Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

herkes cicileri gule gule kullansın :kedi:

cafelatte cok sekersin ya opuyorumnanaktanne zaman gorsem ne zaman baksam yeni birseyler almıs oluyorsun hepsini kullanıyor musun bayanssulusmile

bence de magrenta, 44 tl olan sol alttaki cok guzelmis. cilekten mi buldun bunlari?
bi ara ben de bakmistim.

BEN 42,50 olanı indirimde çilekten 20 tl ye almıştım şeker.

anammm 20 mi almıom ozaman onu alayım diodum renkleri süper peki canımcım nasıl memnunmusun setten bu arada çin malı diolar doğrumu?
kalıcılığı iyimi canım ne çok sordum camelon alırsam %50 indirime girmeden almam vallabayanssulusmileboshayallersmile

sol alttaki gzlmis magrenta'cım bayanssulusmile

2. çok güzelmiş 44 tl olan :asigim:

bence de magrenta, 44 tl olan sol alttaki cok guzelmis. cilekten mi buldun bunlari?
bi ara ben de bakmistim.

yaww ben hepsini çok beğendim özellikle pahalı olanları ama corelcim ucuza almış hayatta kazıklanmam bir gün % 50 indirime girer o zaman alırım bende hehehe
bu arada evet çilekten buldummm makyaj dünyamıza yol gösteren muhteşem site hehee

aa çilekten 20 tl mi :) güle güle kulan tembeltospa zemuszemus
İndirimdeydi ben aldığımda tatlım
sağolasın

çin malımı bilmiyom bakmadım heç bilmiyorumkismile

2-3 kere kullandım 20 tl için oldukça iyi.
renkler hoş kalıcılığıda iyi
ama iddialı konuşamam zira çok fazla kullanmadım.
makkaj yaptığım mı var ki sempatiksalakcinni

oriflame kremsi eyeliner tanesi 9.90 tl

mac mor farım 34 tl

mac makkaj sabitleyicim 39 tl

smashboxlarım çok güzeller
zemuszemuszemuszemus

tembeltospa güle güle güzelleş ya bende istiyorum oriflame lardan ama temsilci yokmafoldumben

mac mor farım 34 tl

zemuszemuszemuszemus

güle güle kullan canım :))) yalnız bişi merak ettim hem makyaj yapmıom demişin hem sabitleyici almışın bilmiyorumkismile bende istiom bisürü makkaj malzemesi alayım süreyim sürüştüreim yaaa ben bi göz altı kapatıcısı far kalem rimel dudak kremi bitttiii evde biraz ders çalışmam lazımmm yaaaabayanssulusmileboshayallersmile

mac mor farım 34 tl

zemuszemuszemuszemus
Canım güle güle kullan bişi sormak istiom sürmeler genelde yumuşak yapıda olur ve sürümü kolaydır peki beyazla yeşilde öylemi kullanımı kolaymı göz içinde belli ediomu renkleri kullanınca yorum atarsan sevinirim mcx opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…