Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
lepicim bu camelona pek bir benziyor çileğe bi bak bence 35tldense 19-20 tl verirsin camelona hem iyi diolar innovanın farını hiç denemdim göz altı kapatıcısını kullanıyoprum sadece bitince değiştircem :)

bebişim bu setin aynısını bi yakınım almıştı bende denedim ama sürerken çok dökülüyor haberin olsun bide çok kalıcı değil innova T-shoplarda satılıyor

hımm peki kızlar
ben fikir olsun diye demiştim
öğrenmiş olduk hepberaberkaydirigubbakcemile5

Herkes aldıklarını güle güle kullansın çok güzeller...
Bu arada kızlar daha evvel yazmıştım ama yine yazayım dedim KK Kadınlar gününe özel anahtarlık yaptıracak hemide logomuzun aynısından kürklü ancak çoğunluğun sağlanması gerekiyor fiyatı çok uygun eğer sizde isterseniz http://www.kadinlarkulubu.com/ozel-...ari/342267-kurklu-anahtarlik-icin-destek.html bu topiği ziyaret edip adınızı yazdırmanız yeterli ...

güle güle kullan canım orlane ları bir dene bakalım nasılmış merak ediyordum bende :)))

güle güle kullan canım orlane ları bir dene bakalım nasılmış merak ediyordum bende :)))

cnm peelingi ve nem maskesini denedim dün akşam peeling bilmiyorum daha önce kullanmadım neticeyi sanırım 1 2 kere kullanınca söyleyebilirim ama nem maskesi çook güzel bnm o gergin kuru yanaklarım yumuşacık yağlı t bölgemse yağlı değil nemli bir şekil aldı bakalım düzenli kullanınca belki nem dengesini sağlayabilirm yüzümde bikaç kez kullanınca 1 2 hafta sonra daha kesin seyler söyleyebilirim opuyorumnanaktan

Ne güzel işe yarıcak demek ki canım orlane ürünlerine strawberyden de bakabilirsin beğendikten sonra :))))

kızlar çilekte kutusuz ürünler indirime girmiş bobi brown kapatıcı 30 tl hemde 2 tane kullanan var mı pek beğendim yawww

kıslaaar
hani size sormuştum bende makyaj yapmak istiyorumda bilmiyorum ne alacağım diye
hatırladınızmıııı
alışveriş yaptım önerilerinize göre ama çook olduda alalı buraya yüklemek nasip olmadı
geçte olsa buyrun bunlarda benim makyujlarım :)

bunlarda hedayelerim

Son düzenleme:
hepiniz güle güle kullanın kızlar ne güzel şeyler almışsınız iyi günlerde kullanın.

sevdemer cim özellikle flormar allığın rengine bayıldım numarası nedir acaba öğrenebilir miyim ?

kızlar garnier roll-on almıştım

2 haftadır kullanıyom
faydalı oldu göz altlarıma önerim dedim

sevdemer cimm güle güle kullan hayatım

teşekkür ederim opuyorumnanaktan

güle güle kullan sevdemer pek tatlılar iştahım kabardı hihoyyyt

teşekkür ederim opuyorumnanaktan
iştahınmı kabardı :) e göndereyim bi tadına bak aşkum ayıp ettin yanüü kaydirigubbakcemile3
hepiniz güle güle kullanın kızlar ne güzel şeyler almışsınız iyi günlerde kullanın.

sevdemer cim özellikle flormar allığın rengine bayıldım numarası nedir acaba öğrenebilir miyim ?

tabi öğrenebilirsin
flormar allığımın nosu 41
aslında ben ilk başta 43 tü sanırım yanlış hatırlamıyorsam yaneeee
koyu geldi bana ben beyaz tenliyim
hiç bi zamanda kullanacağımı düşünmedim götürdüm bununla değiştirdim
gerçekten çok tatlı bi renk

kısslaaaaar hediyelerim görünmüyormu ben göremiyorumda
canım güle güle kullan aldıklarını flormar farını allığını dene bakalım kalıcımı güzelmi bened flormar far denemek istiyorum çok güzel set halinde renkleri :)))
bu arada çantalarsa hediye ben görüyorum canımboshayallersmile

teşekkür ederim magrentacım
makyajdan pek anlamıyorum ama kendime göre artılar ve eksilerini söyliiim
allık güzel kalıcı ne çok parlak ne çok mat doğal hoş yani
farları sürerken özellikle 4lü pembe olanı nasıl diiim dökülüyor ya
insanın üstü başı toz içinde kalıyor
başka bi farı var ya hani flormarın terracotta onlardan alıp deniycem
aslında burdaki paylaşımlardan bir sürü not aldım iyiyi kötüyü yazdım
mac,sephora gibi markalar almak istiyorum ama
makyaj yapmayı bilmiyorum boşa gitmesin yazıktır öğrenene kadar elimdekilerle yetineyim diyorum
evet hediyeler çantalar,bi de max factor hediyesinin içinden,ruj,fondöten,kalem çıktı

ben bi şi öğrenmek istiyorum
şöyle gözlerimi yakmayan,kaliteli bir makyaj temizleyici almak istiyorum
cildim çok aşırı yağlı cilt içinde temizleyici tonik ve bilimum ne varsa söyleyin kızlar
çilekten alışverişi illa kredi kartıylamı yapmak lazım
ben kredi kartı kullanmıyorum,maaş aldığımız visa kartlar olurmuki aceba
güvenlimi

bencede önce flormar falan hem türk malı hem uygun olanardan başla derim :))))
mac ve sephora bende denemek istiyorum kendimi notlar aladım bakalım ne zaman alıcam sphora izmirde varmış ben yok sanıyodum neleri güzelse denicem body shoptan deniceklerim var birde sırayla alıcam diorum bende pek makyaj yapmam ama burası adamı bozuyor yawww :))))) aldıkça alasım geliyor :))))
bende deneme yanılma dönemindeyim canım benefitten yeni temzileyici aldım idare eder seviyorum ama böle bişeye benzio daha önce bennim vardı avon yada nivea gibi
sabun gibi kurutmuo fondoten falan kullanmıyorum o yüzden mkyaj çıkarar mı bilmem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…