Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar far paletinize bayıldım, güle güle kullanın.. ben de ebaydan almak istiyorum daha önce ordan alan var mı bana biraz anlatabilir mi nasıl oluyor , kargo ücretli mi türkiyeye, kaç günde geliyor vs..bir de çin malı değildir dimi ebaydakiler?

canım..ebayda var, ama honkongtan geliyor..onların gözlerde çekik ama..farkedermi acaba?kaydirigubbakcemile3
bu paletleri almadım ama inceledim..kargoyla 35 tl ye falan geliyor..1 hafta içinde de elinde oluyor..

maybelline define a line likit eyeliner zemuszemus
sürmesi çok rahat ,15 tlydi fiyatı da

Petite güle güle kullan canım ben de seviyorum fakat sürmeyi beceremiyorum bilmiyorumkismile

kızlar aldıklarınızı güle güle kullanın
ben anlamam markasından falaln ama biraz baktım
iyi bişi sanırım
almak isteyen olursa fiyatı da uygun gelirse tabi
söyliyim dedim
yerimi bilemedim ama:S
fırsatciyiz.com die bir site var
güvenilir bi sitedir orada inova makyaj seti 39 liraya düşmüş son iki gün alım için ilgilenen olursa baksın derim

ıçindekiler: 24 adet moda renklerde far,
4 adet ruj,
4 adet allık,
2 adet pudra,
2 adet çift taraflı aplikatör,
2 adet ruj fırçası,
1 adet allık fırçası,
1 adet far gölgeleme fırçası.

:: Firsatciyiz.com :: sitede budur
gördüm diyim dedim
herkese bol süslü günler:)

canım..ebayda var, ama honkongtan geliyor..onların gözlerde çekik ama..farkedermi acaba?kaydirigubbakcemile3
bu paletleri almadım ama inceledim..kargoyla 35 tl ye falan geliyor..1 hafta içinde de elinde oluyor..
ablam ne hoşsun :dance: :roflol: iyimiş 35 e geliyorsa peki orjinal kendi sitesine de baktım da amerika yazıyor orda fiyat $19,90 , ordan sipariş veren oldu mu Türkiye'ye? ordan alırsam kargo ne kadara gelir ?bir de güvenilir bir site mi ? hangi siteden alsam :uhm::sm_confused:

Yuppiiii kizlar diger paletimde geldidelikafadulden
Yaninda mor ojede hediye geldi
offff süperler güle güle kullan canım bayıldım yaaaa mor ojede süper bende maybeline alıyordum mor oje bayılırım mora ehheh
hadi bakalım hayırlı uğurlu olsun netten alcağına git al hem daha eğlenceli yaaa güle güle kullan canımmm
güle güle kullan canım kil maskesini bir de aktardan denesene canım ben aldım ama üşengeçliğimden dfaha bir kere yaptım
maybelline define a line likit eyeliner zemuszemus
sürmesi çok rahat ,15 tlydi fiyatı da
güle güle kullan canım

lepicim bu camelona pek bir benziyor çileğe bi bak bence 35tldense 19-20 tl verirsin camelona hem iyi diolar innovanın farını hiç denemdim göz altı kapatıcısını kullanıyoprum sadece bitince değiştircem :)

kızlar bodyshopun önünden geçt,im sevgilim sokmadı bug haftaki alışverişim kot ve ince hırkadan yana oldu bide saç spreyi ve köpük aldım neyse bodyshopta 2al 1 öde yazıyodu gözüm döndü yakın zamanda gien var mı neleri kapsıyo acep yarın işlerimi erken b,itirip gitcem inşallah

bende baktım kendi sitesine dediğin gibi aynen..oranın türkiyeye gönderimi var mı bilmiyorum..ebaydan alırsan sorun olmaz herhalde..

bebişim bu setin aynısını bi yakınım almıştı bende denedim ama sürerken çok dökülüyor haberin olsun bide çok kalıcı değil innova T-shoplarda satılıyor

sabunu doktor tavsiyesi üzerine aldım yüzümde 2 tane sivilce vardı ama rahatsız ettiler, günlük kullanım için çok uygun, günde 2 kere yıkıyorum, tavsiye ederim zemuszemus
nivea nemlendiriciyi de buldum sonunda (mat olanı), ankarada olanlar için söylüyorum kızılayda limon bazaarda var, free shop ürünü ama bir fark yok gayet güzel, çok sevindim ne zamandır arıyordum.

güle güle kullan canım aldıkalrını bende nivea hastasıyım çok güzel bşi yaa :))

lattecim bourjoiste fırça setinde indirim var bir bak istersen :))) (strawbery)

Bourjois 37 tl
6 Parça Fırça Seti ( 5x Fırça + 1x Çift Taraflı Kalem Açıcı )

6 Parça Fırça Seti:
1x Toz Pudra Fırçası
1x Allık Fırçası
1x Orta Göz Farı Fırças
1x Açılı Göz Farı Fırçası
1x Dudak Fırçası
1x Çift Taraflı Kalem Açıcı

güle güle kullanın su anda pek inceleyemiyorum eve gidince tek tek bakıcam aldıklarınıza

bende bişeyler aldım su anda okuldayım eve gidince çekicem fotolarını bu arada ORLANE markasıyla ilgili birşeyler bilenler var mı bi kaç bişey aldım ama daha önce duymamıştım bu markayı

saol bebişim baktım ona ama bana daha çok far fırçası lazım bunda da 2tanecik var.. diğerlerini pek kullanmıycaım için 2 fırçaya 37 tl çok gibi geldi

ecotools fırçaları var hayatım ona bakıyorum ama Türkiye ye gönderim yapan biyer bulamadım olalarında shippingi çok pahalı

mesela bu fırça seti 15 TL ye falan geliyo ama bi okadarda shipping ödüyosun :umursamaz:

allık fırçan falan varmıydı canım senin belki işine yarar dedim neyse arayama devam canım :))) gidip bi kaç yere bakınman lazım canım anca orda ucuza bulunur hem denemiş olursun

herkes güle güle kullansınbayanssulusmile

inglot tan 2 tane far fırçası (29PO ve 80HP) fırça temizleyicisi ve inglot kiprik kıvırıcısı
fondoten süngeri

ortadaki 3 tane orlane peeling, nemlendirici maske ve fondoten aldım kız çok övdü bilmiyorum ilk defa kullanıcam

yanlardaki küçüklerde numuneler göz kremi tonik falan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…