Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
güle güle kullan canım yeni cicilerini :)))))

güle güle kullan canım pastelin kapatıcısı hakkında kullandıktan sonra yorumunu bekliyorumm güzele benziyor

bende bugün body shopa gittim renkli nemlendiricisini denedim satıcı çok aptaldı renkli nemlendiricinin ne olduğunu anlamadı g,ittim ben buldum neyse denedim beğenmedim hiç bir işe yaramıyo gibi geldi rensiz olan biraz parılıtılı gibiydi sürünce bişi kalmadı enkli olanda hiç bişi anlamadım aynı renk oldu yawww pofffffffffff bişi almadann çıktım bide vanilyalı parfümünü denedim güzelmiş azıcık yoğun kış parfümü olur gibime geldi :)

magrenta teşekkürler tatlım....

güle güle kullan cnmmmmmbayanssulusmile
sağol canım
rosecim ürünlerini güle güle kullan...kajal stick kalemleri ne kadara aldın??
3tl canım ben far altına sürüyorum çok güzel duruyo
Herkes aldıklar cicişleri güle güle sürsün sürüştürsün kızlar....
Roseangelciiim..Bu kez foto örtünü değiştirmişsin..kaydirigubbakcemile5
:1rolleyes::1rolleyes::1rolleyes:
teşekkürler canım evet değiştim örtüyü opuyorumnanaktan
güle güle kullan canım

teşekkürler canım

Teşekkür ettim kızlar..
Magrenta..kısa bir süreliğine tek gözümde denedim..iyiydi..ama uzun süre durunca birikme yaparmı yapmaz mı bilmiyorum..fakat kullananlar böyle bir şikayette bulunmamışlar..Yalnız... aydınlatıcı kullanmak biraz bana tuhaf geldi ,çok frapan olmuşum gibi geliyor..

hımmm ay çok hoşuma gitti söyleyişin gidip alasım geldi :))) frapan haa hımmmm dene bakalım biraz daha :))))

kızlarr naber güle güle kullanın aldıklarınızı
mac paintpot (bare study) aldım bugun ve tabiki tüm cazgırlığımla pigment numune istedimsempatiksalakcinni çok güzel bişeymiş rengi bayıldım önümüzdeki ay gidip normal boyunu alıcam
ve emily kalem aldım hihoyyyt
renkler pek iyi çıkmamış o mavi o kadar çırtlak değil :ecrin_bebek:

ben de bugün watsondan flormar 03 nolu far paleti, 195 nolu pretty compact power , 43 no lu flormar allık aldım..

pudra;

allık da burdaki fotodakinin aynısı ;

(kızlar fotoların tümü alıntıdır , kendi foto makinem olmadığı için güzel fotolar ekleyemiyorum, idare ediverin anacığım:))
ayrıca kırmızı kalp şeklinde makyaj çantası da hediye idi..

Son düzenleme:

canım ben de kullandım bu ürünü ama sadece 2 gün..çünkü birikmesine meydan vermeden uçtu gitti,kalmadı...ve çok kuruttu göz altlarımı,iyce morartmıştı ancak ; benim göz çevrem çok kurudur,bu tür stik kapatıcılar bana yaramıor,göz çevreniz kuruysa dikkatli kullanın bebekler a.s.

herkes aldıklarını güzel günlerde kullansınnnbayanssulusmile

herkes aldıklarını güle güle sürüp sürüştürsün zemuszemus

luna88; canım paintpot ne kadardı acaba? bir de hangi MAC'ten aldın? hepsi numune vermiyor çünkü.

magnlina; canım paletin rengi harika, ayrıca 43 nolu allıktan ben de istiyorum, acaba bronz gibi mi rengi, yoksa şeftaliye yakın bir renk mi allık?

teşekkür ederim

39 lira cnm bakırköy capacity den aldım:ecrin_bebek:

gülw güle kullan canım aldıklarını :)))

ayyy farın rengi çok güzel duruyor yawww renkler canlı canlı süper güle güle kullan canımbayanssulusmile

kızlarr markafonide bugün carmina ürünleri indirimde ayın 16 sında da pastel geliyomuşşşş
itinayla davetiye yollanılır:teytey:

luna tatlım mac paintpont kurumasın diye ters çevrilip muhafaza ediliyomuş.. Bide ağzını sıkıca kapatmak lazımmış kuruyomuş yoksa

magnlina tatlım paletine bittim

1: simli yeşil ve mavi eyelinerim
2: neutrogena göz makyaj temizleyicim
3:neutrogena vücud nemlendiricim
4:innova köpük makjay temizleyicim
5:nuance vücud spreyim
6:innova terracotta allığım
7: innova simim allığımın üstüne sürünce harika duruyor bayanssulusmile
8:innova allık fırçam
8: innova terracotta 12 renkli şahane suran far setim zemuszemus

Son düzenleme:
lattecim flormarın falan far fırçaları var gördünmü hiç geçenlerde bakmıştım uygundur heralde bi bak istersen aklıma gelmişken sölim dedim :))) bodyshopta 18,5 tl falandı bide

güle güle kullan canım aldıklarını innova ürünlerinden memnunmusun ben bi kapatıcısını kullandım başka bişiyini denemedim ama farlar güzel dururyoe ne kadara aldın ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…