Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

kızlar, ben bu fırça setini almayı düşünüyorum çilekte indirime girmiş fiyatı çok uygun, güzel mi acaba? bir fikir verseniz :smiley-cool:

ah kendımle beraber baskalarınıda yoldan cıkarıyorum,nasıl odeyecegım bu gunahların bedelini kaydirigubbakcemile kaydirigubbakcemile

kaydirigubbakcemile3 benim gibi online alışveriş manyaana söyleyebileceğin en kötü şey yeni bir site kaydirigubbakcemile3

ben bu ay bişey almıycam artık ysl yüzde yetmiş indirimde de desen almıyom işte!!! (???) =)))

bende hep öle diyorum ama sonra kendimi kredi kartı bilgileri girerken buluyorum kaydirigubbakcemile3

kızlar, ben bu fırça setini almayı düşünüyorum çilekte indirime girmiş fiyatı çok uygun, güzel mi acaba? bir fikir verseniz :smiley-cool:

canım markası ne?

mrb kızlar... öncelikle sorumu sorayım...bugün bakmadığım marka kalmadı,şu renk far arıyordum (yavruağzı olan)
ama hiç bi gösterileni beğenmedim.görevli kız baya kızmıştır bana ama napim içime sinmedi gösterdikleri hiç:bbo: bu renklerde hangi markada ürün bulabilirim?
ayrıca bunlar da bugün aldıklarım...:dance:

bende bi site buldum geçenlerde onu paylaşıyım, özellikle strawberry den parfüm alıcakların çok işine yarar diye düşünüyorum
hangi parfümü yazarsanız yazın mutlka en az 5-10 tane kullanan çıkıyo=)kokuyu tarif eden yorumları da varbayanssulusmile
yorumları çok karmasık değil biraz ing bilen çözer olmadı balon sayılarından memnuniyetlerini anlayabiliyosunuz=)

C`est La Fete Christian Lacroix Perfume, a new women's fragrance (2007)

Son düzenleme:
canım ben aldım
fena değil güzel ,ama ucunla sürülmüyor rahat ,genişleyen kısım koyu siyah renk veriyor ucu silik ,yada benim linerin ondanda olabilirsempatiksalakcinni

evet ucuyla sürülmüyor, silik çıkıyor sanki kurumuş gibi, ben böyle yan tutuyorum, hem eyeliner'ı çektiğim yeri görerek daha düzgün çekiyorum hem de daha hızlı:

bende alışma devresinde bu eyelineri tavsiye ettikleri için aldım normalde silik bir göz kalemi çekiyorum yarın ilk denememi yapıcam bakalım becerebilecekmiyim...

cafelattecim, Elizabeth Arden markası, fiyatı da 25TL, beni de bu internet mahvetti, insan indirimde diye kendini kaptırıp gidiyor delikafadulden

ben bu ay bişey almıycam artık ysl yüzde yetmiş indirimde de desen almıyom işte!!! (???) =)))

bunu gercekten yapabılırsen o yuzde yetmıs ındırımden ben sana bırsey hedıye etmek ısterım canım benım bilmiyorumkismile :))))))))))

canım bobbi brown sanırım bu,hiç durma hemen alllllll

ama allıklara aşık oldummmmmm bilmiyorumkismile

canım bu farı MAC de bulabılırsın

ben buraya bır bakayım canım,orjinaldir degil mi

ben bugun yıne yaramazlık yaptım ve bırseyler aldım kızlar.
topluca terapiye mı gıtsek acaba mafoldumben

allık tekin acardan,far cilekten,ruj sevilden

farın rengi sahane,ne lacıvert ne mor.gordugum en guzel renklerden.kesınlıkle onerırım.allık daha cok parlak bır seftali gibi,ruj ise bir arkadasımız yazmıstı burda.gunluk guzel bır ton dıye.baktım bende cok begendım aldım.

ama daha sonra cok uzuldum,aynı ton maybellinede de varmıs,salaklıgıma yanayım

kızlar ben bırsey farkettım,cilegin usa adresınden alısverıs yapınca daha ucuza gelıyor.bir 10-20 tl farkedıor.

kızlar ben bırsey farkettım,cilegin usa adresınden alısverıs yapınca daha ucuza gelıyor.bir 10-20 tl farkedıor.

donutcum bir hata olmasın, ben de daha önce bir an yanılgıyla öyle sanmıştım ama usa'dan girince fiyatlar dolar bazında çıkıyor TL'ye çevirince yine aynı fiyat oluyor

bu arada rujunun rengine bayıldım, markası ve nosu nedir? ben de koşup alayım :dance:

Strawberry, birkaç ay önce TR bağlantısını açtı zaten. Fiyatlar TL.
USA adresinde de dolar.
Bir fark yok yani kızlar...
a.s

donutcum bir hata olmasın, ben de daha önce bir an yanılgıyla öyle sanmıştım ama usa'dan girince fiyatlar dolar bazında çıkıyor TL'ye çevirince yine aynı fiyat oluyor

dun aksam basıma soyle bırsy geldi bak anlatayım.şimdi turk sıtesınde bir urun 76 bir urun 54 du,totali 130 tl ama site bozuk dıye ben tuttum usa sıtesınden aldım.baktım 119 tl cekmısler.sonra bazı urunlere dıkkat ettım,daha uygun geldı gozume canım

bu arada rujunun rengine bayıldım, markası ve nosu nedir? ben de koşup alayım :dance:

guerlain kiss kiss stras no 360 rose perle canım,ama benden sana bır tavsıye buna bak ama almadan once maybelline metallic rose rengine bak :))))))

Strawberry, birkaç ay önce TR bağlantısını açtı zaten. Fiyatlar TL.
USA adresinde de dolar.
Bir fark yok yani kızlar...
a.s

ben dun aksam bır guelain meteroid aldım bırde bobbi brown totalı tl bazında 119 tuttu,ama turk sıtesınde 130 a denk gelıor toplamı.o yuzden soyledım tatlım.sende bakıp kontrol edebilirsin canım.ama tabiki hepsınde boyle olacak dıye bırsey yok,ben sadece paylasayım dedım

Son düzenleme:
teşekkürler donut:dance: ben bir şey daha sorucam.gerçi bu makyaj ürünü ile alakalı değil ama siz bu konularda bayaa bilgilisiniz diye fikir danışmak istedim.benim kirpiklerim çok uzun ama kıvrık değil.düzdüz duruyor,sinir oluyorum.kirpik kıvırma makasından korkuyorummafoldumben nasıl kıvırabilirim? yeni kirpik kıvırıcılar çıkmış,pilli,ısıtıyormuş lastikli yerini.mika bi şe.kullanan var mı?

gerçekten mi? olabilir belki de, ben de şunu farketmiştim farklı ülkelerde farklı kampanyalar da oluyor, dikkat etmek lazım
ruja da bakıyım ben, güzelleşe güzelleşe kullan =)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…