Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
gule gule kullan, sur surustur canim:)
sağol canım zemuszemus
tembeltospa güle güle güzelleş ya bende istiyorum oriflame lardan ama temsilci yokmafoldumben
gitti gidiyordan aldım. orda tükkan açmışlar kaydirigubbakcemile5
tembeltospa çok güzeller güle güle kullan
opuyorumnanaktan
makkaj yapmıyom ama far alıyom sabitliyeci niye almıyım bayanssulusmile
şu aralar yapmıyorum makkaj bi kendime gelim yaparım
tembeltosban güle güle kullan farın rengine bittim bayulduuummm
bende sana bayılıyom :ecrin_bebek:

dener yorumumu yazarım canım sempatiksalakcinni

hehe hazırlık yapıon yanee yap yap yaa bide böle sıra sıa koycan onları pek hoşuma gidio yeni aldığım şeyleri görmek benim güle güle kullan canım şu sürmeler pek güzel ama nasıl sürcen onları yaww

kendime makkaj kutusu yapıyom bitsin hepsini sergilicem
zemuszemus
h.sonu denicem şekerim sürer koyarım

kendime makkaj kutusu yapıyom bitsin hepsini sergilicem
zemuszemus
h.sonu denicem şekerim sürer koyarım

enemmmm çok pis kıskandım haaa kendimi alışverişe vurasım var zaten hehe alamadığım zammı harcayım diodum :))))
allahtan işyeri etrafımda ve eve giderken alışveriş yapcak yer yok yoksa bu hafta batardım ben
resimleri bekliyoruz o zaman corelcim

bebişim hala gelmedi yaflmaz:

herkes cicileri gule gule kullansın :kedi:

cafelatte cok sekersin ya opuyorumnanaktanne zaman gorsem ne zaman baksam yeni birseyler almıs oluyorsun hepsini kullanıyor musun bayanssulusmile
bitanem hepsini kullanmaya çalışıyorum özellikle cilt kremi temizleyicileri hergün kullanıyorum makkaj malzemelerinden sadece mac farıma kıyamıyorum kaydirigubbakcemile3

mesela bugün body shop renk nemlendiri+ dün aldığım pastel farımı sürdüm altına baz sürünce pastelin rengi çok canlı durduzemuszemus

bebişim azcık daha makkaj topiğinde takıl bak nasıl alıyosun kaydirigubbakcemile3

beni gurbaanın topiği yoldan çıkardı opuyorumnanaktan

bunan çok memnunum kalıcı makyaj temızleme losyonu 2.yı aldım

bunu da sizin tavsıyelerınızle aldım vee gercekten cok ıyı cıktıı kırpıklerımi daha gur vee uzun gosterdiii... sadece fırcası taraklı olsaydı daha ıyı olurdu falan uzerınden taraklıyla gecıyorum cok da ıyı hal alıyor =)

bir de bunu aldım cılt rengıme acayıp uydu..avonunkıne 5 basar bencee hıc degılse surdugumdee fondtn var gıbı durmuyor boynumlaa yuz rengım arasında fark olmuyor gunes koruması ve e vıtamını ıcerıyormus..

yawwww nerde kaldı kızzzzz çok oldu yawww istanbulşa gelmedimi daha nerdeki kargon :))
ben gurbaayı yakalasaydım senden beter olurdum daaaaa geç kaldım ondann bide benim biraz pintilik huyum var her zaman herşeye harcayamıyorum ama çok istediğim bişi varsa parasına bakmaz onu alırım hehehe bayanssulusmile

güle güle kullan canım aldıklarını :)))bayanssulusmile

Magrenta.. çilekte cameleon farlar indirimde iki modeli..19,50 tl..Bana bildiri maili geldibugün..indirimdeyken bak kaçırma istersen..zemuszemus

Magrenta.. çilekte cameleon farlar indirimde iki modeli..19,50 tl..Bana bildiri maili geldibugün..indirimdeyken bak kaçırma istersen..zemuszemus

Saol canım çilekten ayrılmıomki ama benim beğendiklerim pahalı onları daha çok beğendim indirime girmeden almam hıhıhhhh far renkleri pek benim kullanacağım gibi değil 6lı palet beğendim ama siyahlı grilisi olursa alcam tam benlik onlar hafif parıltılı :)

ama aslanlar pinti olmaski bebişim sende bi karışılık var bence kaydirigubbakcemile3

tembeltospa kısss oriflame yeşil sürmene bittim aşık oldum opuyorumnanaktan

kıslarrr elf facebook ta
Just 220 new fans to go before our next FREE SHIPPING offer - tell all your friends we're nearly at 29,000! :0
dioo 29.000 olunca kargo bedafa olcakmış haberinis olsunopuyorumnanaktan

ama aslanlar pinti olmaski bebişim sende bi karışılık var bence kaydirigubbakcemile3

tembeltospa kısss oriflame yeşil sürmene bittim aşık oldum opuyorumnanaktan

tam olarak pintilik denmezde işte şimdi ona para harcamayım falan filan sonra alırım şöle olursa alırım die başlanıom almıom hehehe annemden görmüşüm kızım napiym harcancak yer var harcanmıcak yer var hehehe yazın 5 yıldızlı otele veririm bak 1 hafta için deli para harcarım gitmeden de alışveriş yaparım her sene yeni bikini ve terlik takıntım var hehehe

kıslarrr elf facebook ta
Just 220 new fans to go before our next FREE SHIPPING offer - tell all your friends we're nearly at 29,000! :0
dioo 29.000 olunca kargo bedafa olcakmış haberinis olsunopuyorumnanaktan

nasıl yane? katılalım mı orayaaa
ya elf çin malı falan diilmiydi bi topikte bişiler okudum ama nerde

fırçayıda başka yerden al canım çileği takip et taylordan al avondan al am ordan alma çin malı nede olsa nasıl fırça alcan canım koy bi resmini nerde uygun görürsek haber verelim

far fırçası alcam bebişim avonun aldım bi yıkamada tell tel oldu ve dökülüo
çileğe bakıyorum ama bi fırçaya 20 30 TL vermek istemiyorum
elf studyo güsel diolar
şöle hem pahalı olmasın hemde yıkayınca bozulmasın
bilmiyorumkismileçok şeymi istedim

Yok canım çok şey istemion bende 20-30 tl vermem en fazla 10 bodyshopta ne kadardır acep avondan bir ay mı ne oldu alalı canım bi deneyim bakalım biraz kullandım yıkadam ama hala güzel görünüo :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…