Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Rica ederim,yanıla duzelte ogrendım ıste bırseyler.Birde cok meraklıyım,kazık yıye yıye ogrendım :)))

Ben kirpik kıvırıcıları hakkında hıcbırsey bılmıyorum canım benım,sadece aynı seyden muzdarip olan bır arkadasım vardı kırpık perması yaptırdı cok memnun ,ara ara tekrarlatıyor.Senin için onu ogrenebilirim.Ne dersin ?

ben ısıtıcılı olanlardan kullanıyorum
ısısı kirpiklere zarar vermeyecek derecede zaten
Sephora'nın ürününü önerebilirim

aaaaaaaaa cok ozur ılıyorummmmmmmmm benım yuzde on ındırımım varmıs kızlarrrrrrr,ondan oyleeeeeeee..
cok ozur dılıyorum gercekten bilmiyorumkismile

ah kuşum aslında süper olurbilmiyorumkismile memnun muymuş,fiyatı ne kadarmış öğrensen :kedi:

ah kuşum aslında süper olurbilmiyorumkismile memnun muymuş,fiyatı ne kadarmış öğrensen :kedi:

memnun cok memnun onu bılıyorum,basımın etını yıyordu bak super oldu bak jennıfer lopez kirpigi oldu falan dıye kaydirigubbakcemile3
tabi yarın sorayım ogreneyim ben sana fiyatını canım

ben ısıtıcılı olanlardan kullanıyorum
ısısı kirpiklere zarar vermeyecek derecede zaten
Sephora'nın ürününü önerebilirim
eed yakmıyormuş ama kalıcılığı fln ne kdar sürüyor ki acep? ben normallerden aldım ama yapamadım bilmiyorumkismile kıvırmadan rimelleyince de iğrenç oluyor,hepsi bir telden çalıyorohaoldumsmile bi de rimel markası şeyetsem sizlerden? fiyatlarıyla birlikte?
innova aldım ben en son,25liraydı:ecrin_bebek:

rimel sürdükten sonra şekli sabitleniyor zaten, saçına maşa yapmış gibi düşün
kirpik perması yaptıran çoğu kişi zamanla kirpiklerinin döküldüğünden şikayet ediyorlar benim okuduğum kadarıyla
rimel olarak da önceliğinin ne olduğunu söylersen ona göre öneride bulunabilirim
kıvrıklık mı, hacim mi, uzunluk mu, doğallık mı,... ???

memnun cok memnun onu bılıyorum,basımın etını yıyordu bak super oldu bak jennıfer lopez kirpigi oldu falan dıye kaydirigubbakcemile3
tabi yarın sorayım ogreneyim ben sana fiyatını canım
ayh süper olurrr hihoyyyt geçen bi bakım uzmanı arkadaşıma makyaj yaptırdım,'uff kirpiklere baakk kıwırıp bi rimelliceksin mmhhdelikafadulden' dedi.çarpıveriyodum kıza 2 taneklava: yarama tuz basma,yapamıyorm ben kıwrık kirpik didim :çok üzgünüm:

kontes'cim, ben rimelde Loreal den memnun kaldım hep...
ınnovaya 25 vermem asla...Zaten ınnova'yı hiç sevmem...

Loreal rimel konusunda bence süper ve erişilebilir. 25-30 TL arası fiyatları...
Daha uygun istersen, PAstelin yeni pembe renkli rimeli olay oldu performansıyla. 10 TL denemeye değer

:teytey:

Son düzenleme:
kıvrıklık ve hacim isterim :kedi: yeterince uzunlar zateneyvahedigeldismile bi de gözlüklüyüm ben.cama değiyorlar,sinir oluyorum sonrakaydirigubbakcemile3

belkide sen tam yapmasını bılmıyorsundur,keske o arkadasına bır denetseydın canım.cunku bazen elıme gozume bulastırıp yapamam ben bunu dedıgım seyleri bana biri gosterince cokda guzel yapabılıyorum.belki bir taktigi falan vardır ?

ah keşkeee,ama gözüme ne rimel sürdürtebiliyorum ben ne de kalem...kırpıp duruyorum,gözlerim yaşarıyo.başkasına sürdürtemem bu 2 sini hayatta.kalemi bi şekilde hallediyorum kendim de rimel+kirpik işine acilen çözüm bulmam gerekeyvahedigeldismile

ay hayır malzeme olmasa aman bosver dersin de olanı kullanamamak gercekten sinir bozucu , ama dur yarın ben ogrenecegim canım

ay hayır malzeme olmasa aman bosver dersin de olanı kullanamamak gercekten sinir bozucu , ama dur yarın ben ogrenecegim canım
cidden öyle.nasıl özeniyorum da alıyorum her bişeycikten bi görsen...ama iş kullanmaya gelince ı ıh sempatiksalakcinni far da süremem mesela (fırça ile şekillendirme olayını yapamıyorum.bi göz diğerine uymuyo ya da bitiş kısımları iğrenç oluyo , göz şeklime uygun makyaj bilmiyorum vs bilmiyorumkismile ) son çareyi kalemlerde buldum.renk renk alıyorum şimdi,bari onla idare edeyim diye:sinifsinif:

far surmek gercekten beceri işi.bende cok beceremıyorum surmeyı.o yuzden kalem cektıkten sonra o tonlarda farı alıp fırca yardımıyla golge yapıorum ustunden gecip,boylece tum gun dayanıyor

far surmek gercekten beceri işi.bende cok beceremıyorum surmeyı.o yuzden kalem cektıkten sonra o tonlarda far ile fırca yardımıyla golge yapıorum ustunden gecip,boylece tum gun dayanıyor
hımm bn de deniyim bakalım bilmiyorumkismile öyle çift renkli makyajlarda gözüm yok zten,gözlük de olunca hoşuma gitmiyo,yüzüm çok dolu geliyor.ama tek renkli hoş...yapabilsem bi de süper olcak kaydirigubbakcemile3

wuhuuu cidden denemeye değerrdelikafadulden saol bebeimmmopuyorumnanaktan

nivea ya niyetlenmiştim bugün ama satıcı bayan bundan daha güzel şeyler alın alıcaksanız dedi,aldı götürdü beni max factor köşesine.onlar da tuzlu geldi

valla niveanin annelerimizden kalma bir kremi vardır hatırlarsınız,işte o zamandan beri sempatim var benim tatlım

valla o pembe rimeli inan virtuose ile kapısır.ben satıs danısmanlarına cok guvenmıyorum.ne de olsa prim derdinde hepsi ve kendılerıne ait satıs markaları var.
bana uzerınde men yazan seyı satmaya calısan bir tekın acar calısanı bile gordum ben.o yuzden seni kimse sasırtmasın tatlım,tabiki fikir alacagız ama sonucta sen kendın için en ıyısını yine kendin bılırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…