Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

aydınlattın canım benim çok sagol param olunca alıcam guerlaini çok seviyorum ayrı bi sempatim var bu marka:roflol:ya

aydınlattın canım benim çok sagol param olunca alıcam guerlaini çok seviyorum ayrı bi sempatim var bu marka:roflol:ya

adamlar ambalajlamada voleyı vuruyor esasen kaydirigubbakcemile3
sahane bir paketleme sistemi var,kadınları can noktasından vuruyor kaydirigubbakcemile3

onu denemeyi düşünüyorum canım ama fırsatım olmadı henüz strawdan alıcaktım setler vardı çok güzel renk kalmamış açık olan bana uyar diodum gidip denemek zor gelio illa aldırcaklar die konuşup duruyorlar hiç çekilmio :))))

bunlarda cuma günü aldigim cicilerim,

Sivilceleri kapatmak icin aktibakteriel stick,
Essence allik fircam siddetle tavsiye ederim buradan olan varsa, yüzüme sürdügüm an eski fircami cöpe firlattim okadarmi yumsak olur harika birsey
birde kapatici hediyeli far ve concealer fircam henüz denemedim ama serinin baska fircasi vardi cok begeniyorum onu

güle güle kullanın arkadaşlar, donut,seyhan çok güzellerkaydirigubbakcemile5

ben de bunları sipariş verdim ,yurt dışından benim için ürün temin eden arkadaşıma..

MAC fresh morning cream colour base (renkli baz,krem allık -aydınlatıcı,dudak nötrlemek için )

urban decay xxx shine lip gloss, bu glossu arkadaşım çok övdü ,çok iyi dolgunlaştırıyormuş ,hatta mac inken den bile daha iyiymiş,bilginize...

güle güle kullanın kızlar :)

kızlar farları birleştirme tekniğini ekledim merak edenler bakabilir
http://www.kadinlarkulubu.com/makya...icin-degisik-yontem96799679.html#post12117263

güle güle kullanın aldıklarınızı kızlar

arada banada oluo canım eskiden yanımda taşıdığım için çok kırılıp parçalanıyodu artık yanımda taşımıyorum eskisi gibi :)))
işim genelde dışarda oluyo canım, tazelemek zorunda kalıyorum o yüzden hep yanımda oluyo bikaçı bide tutmayı becerebilsemsempatiksalakcinni

saol tatlım tekinacara bakıyım bende o zaman kaçırdım diye üzülmüştüm.
allık düşürmedim henüz ama 4-5 tane pudra leşim var:roflol:
sakınan göze çöp batıyo valla=)

kızlar size bişi sorcam
strawberyden alışveriş yapmak istiyorum ama kredi kartı kullanmıyorum kart olarak sadece maaş kartım var
bir arkadaş sanal karttan bahsetmişti o nasıl oluyor
rica ediyorum bilenler anlatsın
eşimin doğum günü var acilen parfüm almak istiyorum
parfümün kargo ücreti ne kadar tutuyor
bişey daha Ankarada she nerede satılıyor hafta sonu deli oldum hiç bi yerde bulamadım

canım strawberry kredi kartıyla ödeme kabul ediyo bildiğim kadarıyla
sanal kartı ise kredi kartı kullanıcıları internet bankacılığı aktif ise yapabiliyolar biraz zahmetli ama güvenli benceyerimseniben parfümün kargosu yüzde onu kadar, yani 70tl lik parfüme 7 tl kargo ile 77 verıyosun
havale kabul edilmiyo ama paypal ile ödeme yapabilirsin, onu da ben bilmiyorum seni bilen birine aktarıyorum=))
kolay gelsin canım

oopitipiti teşekkür ediyorum tatlım ama ben kredi kartı kullanmıyorum
şu sanal kartı nasıl alacağım aceba

rica ederim canım
ama sanal kartı kredi kartın varsa yapabilirsin, sırf bu strawbery yüzünden bende kart aldım
sana da o yol gözüküyo bence=)))

önce kredi kartı çıkarman lazım zaman geçer hiç uğraşma canım kredi kartı kullananbirinden rica et al yanında bide makyaj ürünü al ki kargon bedavaya gelsin :)

önce kredi kartı çıkarman lazım zaman geçer hiç uğraşma canım kredi kartı kullananbirinden rica et al yanında bide makyaj ürünü al ki kargon bedavaya gelsin :)
ben direk kötü yola sevkediyorum yalnız kart al bana benze diye=))
başkasından kart geçmek aklıma gelmedi vallakaydirigubbakcemile3

Tatlım benimde aynı sorunum olmuştu kredi kartı kullanmadığım için yetkililere mail gönderdim bana havale adresi ve hesap bilgileri gönderdiler oraya havale yapınca bildir hemen alışverişini yapabilirsin dediler istersen sende mail gönder hemen cevap veriyorlar tatlım madem vaktin kısıtlıymış yeni kart çıkarana kadar uğraşma yerimseniben

Buarada şekerler Elf Uk da 10 Euro ve üzeri alışveriş için ücretsiz kargo varmış haber vereyim dedim bu kampanyadan faydalanabilmek için gerekli şifreyi yazıyorum size bu akşam 12 ye kadar geçerli haberiniz olsun canlar :jeyyar:

UK - 33KUKFANS and for EU - 33KEUFANS.

ben direk kötü yola sevkediyorum yalnız kart al bana benze diye=))
başkasından kart geçmek aklıma gelmedi vallakaydirigubbakcemile3
hehehe zamanı yokmuş canım yoksa herkesin bi tane kk olması lazım :)
yawww sen şimdi budaki alışveriş manyağı sevgili arkadaşlarıma ne kadar büyük kötülük yaptığının farkında değilsin demeeeee :))))) şu elfi pek merak ediom bendemi baksam ne neleri güzel neleri uygun ki acep heheheh :))) saol canım paylaşım için
stawberry uçmuş yahu
sabahtan beri iki parça ürünü alamadım :)

ya kaç gündür öle uyuz oluom güzel indirimler var ama herşeyi açmıo ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…