Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar bu arada sephora göz temizleyicimi sürdüm kesinlikle yağlı bir his bırakmıyor hemen çıkarıyor ama nedense farın simleri göz altımda toplandı gene
yani kötü farda kullanmıyorumki mac ve sephora vardı
ona rağmen simler göz altında parıldıyodu..
haberiniz olsungamyoncuiremsu

elinde yapınca dökülüyo hayatım en güzeli kapta yapmak bide yüzünde sivilce varken yapma kullananlar sivilcenin yayıldığını sölüyo

elinde yapınca dökülüyo hayatım en güzeli kapta yapmak bide yüzünde sivilce varken yapma kullananlar sivilcenin yayıldığını sölüyo

hadi ya:1shok: yok cnm sivilce problemim sadece yağlı yanaklarımda kupkurudur o yuzden yanaklarıma sürmedim

canım ucuz zaten daha önce çift taraflı rimelini aldım o pek güzel değildi ama bunu sevdim güzel uzun gösteriyor şimdilik :))))denemek için verilebilcek bi tutar 12 falandı sanırım
ayy canım bakayım valla bilmiomki arkadaşımda kullanıyor aynısını kirpikler her daim muhteşem yani denciem bende

cnm hayırlı olsun... ürünlerin hemen dikkatimi çekti, aynıları bende de var, şaşırdım vala...
güzel ürünler hepsi, umarım sen de memnun kalırsın, iyi günlerde kullan opuyorumnanaktan

canım aldıklarını güle gle kullan...
Sephora face müthiş bir makyaj temizleyici ben 1 şişe bitirdim 2.de yarıladım nerdeyse umarım sende memnun kalırsın...
Sephora fara gelincee aynısı bende var ben hiç memnun kalmadım göze hiç renk vermiyor baz da kullandım renkleri hiç canlanmadı hatta topikta 2 hafta önce bi arkadaş daha almıştı ona da aynısını söyledim oda kullandıktan sonra bana hak verdi umarım sen memnun kalırsın...

sagol canm valla hemen denedım.. maske yaptım ardından da tonikk varyaa süperr ferah yaptı ve pürüzsuz hıs bıraktı..satıcı kızz sınır ettı benı zaten yok alkollu alma bu urun guzel degıl falan sana abska vereyım de şu bu pff sıkıyorlar adamı yaa.. ıyıke de almısım...el kremlerımde harıkaa yumusacık yaptı ıyıke almısım verdıgım paralara degsıler dogrusu.. ıns da guzel temız bı cıldım olur canmmopuyorumnanaktan

o şahıs ben oluyorum cnm evet bende memnun değilim renk vermiyor

umarım memnun kalırsın hepsinden facial cleanser da da var mükemmel bir jel :) onu da öneriririm :)

güle güle kullan cnım
kardeşim geçende flormardan allık ve far almıştı ,bikaç şey daha hatırlamıyorum makyaj çantası hediye etmişler ama çok güzel,bana nasip olmadı

çok teşekkür ederim petite'cim..magrenta'cım sanada teşekkür ederim..Sizlerde en güzel günlerinizde kullanın ..
Petitecim evet canım kırmızı kalp şeklinde bi makyaj çantası hediye ediyorlardı ama bende çok makyaj çantası var diye gloss tercih ettim..lila rengi bi gloss istiyordum..tam istediğim tonunu hediye ettiler zemuszemus

Magrentacım ben nedense flormarı çok sevmişimdir hep,artık Türk malı diyemidir nedir,çok seviyorum ben herşeyini..avon konusunda haklısın,kataloğundaki albenili ürünler gerçekte öyle değilmiş gibi geliyor banada..ben uzun zamandır avondan bişi almıyorum..en son bi ablamız sezon ürünü bi allık getirmişti..onu bile beğenmedim...

Son düzenleme:
umarım memnun kalırsın hepsinden facial cleanser da da var mükemmel bir jel :) onu da öneriririm :)

suan neutragane sabunum var canm bıtıncee jel alacam kesın dusunucemm onerını..bırde matlastırıcı nemlendırıcısı varmıss sordum bulamadım kesın alacam kullananalr cok memnunmuss..yaglı cıltler ıcınmıss

valla bende birçok ürününü denemek istiyorum neden bizim üretimimiz varken yabancı olanları alalımki hem daha uygun güzel olanları denedikçe burdan paylaşıcam :))))))

Roseangel ım Lunacım bebişlerim o farı sephorada her rengini parmaklayıp baktım renk veriyomu die lülülülülülü ve gayet iyi renk veriyodu anladığım kadarıyla sadece üst kısmı öle oluyo ama kullandıkça rengini daha iyi veriyor gibi geldi bana
dünden beri sürüp sürüp denemeler yapıyorum git gide renki daha hoş oluyo sankimsositososito

cnm bende deneyerek aldım hatta o morlu olanla bnm aldığım arasında kaldım dedim sonra alırım o rengide ama su anda vazgeçtim çünkü gerçekten renk vermiyor bilmiyorum belkide ben yanlış kullanıyorum

Bende dün bunları aldım kızlar...

Estee lauder maske ve peeling ...
Max factor yeni çıkan rimeli muhteşem bi uzunluk sağlıyor...
Kajal göz kalemleri ama ben baz olarak kullanıyorum farın rengini muhteşem yapıyor...

güle güle kullan cnmmmmmbayanssulusmile

Herkes aldıklar cicişleri güle güle sürsün sürüştürsün kızlar....
Roseangelciiim..Bu kez foto örtünü değiştirmişsin..kaydirigubbakcemile5
:1rolleyes::1rolleyes::1rolleyes:

Pastelin bu ikili ürününü aldım..Gözaltı için ,hata örtücü ve aydınlatıcı..12,50tale..[
Çok beğeni alan bir ürünmüş ,araştırmalarıma göre..

Nivea nın dudak ve göz makyaj temizleyicisi..6,90 tale..

Flormar dudak kalemi..201 numero..açık renk rujlar için ideal renk..1,90tale

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…