Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
valla çok memnunum canım bende tereddüt ederk felan adlım ama aldııma çok çok memnunum
farımı 53 tl di tanıdık felan die 45 tl ye aldım zemuszemus

herkeşler güle güle sürünsünnn

bol eğlenceli vakitler için

flormar paleti renklerine hayran galdım

canım alığın rengi açık şeftali, sedefli, hafif bir bronzluk da veriyor..Ama öle bizim bilidığimiz şeftali gibi yoğun değil rengi çok daha açık..ben buğday tenliyim ben de çok hafif çok doğal durdu beyaz tenlilerde daha belirgin olur sanırım rengi..ama ben sevdim..
magnlina allığın rengi çok güzelmiş :) güle güle kullan
gülw güle kullan canım aldıklarını :)))
ayyy farın rengi çok güzel duruyor yawww renkler canlı canlı süper güle güle kullan canımbayanssulusmile
magnlina tatlım paletine bittim
herkeşler güle güle sürünsünnn
flormar paleti renklerine hayran galdım

saolun kızlar siz de güle güle kullanın aldıklarınızı, ben de bittim bu paletin renkleri çok güzel, bugün sürdüm, ilk defa aldığım bir fardan memnun kaldım valla normalde ben de far renkleri pek belli olmaz ama bunlar güzel renk veriyor uçmadı da henüz :)) alıcaklara tavsiye ederim..bir de alıcaksanız aklınızda bulunsun flormara 1-2 gün sonra %20 zam geliyormuş..

Son düzenleme:
sevgililer bi amme hizmeti de benden gelsin

size daha önce fotosunu koyduğum bella pierre mineral fondoten+nemlendirici+pudramın
bügun cildime sürülmeden önceki ve sonraki halini çektim. cildim bu aralar hassas döneminde kızarıklıklar varken hazır çekeyim dedm kapatıcılığını görmeniz açısından

tek ürün kullandım alta üste hiç bişey sürülmeden görünüşü bu şekerler:))

aman allahım dehşet bişi yaaa ne kadar güzel kapatmş ve doğal durmuş sanki yüzünde bişi yok gibi bayıldım vallaaaabayanssulusmileboshayallersmile

gülw güle kullan canım aldıklarını :)))

teşekkür ederim cnmmmmopuyorumnanaktan

kızlarr markafonide bugün carmina ürünleri indirimde ayın 16 sında da pastel geliyomuşşşş
itinayla davetiye yollanılır:teytey:

ben istiyorummmm davetiyesempatiksalakcinni
luna tatlım mac paintpont kurumasın diye ters çevrilip muhafaza ediliyomuş.. Bide ağzını sıkıca kapatmak lazımmış kuruyomuş yoksa

evet cnm ters muhafaza ediyorum da hiç kontrol etmedim ağzınısempatiksalakcinni ne kadar safım ya

çok hoş şeyler almışsın güle güle kullan
bu arada bendede innovanın 2 tane far fırçası var çook güzel tavsiye ederim kızlar innovanın fırçaları gayet başarılı

ya çok güzel ne kadar doğal durmuş intden mi sipariş verdin cnm ben bi türlü güvenemedim gitti şu intden alışverişe:çok üzgünüm:

Güle güle kullanın canlarım,sositososito

ilarzum bence de çok başarılı görünüyor fondoten, bu arada yanaklarını öperim heiiopuyorumnanaktan

Markafonide Carmina bugün indirimde ama ben hiç bişey beğenmedim, oysa ki Mineral serisinin olacağı umudum vardı ama yok...:1no2:
Pastel yarın geliyor bakalım...
:1rolleyes:

bende niye fotoların görünmüyor acaba ?fisfisfis:sm_confused: şimdi alıntı yapınca alıntıda göründü sadece..ayy ama fondoten çok güzelmiş, varlığı bile belli değil, ne kadar doğal durmuş..güle güle kullan, kaç tl sorması ayıp ?nerden aldın ?

canım markafonide kargo ücreti var mı , bir de ne kadar sürede geliyor ?

markafoni ve limangoda kargo ücreti var
geliş süreleride aldığın ürünün bitiş tarihinden sonraki hafta geliyo
twigy terlik almıştım yaklaşık 15 gün içinde geldi

valla fotoşoplu gibi olmuş şekerrr.yerimseniben.altına fondöten uygulanabilir mi bu pudranın acaba?gerçi fondöten pudra demişsin ama..CADIARZU

reklamlardaki max factorün yeni cıkan rimelini kullanan varmı ?
Canım ben cuma günü aldım rimelden güzel dolgunluk vermiyor sadece tel tel ayırıp uzatıyor yanlız ilk 2 gün performans bekleme fırça anca 3 sürüşten sonra rimeli tam olarak alıyor ilk sürdüğümde hiç memnun kalmadım ama bugün muhteşemdi ve çok doğal duruyor...
Canım güle güle sür sürüştür aldıklarını....
Güzel günlerde kullan canım...
Güle güle kullan canım farının renkleri harikaymış...

benım arkadaşta bugun lorealden bıkac alısverıs yapmıss yanında hedıye bu ruju vermıslerr =) o da ben kahverengı surmem ıster mısın dedı bendee denedım kahve tonları hıc kullanmamıstım ama cok hos vee yumusak yapısı var.. kokusu da muhtesem =)

Yaw bende böle bişi denemek istiom arada sırada kullanırım belki bunu nerden bulurum acaba yada buna benzer ne önerirsin ?

canısım netten bulunur ama bunu arkadaşım satışını yapıyordu düğkkanı kapatınca ben ondan aldım. indirimden:))

ya çok güzel ne kadar doğal durmuş intden mi sipariş verdin cnm ben bi türlü güvenemedim gitti şu intden alışverişe:çok üzgünüm:

yok sevgilim arkadaşımdan aldımŞeniz

aprilim mis kokulu öpücüğün geldi bal köpüğümaklinialirimsmile

canısım fiyatı normalde 75 imiş ben 60 a aldım
ama onun yanına hiç bişey almama gerek kalmadı

ayrı ayrı fondoten pudra alsaydım kesin 150 i bulacaktı böyle hem iyi oldu hem pratik hem de içim rahat bal köpüğüm

valla fotoşoplu gibi olmuş şekerrr.yerimseniben.altına fondöten uygulanabilir mi bu pudranın acaba?gerçi fondöten pudra demişsin ama..CADIARZU

bence kullanılabilir bitanesi özellikle mac in bi ürünü var ya tembeltosba almıştı sabitleyici o güzel olur alta hafif transaparan bi fondoten veya veyaaa

primer (gözenekleri kapatmak için) üzerine bu fondoten çok hoş porselen gibi görünecektir bence gülüm.

primer+mac sabitleyici+bella pierre mineral fondoten bence manyak olur kusursuz göserri ve doğal durur canısım

Alix kalem far haki yeşil
meybili maskara
pastel maskara
golden rose maskara

sımaş fondoten bazı
madikasol
nivea dudak saf sulu
foravey pudra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…