Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
naptın seenn!!!=)
ya cok merak edıyorum şu elfi çok kaliteli değilmiş ama farlarının renkleri de çok güzel
denesek mi napsakbilmiyorumkismile =)

stawberry uçmuş yahu
sabahtan beri iki parça ürünü alamadım :)
3-4 gündür o halde yaa site ana sayfası açılmıyo makyaj sayfasını filan googleda aratıp açın canım

naptın seenn!!!=)
ya cok merak edıyorum şu elfi çok kaliteli değilmiş ama farlarının renkleri de çok güzel
denesek mi napsakbilmiyorumkismile =)

canım elf china malı. ama çok fazla fanatiği var ben sadece fırçalarını kullanıyorum defalarca yıkadım tek kıl dökmediler ama şahsen makyaj malzemesini kullanmam bilmiyorumkismile

canım gule gule kullan,bu stickler genelde cabuk akıyor.bakalım sen memnun kalacakmısın

Ah nerde gercekten dolgunlastırsada bende su dolgu ısıne hıc gırmesem kaydirigubbakcemile3

gule gule kullan canım,rengi hakıkaten cok guzel duruyor.

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

sonunda yaptım alışverişimi
gelince koyarım artıkın ürünlerimi :ecrin_bebek:

ay neler aldın neler aldın kaydirigubbakcemile2 bende bobbi brown shimmerleri kaptım ındırımden,dayanamadım kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

mini ruc seti
cilinique makkaj seti(5 far 5 ruju var palette)
pudra fırçası
ysl parlatıcı ,nemlendirici ruc

ysl rujun resmini kaydederken site adda oldu
bide stila hedaye ettiler

mini ruc seti
pudra fırçası

bende bu fırcadan alacaktım ama baktım avon ındırıme gırmıs.kabukı fırcaları 4.5 tl.hemen avon aldım.Bu 20 ydi sanırımç
Palet cok gzuel gorunuyor canım,ama ben palet ozurluyum kaydirigubbakcemile3 Clinique herzaman sevmişimdir

Bourjois hic kullanmadım,bakalım memnun kalacakmısın.Kalırsan bende denerım tatlım

YSL hangisi , ay merak ederım ben.Golden gloss mu ? Hastasıyım onların,ay bırde mınıcık olmasalar eyvahedigeldismile

gelince görcem minik mi
gloss değil ruj
parlatıcı ve besleyici diyodu

hııı gloss sandım,hastayım glosslarınaa :asigim:

gule gule kullan canım,yorumlarını bekliyorum opuyorumnanaktan

sağol canım.
ben zaten ya açık tonlar
ya böle dune mi ne diyonuz onlardan kullanıyom
renksiz işime geldi makkaj yapmasamda sürerim.
bide ebaydan palet sipariş ettirdim.
evde yeni aldıklarımda var.

makkaj benim için bitmiştir artık
evdekileri bozulmadan bitirmem lazım öncebayanssulusmile

Son düzenleme:
canım elf china malı. ama çok fazla fanatiği var ben sadece fırçalarını kullanıyorum defalarca yıkadım tek kıl dökmediler ama şahsen makyaj malzemesini kullanmam bilmiyorumkismile
hımmmm lattecim söylediğin iyi oldu merak ediodum herkes o kadar çok konuşuokibunu denk geliodum girmeyim hiç bare :)
mini ruc seti
pudra fırçası

güle güle kullan canım ilk alışverişinmi hediye vermişler bide? :)
bende ilkinde kolye ve bileklik almıştım bileklik güzel ama kolye güzel dildi

nude tonları cojk severım bende tatlım
Ben ebayden ne baksam US shipping var sadece,bunun bir taktıgımı var yoksa benmı dogru satıcıyı bulamıyorum.Sen nasıl yapıyorsun canım ?

nude tonları cojk severım bende tatlım
Ben ebayden ne baksam US shipping var sadece,bunun bir taktıgımı var yoksa benmı dogru satıcıyı bulamıyorum.Sen nasıl yapıyorsun canım ?

arkadaşa rica ettim o aldı ben beceremedim
benim dudaklar ince
iddialı renkleri kaldırmıyor
bide makkajı hep sade yaptığım için (gösterişli yapamıyom herkeş bakıyomuş gibi geliyo)
lip glosslarda da aynı tonları kullanıyorum.
ilk defa bu kadar ruj aldım
hep gloss alırdım ben

magrentacım teşekkürler kuzum
farklı bi mail adresi ile yaptım alışverişi yeni üye olarak gördü
verdi hedayeyi
üç kağıtçımıyım neyimaklinialirimsmile

tisekkür ederim benim bi stickim vardi böyle cok memnundum hic akma falan yoktu cok kaliciydi, bunun rengi cok güzel sivilceleri kapatmak icin hic üstüne pudra falan gerekmiyor ama hic kalici degil sanirim... iyi cok ucuzdu öylelikle almistim

tembeltosbik
güle güle kullan bunlardami cilekten? palet cok güzelmis gercekten ve o minik rujlar, herseyin kücügü daha güzel geliyor gözüme yaa

malesef su cilek almanyadan acilmiyor site hükümet tarafindan kapali

heheh süpersin iyi yapmışın daha önce almış olman lazımdı zaten :)))
bu arada bazen makyajını farklı yap canım biraz ağırlaştır bakmaz herkes merak etme :) her zaman doğal makyaj olmazki değişiklik iyidir :)

o da mı çançinçon ya :dilcikar:

bourjois ruj ve gloss kullanıyorum canım yapışma filan yok çok sevdim tadı da süpercokacimcoook

magrentacım teşekkürler kuzum
farklı bi mail adresi ile yaptım alışverişi yeni üye olarak gördü
verdi hedayeyi
üç kağıtçımıyım neyimaklinialirimsmile
aldıkların çok güzel canım güle güle kullan
bende üçkağıtçıyım farklı adres ve mail verdim kikikaydirigubbakcemile3
paleti çok merak ediyorum gelince yaz yorumunu oldumu canım

Bunlarda benim aldıklarım

Limangoda itsbeaty kampanyası vardı bu rujluğu aldım süper yer açılıyor ben fırçalarımıda koydum artık elimin altındalar

golden rose 201 numara farın simli durması için bu ürünü hafifçe farın üzerine sürüyorum ışıltı veriyor zemuszemus

kaydirigubbakcemile3

anladım canım,ben tedavı olmadan once denıyordum.ama sukur ki su anda cok ıhtıyac duymuyorum

oylemi,fiyatları da cok uygun hemde zemuszemus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…