Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

ajkumm kesinlikle al hatta o gördüğün avm de git dene önce. gör kendin.
sürüyorsun mesela daha fazla kapatıcı olsun istiyorsun üzerine biraz daha sürüyorsun pat kapatıyor hem de tek ürün. içinde nemlendirici özelliği de olduğundan bebekim tek pudra sürdüğündeki pul pu dökülmeler olmuyor.

fırçaları keçi kılı imiş. toz formu içinde hapsetmeme direk cilde verme huyu varmış bu vatandaşların. ama ben almadım tabi o kadar veremedim sanırsam 30 du fırçaları.
ben avondan allık fırçası almıştım ucu yumuşak onunla sürdüm oldu. Ama kabuki fırçayla bence çok daha güzel olacak. Kabuki alacam fırçayı ben dadlumm gıymatlım...

kuzucum 9,90 tl'de
jel değilmiş canım ya
ORİFLAME*KAJAL KREMSİ GÖZ KALEMİ*silver (beyaz)
bu ürün uyku sersemi yannış yazmışım

vay anasını corelim bi göster yav sürerek de göster merak ettim bidenem

teşekkürler aşkum benim:asigim:

ben de gidip deneyeyim o zaman kuzum fırçasını ben de alamam zaten şimdilik çok küçük bi kabuki fırçam var bi alışverişte hediye vermişlerdi onla uygulayayım ben de kuzum

renk seçenekleri nasıl kuzum ben ten rengim seninle hemen hemen aynı

Arzu makinada ısıtılan kartuşlardan alsana annem... Bi kere makinayı alıyorsun kartuşu yerleştiriyorsun eriyor elin bile değmiyor ağda bezi ile alıyorsun. Çok pratik elin alıştı mı. Bu ağda bantları kartuş ağdalar kadar iyi sonuç vermiyor. Ama pratik tabi elinin altında bulunması acilen kullanman açısından. Ama sen bi dediğimi dene. Güzellik salonlarında kullanılanın ev versiyonu

bebeğim 3 numara bebeğim sen benden sanki biraz açıksın 2 numara daha mı iyi olacak acaba dadlum. sen orda bi dene bebek suratlım

tamam kujum akşam denerim sayene yüzüme makkaj malzemesi değmiş olcek

oohh süpperrrr

hah işte bebeğim ben de bu aynısını demeye çalışıyrsu türkçem yetmedi. kartuşu cevvede yaptım o delindi işte şekerparem

ama makinasından almak lazım sanırsam balcböceğim ya

tamam arzuşum 2 bi de 3 numarayı deneyeyim kuzumopuyorumnanaktan

dene böğürtlenim hata bi yanağa 2 bi yanağa 3 dene ama oradaki ışıklara aldanma heme alma başka yerlerde de aynaya bakarak karar ve dadluşum makyaj standının ışıkları daha mayhoş

ben o markadan far almıştım
historia alışveriş merkezinde standları var.

ben daha önceden eyeliner için bir farını almıştım siyah. ama istediğim randımanı alamadım reçelim ya eyeliner fırçamın uç kıllarının açılmasından da olabilir.

suyla denedim istediğim siyahlık olmadı gliserin yağı ile denedim çok yağlı oldu.

ama diğer farları belki öyle değildir şekerparesim. bir de far olacark kullanacam bakalım ıslak olarak nasıl olacak? paylaşırım

Yok arzuşum o cezvede olmaz. Makina şart ona. Bi kere çok çabuk soğuyor. habire ısıtacaksın olmaz. Makinada eline yüzüne bulaşmaz kesinlikle çok çok pratik. Şu halimlen (Yani 38 haftalık hamile kadın halimlen) geçen hafta yaptım bacaklarıma yarım saatte bitti tüm bacak. Bi de normal halimi düşün yani... elin alıştı mı inanılmaz pratik. Bir de gerçekten zamanla azalıyor eğlencesine yapıyorsun yani dermişimsositososito

güle güle kullan canım flormar farlar nasıl bende alıp denemeyi düşünüyorum :)

güle güle kullan bende boujoirse bakıyodum çilekte var baya indirimde :)

lilyumcum inglot yalnızca kendi mağazalarında satılıyor
fiyatı 33 tl, ama bugünden 5 şubata kadar %25 indirim var
bence kaçırma :jeyyar:
güle güle kullan canım aldıklarını % 25 indirim süpermiş bazen görüyodumda forumda girmiyodum far paletleri %50 indirime giriodu offf akılsız kafam yaww
maskara nasıl canım bende yeni alcam da ne alcağıma kara vermedim

saol canım ayrıntılı açıklama için bende bi kr3m denemiştim öğğğ o ne beter bi koku ölee hehe bi gitsem orayıda talan edicem ama nasip olmadı dahaa :)
hımmm bende de inglot far bazı var az sürdünmü pek işe yaramıo malesef
seninkinide merak ettim şimdi bende mineralli ürünleri denemek istiyorum kredi kartım geçsin taylordan bi kaç şey alıyım diom bakalım becerebilcemmi :)
roll on ağda bence aldım makinası şart cezvede ısıtılmaz malesef hemen soğuyo zaten sıcak suda bekletmiştim bende sürekli soğudu çile ıyyy en güzeli gidicen ağdacıya uğraşmıcan hehe :))))

süpersin canım kutluyorum seni yaaa maşallah maşallah ben bi bacak alsam makinayla 40-45 dk sadece alt bacak ağdayla 2 saat sürer heralde ıyyyyyyy

bende mc'tan sabitleyici aldım roseangel
bide far
bakalım nasıl çıkıcaklar
ofislame jel eyelinerlerde geldi.
akşam ekleyemde.
ben makkaj yapmıyom ki hiçkaydirigubbakcemile3
Canım güle güle kullan fix+ dan eminim çok memnun kalacaksın sadece sabitleyici olarak kullanma ama farlarının daha belirgin olmasını istersen fırçana bir fıs yap ve farını öle sür istersende eyeliner fırçasına fıslat farını eyeliner olarak sür saçların dalgalıysa dalgalarına fıslat daha belirgin olduğunu ve elektiriklenmediğini göreceksin kısacası çok amaçlı bi ürün fondötenden önce yüzüne 1 fıs sık ve makyajını öle yap makyaj bazı ve nemlendirici yerine geçer fondöten kullanmıyorsan pudradan önce bir fıs yap pudran yüzünde toz gibi durmasın doğal dursun vs. bir çok işlevi var ...

valla ben yuvarlak teneke kutularda alıyorum küçük tencereye su koyup onuda içine oturtup eritiyorum sonrada o dr. ların kullandığı tahta ağıza bakılan şeyler var ya onla ağda yapacağım bölgeye uyguluyorum bacak kolaltı bikini bölgesi komple 20dk da bitiyo ...

koca göbekli hamişim
makinesi nerde satılıyo
canım alışveriş marketlerinde oluyodu sanırım yada parfümerilerde :)

anammmm hamarat kızlar topiği olmuş burası yawwww darısı başıma inşallah :))
bu mac olayına çok bozuluyorum izmirde niye yokkkk yaaa (( ne güzel bi ürünmüş o öyleeee hemen mesaj atcam izmirede mac istiyoz dieeee

sevgilisim ben boşuna attım koca kartuşu o zaman öküz gibi....-tatlicadiarzu-
neyse makinasından al diyorsun yani watsons mağazasında topluca set halinde 39 yetale ondan alam bari

kız bu mac fix+ dan bana da alalaım gülüm yaaaa

gülüm inglotta ben de aynı şeyi yaşadım. en azından yanlış vermiş olsa bile satıcı kız geri vermeyi düşünmüyorum bebebkim ışıltı veriyor hemi de organik:))

sana rimel taviyesi verem wolume shockink loreal çift taraflı maskara. wonderful asla vazgeçmem daha pratif olsun dersen loeral 5x bebeğim

ay ağdacıya da bi bacak için para vermeye gıcık oluyorum . çieğim

yok artık :1shok: arzuuuuu duydun muu bana da bak gülüm şundan yaaa süper bişeymiş

özelikle eyeliner olarka kullanılmasıboshayallersmile

kuzum ne bereketli üürnmüş bu be ..
h.sonu deneme yaparım.
h.içi yapmıyorum makkaj

canım keki fırına vermeden önce üzerine sıkıyorsun keki de kabartıyormuş:jeyyar:

magrenta

cnm biras rahatsız olduum için henüz kullanamadım ama elime denedim renkleri çok gzl :)) deneyince seni bilgilendirim
vereliniortak

Son düzenleme:
valla rimel önerileri vardı elimde ama loreal,lancome vs ürün almıyorum hayvan deneyleri yüzünden dikkat etmeye çalışıom dior alıcam blackout ama bekliom o arada flormar x5 deneyim diom
kızım nickini deniştirmişin altına corel morel yaz la tanıyamıcaklar bebeemmm
ben rsimden tanıdım ama yoksa çaldımı başkası diede güşünmedim değil hane
magrenta

cnm biras rahatsız olduum için henüz kullanamadım ama elime denedim renkleri çok gzl :)) deneyince seni bilgilendirim
vereliniortak

geçmiş olsun canım dikkat et kendine önemli bişey yoktur inşallah :)

benimde gojane siparişlerim geldi çok mutluyummmmm :)))boshayallersmile:lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…