Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
magrenta'cım saol cnm önemli bişi diil grip sadece :))
snde güle güle kullan cnm cicişlerini eklersn bakarz
:icecream:

magrenta dior al canım pişman olmazsın
ben günlük kullanmaya kıyamıyom düşün yani.

ilarzum senin içinde gidem mac'a kuzum alır kargolarım ben fıstığım

Allah iyiliğini versin kek nerden geldi aklına kaydirigubbakcemile3

magrenta dior al canım pişman olmazsın
ben günlük kullanmaya kıyamıyom düşün yani.

ilarzum senin içinde gidem mac'a kuzum alır kargolarım ben fıstığım

valla alayım diom işte 50 tl ona verilirmi veririm ama sonra koyar mı die düşünüom altı üstü bi rimel sonuçta diom o kadar kokoş değilim ben kıyafete veriozda makyaj malzemesinde düşündürüo işte bekliom çilekte düşsün die ama nerdeee

Canım eğer o kadar pahalı birşey düşünmüorsan cecile rimel al dışı turuncu rengi yeni seri tek sürüşte yüksek performans sağlıo valla benim dior ve sisley rimelleri kenara atmamı sağladı sürekli cecileyi kullanıyorum çokta memnunum bi dene derim fiyatıda yüksek değil ben indirimden 9.90 tl aldım sanırım normali 15tl falan...

Bende bugün ciciler aldım ve Avon kolim geldi kaydirigubbakcemile2

Avon vücut losyonu 8 tl
Avon saç kremi 4 tl
Flormar oje 1 tl :asigim:
Avon ruj 5 tl (en sevdiğim renk ):asigim:
Elidor krem 5 tl
Ruj numunelerimi kendim için sipariş ettim avondan

ii günlerde kullan cnm bayanssulusmile

Herkes cicilerini güle güle kullansın zemuszemus
nzl.erl canım bir şey soracaktım; avondan ruj numuneleri istemişsin de, onlar tek tek mi sipariş veriliyor, yoksa seri halinde mi geliyor. bir ne kadar acaba?

Herkes cicilerini güle güle kullansın zemuszemus
nzl.erl canım bir şey soracaktım; avondan ruj numuneleri istemişsin de, onlar tek tek mi sipariş veriliyor, yoksa seri halinde mi geliyor. bir ne kadar acaba?

Canım ben kendim satış temsilcisiyim... oyüzden kendime istiyorum yada bana arada numune gönderiyolar...
Tekli de satılıyor set halinde de...
Eğer çevrende avon satan biri varsa ondan makyaj numune seti iste canım 5 tl ye geliyor.. içinde 20 tane ürün var 6 tane filan fondoten 14 kadar da ruj canım

Teşekkür ederim ggirly, bioderma'nın renkli nemlendiricisinin tam adı nedir? ilgimi çekti, ancak internette bulamadım.

JeffLima canim, biodermanin tam adi Sebium Anti-Shine Tinted Cream (Karma ve Yağlı Ciltler için Renkli Matlaştırıcı Krem). fiyati da 44.50.

hepiniz güle güle kullanın kızlar..yeni görüyorum..sürün sürüştürün sefanız olsun ayol ohhbayanssulusmile

çok teşekkürler tatlım :1hug:

indirime gireceğini pek sanmam
ben istanbulda 63 tl ye almıştım
hımmmm bundan aşağısı zor yaneeee :)))) neyse alırız o zaman :)
flormar deniycem ama dioruda çok merak ediyorum o kadar methedilip önerilmişki denemem lazım :))) cecilide bi deneyim olmazsa hangisi denk gelirse artık

güle güle kullan canım aynı nemlendiriciyi bende kullandım sürüldüğü anda güzel ama bi ka.ç saat sonra etkisi kalmıo gibi geliodu sanada aynı şey oluomu özellikle bacaklarda?

elimde bi maybilen bi dior var onnar bitince bende cecileyi deniyim bakalım.
dior'u çok seviyorum ama en büyük sıkıntım temizlerken canım çıkarıyor
kızlar iyi bi göz makkajı temizleyicisi söylesenize bana.
loreal,nivea denedim ı ıh yeterli değil
garnierde öyle.

cnm ben olay göz makyajı temizleyici kullanıyorum
birkaç yıldır ve çok memnunum
lancome bifacili de öneriyorlar ama açıkçası olayden memnun olunca 2-3 katı para verip lancome almadımkaydirigubbakcemile5

bunlarda gecen hafta aldiklarimbayanssulusmile

the body shopta indirim vardi bende dus jeli,renkli nemlendirici, goz cevresi kremi(ikinci kullanisim olacak cok memnunum)hemp seed ayak bakim kremi aldim.

ve maybelline allik rengi cok hos foto karanlik cikti ama seftali tonunda
ve yine maybellineden nude ruj cok guzel

ve pedikur setimi yeniledim

güle güle kullan cnmyerimsenibenmanikür pensini ne kadara aldın acaba,solingen miydi bir markada sordum 30-40 tl dediler,sonra 15tllik buldum yine solingenin ama onu da fazla beğenmedim,arayıştaym

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…