :enbuyukkk:

bi göz kalemine bide she marka 7 tl vermem ben valla alix avien ya da golden rose mu ne var bende süper valla :)
ben bu ucuz markalara gıcık oluyodum bi ara ama flormarın göz kalemleri iyi valla şimdi yiğidi öldür hakkını yemecokacimcoook=)
simli kahverengi bi kalemi var glittering star eyeliner yazıyo, ben far niyetine kullanıyorum ay süper yapıyo 3 milyona mı ne aldım üstelik:hooray:

Kızlar bu arada ben geçenlerde Shiseido'dan şu resimdeki pembe ruju almıştım (markafoni de indirim vardı) ama hala gelmedi...bu tür tonların bana yakışacağını hiç düşünmezdim ama beyaz tenli-sarışınlara böyle pembeler süper gidiyor....

Bu arada oopitipiticiğim,
Sen oturduğun şehirden dolayı çok fazla makyaj malzemesine ulaşamıyorsun sanırım ama Markafoni ve Limango'da zaman zaman ünlü makyaj markaları satılıyor hem de indirimli, o sitelere de arada bir bak derim....

canım she kaliteli bi marka değil yani üstün performans beklememek lazım ama cici renkleri var bence de cildin hassas değilse al bi iki tane gönlün geçsinbayanssulusmile
bu arada annemin elizabeth arden göz kalemleri var, gençkızkende o markayı kullanırmış inanın süperler aklınızda olsun

canım çok güzel rengi bende sarışınım ve hep açık pembe renkler kullanırım
tatlım burda forum aydın var alışveriş merkezi, denizliye de gidiyorum sıksık tekinacara filan ama body shopun olmaması büyük eksiklik bence!
markafoniye filan bakıyorum sıksık canım da kalmıyo ya 7.30da açılıyomus kampanya, ben bakana kadar tükeniyo valla rüyalarındamı görüyolar napıyolar kaydirigubbakcemile3

offfff yawww cumartesi hemde tam gün bende 12ye kadar çalışiıom kabus gibi ıyyyy
florların bi kalemi var bende denicem onu adını unuttum baya iyimiş :)
malesef ucuz=kalitesiz diye düşünüoz ama artık öyle düşünmüom araştırıyorum ona göre alıyorum ne kalitesiz ne de pahalı ürün ortasınıı bulmak lazım
bende komdan aldım bakalım kaç günde gelicek ilk alışverişim

yok canım ya ne 7.30u bugün girmeye çalışıodum açmıodu bi türlü sonra açtı ürünler yenilenmemiş saat 9du yenilendi ve teker teker bitti millet maşallah pek hızlı :)

Ya sorma valla canım insanlar sabahın köründe alıyorlar, bende anlamıyorum, cidden rüyalarında görüyorlar sanırım kaydirigubbakcemile3

Ya valla İstanbul'da her türlü kozmetik mağazası var ama canım bende mağazalara girince bi rahatsız hisssediyorum, özellikle Sevil'de çalışanlar hemeeen yanında bitiyor ya sinir oluyorum rahat rahat bakamıyorum...
artık kendimi internet alışverişine verdim, MAC hariç çoğu şeyi de bulabiliyorum....

Body Shop inşallah açarlar canım yaa....veya İstanbul'a gelirsen bol bol stokla! burada Optimum Outlet var, body shop'un sezon sonu ürünlerini %50 indirimle satıyorlar mesela....

Gerçi şu EST kampanyası saolsun şimdilik ihtiyacım kalmadı kreme filan :lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…