Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Bunlarda benım cıcılerim.
Rujlar YSL rouge volupte,kremsi yapıları , surumu nemlendirmesi cok guzel.Cok da pigmentli.
En sondaki simliyi sırf merakımdan almıstım,Anna Sui.
Gloss Chanel,bellı belırsız nude bir pembe duruyor dudakta.
Pudram Guerlain,incili cok hafif bır ısıltı verıyor tene.
Farlar Body shop,sahanelerrrr heleki mavi ve altına donen ten rengi..

çok güzeller canım yaa pudrana hastayımm güle güle kullan
anna sui nasıl bende merak etmiştim ama hiç elleşmedim=)))

tesekkurler canım,şiddetle onerırım cok cok guzel.
sorma ben yanlıslıkla ıkı tane almısım bırde :)))) nerde kullanacaksam ))) sadece sim,boyle simli bir kartpostal opmusun gibi duruyor :)))

tesekkurler canım,şiddetle onerırım cok cok guzel.
sorma ben yanlıslıkla ıkı tane almısım bırde :)))) nerde kullanacaksam ))) sadece sim,boyle simli bir kartpostal opmusun gibi duruyor :)))
indirimdeymişte canım ya versace yerine onu mu alsaydımbilmiyorumkismile iştahım kabardı yine:mymeka:
çok yağlı değilse belki gözkapaklarına kullanabilirsin, 2 tane de nasıl biter onu bilemiycem ama kaydirigubbakcemile3

hepiniz güle güle kullanın kızlar aldıklarınızı

donutcum simlinin yanındaki ysl rujun numarasını öğrenebilir miyim çok güzel bir renk de nemlendirmesi ve kurutmaması çok iyiymiş ya öyle bir ruj arıyorum gördüğüm kadarıyla mat rujlar değil mi canım ?

simli ruj dudakta nasıl duruyor acaba merak ettim şimdi

valla sırf sim dusun,hic renk yok :)

ne yagııı,tamamen yagsızzzzz,peeling niyetine kullanabilirsin o kadar sert yani.savaş verdim surmek için kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

canım tesekkurler,en sevdigim rengini sormussun yerimseniben oyle guzelki inan bana surdugumde herkes soruyor.simsiz ama ıslak renkler.
no 26 canım tender peach

canım tesekkurler,en sevdigim rengini sormussun yerimseniben oyle guzelki inan bana surdugumde herkes soruyor.simsiz ama ıslak renkler.
no 26 canım tender peach

teşekkür ederim canımm not aldım numarasını

evet çok tatlı yumuşak bir renk tam aradığım gibi :lepi:

güle güle kullan tatlım hepsini Şeniz

teşekkür ederim canımm not aldım numarasını

evet çok tatlı yumuşak bir renk tam aradığım gibi :lepi:

güle güle kullan tatlım hepsini Şeniz

cok yakısacaktır canım emınım,rica ederim ne demek

donut iyi gülerde kullan canım hepsi harika ürünler... :dance:

tesekkur ederım canım,en guzelleri hepımızın olsun

Kızlar öncelikle hepiniz güle güle kullanın donut'cum YSL nin rujları harika görünüyor bende soldan 1. rengi ve simlinin yanındakini beğendim :) sositososito

Oopitipiti'ciğim,
İçin rahat olsun strawberry konusunda ürünler gerçekten 1. sınıf kalite ama neden daha ucuzlar dersen en büyük nedeni genellikle 1 sezon öncenin makyaj setlerini satıyor olmaları. Atıyorum 2009'da çıkan bir makyaj setini onlar alıp 2010 da satıyor...ama kozmetikte şöyle bişey var, ürün açılıp hava ile temas etmedikçe uzun bir süre bozulmuyor...zaten yabancı bir kozmetik ürününü Tr de bir mağazadan alırken bile çok taze olması beklenemez...çünkü mesela M.A.C. zaman zaman yeni koleksiyonlar çıkarır ve ABD'de çıkardığı bir koleksiyonu Tr'ye aylaaar sonra gönderir...
Strawberry'den "Stila"nın bir setini aldım 2009 yılında, internetten araştırdım, meğerse o set 2008 yılında çıkmış...yani ucuzluğun temel nedeni bu...ama ürünler kesinlikle bozuk değil ve farları filan 1. sınıf kalite (Sephora'dan da aldığım ürünlerle karşılaştırdım, en ufak bir fark bile yok)
opuyorumnanaktan

donut aldığın şeyler harika canım güle güle kullan, amber83 içimi rahatlattın bugünlerde ben de bi sipariş vermeyi düşünüyorum da:)

Donut aldıklarına bayıldım Çok gÜzel gÖrÜnÜyolar
guerlaın e Çılekte hep rastlıyorum almayı planlıyodum sonra vazgeÇtım
renk verıyomu canım yoksa sadece ıŞıltı mı werıyo

Fıstıklarım herkes aldıklarını gÜle gÜle kullansın sÜrsÜn sÜrÜŞtÜrsÜn gÜzelleŞsın bÜtÜn kk hatunları

donut aldığın şeyler harika canım güle güle kullan, amber83 içimi rahatlattın bugünlerde ben de bi sipariş vermeyi düşünüyorum da:)

cok tesekkur ederim canım

Donut aldıklarına bayıldım Çok gÜzel gÖrÜnÜyolar
guerlaİn e Çİlekte hep rastlıyorum almayı planlıyodum sonra vazgeÇtİm
renk verİyomu canım yoksa sadece ıŞıltı mı werİyo

ah canım sorma keske bende cılekten alsaydım ama ne yazık kı cılekte bu tonları bulamadım ve gidip tekin acara para bayıldım.inan cok guzeller . Ben kendi adıma bu kadar guzel rujlar gormedım o yuzden hepsınden yedekli aldım kaydirigubbakcemile3

tanrıça güle güle kullan canım aldıkların çok güzel :)
donutcum sende güle güle kullan canım simli ruju bi bize gösteriver yaaa çok merak ettim :))))))

tamam canım aksam eve gidince swatch yapayım,ama hayalkırıklıgına ugrayabılırsın :))))

ysl'nin rujlarını tekin acarda denemiştim
55 liraydısanırım
bunnar rujsa ben daha önce ruj kullanmamışım demiştim
çok güzellerdi.
donut güle güle kullan
benim aldıklarımda brikti ekliyiverem bi ara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…