Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

kızlar, ben bu fırça setini almayı düşünüyorum çilekte indirime girmiş fiyatı çok uygun, güzel mi acaba? bir fikir verseniz :smiley-cool:
bende gördüm canım bende gayet iyi fiyatı :)
canım o pek yavruağzı değil turuncu gibi geldi bana bide rengi deneyerek anlarsın orda öle ama sürünce nasıl acaba :) bu arada bende o tonlarda arıyorum bulursam haber veririm :)

Flormar+Eyeliner+Pen+(5).jpg (image)
bende bu eyelinerden aldım bugün...inşallah kolaylıkla kullanabilirim ..kullanan var mı memnun mu merak ettim arkadaşlar...
güle güle kullan canım bende almayı düşünüyorum :)
maşallah yaaa hangi arada alıyonuz arkadaşlar bunları valla çok kıskanıyorummm

şu rimeli bende merak ettim yawww gördüğüm yerde alıcam :))))
bende satıcılara güvenmiyorum herkes kendi markasının satışını yapma derdinde bence bişi almadan önce ne alcağımıza karar verip ona göre gitmek lazım yoksa caydırıyolar saçma sapan bişi alıoz :)

ama buyuk fırca sevmıor ısenız bu rımelı sevmeszınız,demedi demeyın :kedi: ben cok begenerek kullanıyorum ınan canım benım

eve yetısp yemek yapmam gereken zamanı alısverıse harcıyorum,itininayla zaman yaratılır opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan :dance: :dance:

işimize göre zaman yaratıyoruz desene :))) ay ben her fırçayı kullanırım en son flormar x5 aldım ilk sefer güzel yaptı sonrakilerde topak topak yapıştırdı ama eski fırçamla düzeltince süper oluo bizi uzun birin tombik sorun yok :))))

ay ben bırde sunu merak edıyorum.Givenchy Phenomen eyes.Ben bununla kesın gozumu cıkartırım

kızlar siparişini onaylanmıştır diye mail geldi stawberyden
order numarasıyla giriyorum
Ne yazık ki bu sipariş için ödeme başarılı değil. Lütfen lütfen Müşteri Hizmetleri başvurun
diyor

kızlar çok güzel seyler almışsınız güle güle kullanınn
donutcum o rimelin hastası çok ama marifet istiyo e o da bende yok=))
bana QSPA dan numune geldi bu arada kızlarzemuszemus

Ay işte ASLA ALMAYACAGIM BıR URUN kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

ABD’de satışa çıkarılan yeni bir ruj, kadınların karşısındaki erkekle seks isteyip istemediğini gösteriyor.

CALIFORNIA’da üretilen “Mood Swing Emotionally Activated Lip Gloss” adlı yeni piyasaya çıkan ruj erkeklere kadınların şehvet derecesini anlamasına yardımcı oluyor. Rujun rengi kadınların duygularına göre değişiyor. Pembe renkli ruju süren kadın, karşısındaki erkeğe arzu duyarsa dudağının rengi gittikçe kırmızılaşıyor.

Utandırabilir

Büyük ilgi gören rujun fiyatı yaklaşık 28 TL. Çöpçatanlık uzmanları, “Bu, çiftler arasındaki yakınlaşmayı kolaylaştıracak harika bir buluş. Ama bazen utandırabilir. Otobüste yanınızdaki adamın tahrik olduğunuzu bilmesini gerçekten ister miydiniz” dedi. Rujun ilk kullanıcıları arasına şarkıcı Katy Perry de var.

Ne yazık ki bu sipariş için ödeme başarılı değil. Lütfen lütfen Müşteri Hizmetleri başvurun
diyor

Canım bence maili kaale al sen,durumu bildiren birde mail at istersen musteri hizmetlerine.Kredi kartından tutar dustu sonucta degil mi ? Acık provizyonlarda cekılen tutarın fırmanın oldugu yerin snapshotini al,tarihi falanda olsun.Olmadı kredi kartı bılgılerının oldugu kısmı sıler,o kısmı maile attach edersin atarken.

kızlar çok güzel seyler almışsınız güle güle kullanınn
donutcum o rimelin hastası çok ama marifet istiyo e o da bende yok=))
bana QSPA dan numune geldi bu arada kızlarzemuszemus

yaaa benım cevremde kullanan hıc yok tatlım,ay cok merek ettım CADIARZU CADIARZU

:1shok:
otobüsteki heriften niye tahrik olayım ya :mymeka: deli mi ne bunlar:dilcikar: ben alır sürerim bişicikte olmaz peehsositososito

donutcum seni bu topicin en kozmetik delisi ilan ediyorum! kaydirigubbakcemile3 allah kocalarımıza kolaylık versin seninkine de ayrıca bolbol paracıklar versin inşallah=) amin=)))

otobüsteki heriften niye tahrik olayım ya :mymeka: deli mi ne bunlar:dilcikar: ben alır sürerim bişicikte olmaz peehsositososito

Valal hic oyle deme,ben gecen gun dolmusta genc bir cocugu taciz eden bir genc kız gordum.Bir cocugun ustune oturmadıgı kaldı,sonunda yanımdakı yaslı kadın kıza "kızım kızımmmm sen iyice azmısın" dedi kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kimsede aman sen ne dıyorsun teyze demedi kaydirigubbakcemile3

donutcum seni bu topicin en kozmetik delisi ilan ediyorum! kaydirigubbakcemile3 allah kocalarımıza kolaylık versin seninkine de ayrıca bolbol paracıklar versin inşallah=) amin=)))

sempatiksalakcinni sempatiksalakcinni
kafamçokkarıştı kafamçokkarıştı

amin canım aminnnnnnnn kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

doğru söylüyosun bende şahit oldum dolmuşta tanışıp numarasını vermişti kızın teki vay bee demiştim 10dklık yolda sevgili yaptı kız=)) millet marifetli anacım:1shok:

aman ben sürerim azıcık kazmayım o işlerdesempatiksalakcinni anladın senkaydirigubbakcemile3
konu dışına çıkıyoruz sarı kart yicez şimdi=)

kızlaaaaarr bugün dünya tüketiciler günüymüşş bir indirim falan var mı acaba :icecream: :tomato: :smiley-cool: :roflol::roflol:

ay ben bırde sunu merak edıyorum.Givenchy Phenomen eyes.Ben bununla kesın gozumu cıkartırım

ayyyy bu ne beee iğrenç görünüyoooooo hayatta bişi yapamam bunla bide gözümden olurum hehehe:)
diyor
canım ödemede sorun olduysa o nunda maili gelir ya da internet bankacığı kullanıyosan ordan bir kontrol et istersen :)
ayyy sabah randyoda duydum pek hoşuma gitti kesin alıcam ama her zaman kullanılmaz tabee :))
büyük konuşmucan kızzz ya hayatının erkeğise ooooo??bilmiyorumkismilebayanssulusmile:kedi:eyvahedigeldismile:asigim:
hahah zaman değişti yawww sevgilimde geçen kızın biri üstüme çıkmaya çalışıodu dedi allahtan lap topun vardı yoksa kucağıma oturcaktı dedi ay canım dedim niye laptopu yere koyup buyur gel demedin arsıza dedim hehehe :)
eeee işte millet hamarat 40 yıl aynı dolmuşa binsek benden gene tık çıkmaz :)))))
kızlaaaaarr bugün dünya tüketiciler günüymüşş bir indirim falan var mı acaba :icecream: :tomato: :smiley-cool: :roflol::roflol:

yok artıkkkk anam siz fena alışmışınız bu günlere bu güne özel kazıklarlar kanımca :)))))

mail yolladım bakalım
cevap gelcek miaklinialirimsmile

tamam tamam sustum

vallamı kesin vardır biyerlerdeopuyorumnanaktan oda kokum bitmiş glade den özel indirim istiyorum o zaman hauehahe

ben hayatımın erkeği dediğim adamla 1 sene bakıştım 1 sene süründürdüm sonra sevgili olabildim, onunla da 4 sene sonra ayrıldımeyvahedigeldismile johnny depp gelse o dolmusa benden tık çıkmaz ben öyle bi hödüğüm erkek oldumu fısss=)))bilmiyorumkismile:jeyyar:
bi de benim ünv de bi arkadaşım dolmuşta ya da kafede filan telefonunun bluetoothunu açardı kesiştiği çocukla mesajlaşmaya başlardı sonra hoop sevgilier=))
teknoloji çıktı mertlik bozuldu nerde kaldı o kağıda tlf no yazıp utana sıkıla göndermeler :icecream:

çilekte türkçe bilen varmı ki
okuduklarını anlıcaklar mı
sen gönder canım türkiyekanalından gönderdiğin için strawberrynin türkiye ofisine gider mail

kaydirigubbakcemile3
kaydirigubbakcemile3

çilekte türkçe bilen varmı ki
okuduklarını anlıcaklar mı

canım mutlaka donuyorlar,hatta gecen gun bana turkce donmuslerdi ingilizce maile.sorun yasarsan eger ben sana mail atmanda yardımcı olur,dert etme sakın.

tamam tamam sustum

=))
istanbulda çok şanslısınız canım ya herseyin en bol çeşidi orda, burda body shop bile yok mail atmıştım gecenlerde nolur bayilik verin buraya diyekaydirigubbakcemile3
yves rocher body shop kadar iyi değil ama yakınından geçiyo iştee..
kullanan varmı yves rocher ürünlerini, ben çilek kokusunu seviyorum bide siyah kalemini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…