Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
herkes cicileri iyi günlerde kullansın

bende sıkıştırılmış pudra istiyorum cilde zarar vermeyen minertal bir ürün olabilir hangi markayı tavsiye edersiniz ?

sonunda bugün çilek alışverişim geldi
27 ocakta vermiştim
bourjois makkaj seti ve clinique rimel
set çilekte gözüktüğünden çok daha küçük ama farkarını çok sevdim rujunu pek beğenmedim

zemuszemusopuyorumnanaktan

bende yapıyorum internetten alışverişte
birebir yapmak daha güzel oli be
deneyip deneyip alcan eyvahedigeldismile

aaaaaaay ne seker duruyor oyle =) benim favori rimelimden almışsın :lepi:

dünde emily nin lacivert rengi kalemini almıştım resmini çekmeyi unutmuşum sürülümü güzel kalem yumuşakopuyorumnanaktan

rimelin fırça kısmı güzelmiş ama daha demedim İnşallah benimde favorim oluropuyorumnanaktan

canım sonunda geldiler haaaa çok sevindim güle güle kullan cicileriniiiii bu arada rimeli merak ettim denede yaz bakalım fikrini

valla sonunda geldi magrentacım pazar gününden beri PTT deymiş
rengine karar verene kadar bobbi brown kapatıcıyı kaçırmışız bebişim yaaalsanaalsanasmile

valla sonunda geldi magrentacım pazar gününden beri PTT deymiş
rengine karar verene kadar bobbi brown kapatıcıyı kaçırmışız bebişim yaaalsanaalsanasmile

aynen canım çok sinirlendim ya (( kum kalmıştı bi tek sanırım oda bitmiş ( keşke en açığını alsaymışım offf puff bidaaa beklemem böleee

bende yapıyorum internetten alışverişte
birebir yapmak daha güzel oli be
deneyip deneyip alcan eyvahedigeldismile

Katılıyorum..sana komşiii..Bende deneyip almaktan yanayım..
Deneyip bakıyorum..Memnun kalırsam..e-baydan alıyorum..böyle de iyi bir yöntem..sempatiksalakcinni

Herkes aldığı cicilerini güle güle kullansın..

aynen canım çok sinirlendim ya (( kum kalmıştı bi tek sanırım oda bitmiş ( keşke en açığını alsaymışım offf puff bidaaa beklemem böleee

çilek limango ve markafonide gördüğün şeyi hemen alacaksın zaten
çilekteyaklaşık 3 gündür mac far vardı bugün bütün renkleri bitmiş ohaoldumsmile

limangoda süper ötesi nevresim takımı gördüm anneme rengini göstereyim deerken tükendi yazdıalsanaalsanasmile

gene limangodan twıgy marka terlikler nerdeyse yarı fiyatına indirime girmişti ben alıyımmı almıyımmı derken beğendiğim terlik stokta kalmamış mafoldumben

buyüzden artık gördüğüm an alcam beklemicem :dilcikar:

Valla canım aynen öyle :))) özellikle çilekte bişey çok uygunsa hiiiç beklemicen neyse bu ders oldu bize :)))
ama limango için şöle deyim eğer ürün 1 adetse sepete atınca tükendi ayzıyor ara ara girip bakmak lazım almazlarsa gene ürün oluo :))) nevresim takımları falan güzel şeyler çıkıo ama görüp almaktan yanayım onları bilmediim martkaşar çünkü bide çok dandik çıkar neme lazım :))) mac farda bugün 1 tane gördüm güzel olsaydı alcaktım demekki varmış önceden pofffffffffflmaz:eyvahedigeldismileboshayallersmilebayanssulusmile

saol bebişim
bu arada clinique high impact rimelimi denedim kesinlikle süperopuyorumnanaktan

ayyy canım çok merak ettim çilekte baktım fiyatıda uygunmuşşşş nasıl karar veripte aldın kızz nasıl bir etki yarattı bugün feci alışveriş yapasım var hasta olmucaktım ki bennnn çıkışta dağıtcaktım kendimi offfff

cnmmm güle güle kullan

bende bişeyler aldım yine bugun allahım alışveriş krizi tuttu beni bu aralar cnm da sıkkın vurdum kendimi mağazalara lush tan bi kaç bişey aldım ay sonunu nasıl getiricem bilmiyorum sempatiksalakcinni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…