Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ilarzu'cum güle güle kullan ii seçim :)
bende bugün flormardan 2 tane cok seker truecolor far, tuouch deo, french manikür seti, pembiş oje, ve kaş kalemi aldım
ayrıca aseton, oriflameden sabun ve vi-vet den de ağda sonrası temizleme ve masaj yağı aldım
bayanssulusmile

Son düzenleme:
kizlarr bende uzun zamandir iyi bir fondoten ariyordum gözüm hep bourjoisin fondotenine gidiyordu.. bugun essence markasini denemek icin aldim iyi kide almisim cok hosuma gitti kokusu cok guzel kapaticiligida.. sanirim bir tane daha alacagimopuyorumnanaktan
kapaticimi daha onceden zaten alacaktim ama karar weremiyordum sonunda aldim onuda begendim surekli kullanirim artik opuyorumnanaktan kalemide eyeliner gibi simsiyah akma olayini henuz bilmiyorum bakacaz bakalimfisfisfis
manhattanin butun urunleri cok hosuma gidiyor zaten kalemleride guzel kullanisliyerimseniben

Herkes aldıklarını güle güle güzel günlerde kullansın a.s.

Inglot aldım desem şaşırmazsınız herhalde :kedi:
En sonunda Max Factor False Lash Effect rimelimi Inglot ile aldattım :kedi:
Pembiş mi pembiş Inglot allığımı da aldım ohh zemuszemus

aldıklarınızı güle güle kullanın kızlar
dingiltere kraliçesi bende allık istiyorumda
inglot allık ne kadar acep?
watsonsta var mıdır

lilyumcum inglot yalnızca kendi mağazalarında satılıyor
fiyatı 33 tl, ama bugünden 5 şubata kadar %25 indirim var
bence kaçırma :jeyyar:

bisüürü kozmetik alışverişi yaptım..kısa zamanda sizinle paylaşmak istiyorum...
neler aldım...
clinique pembiş allık..67 tl
Inglot fondöten fırçası 59 tl
sevilla pudra 25 tl
sevilla kırmızı ruc 19 tl
ve bisürü ıvır zıvır...kısazamanda fotolarını da eklerim.

O pembiş oceeeden benimde var çok tatlı rengi ... (=
İyi günlerde kullan aldıklarını canım

kıslarr hepiniz güle güle kullanın sürün sürüştürün yarın çilekten benimde cicilerim gelcekk zemuszemus

Ya kizlar kapatigi dediginiz fondoten degil mi ? bi resim bi de aciklama olursa pek gayet memnun ve sevinecegim mersu .

Ya kizlar kapatigi dediginiz fondoten degil mi ? bi resim bi de aciklama olursa pek gayet memnun ve sevinecegim mersu .

kapatıcı yani concealer böyle likit olabilir...

ya da böyle katı

ve sadece belli bölgelere kapatmak için sürülür...fondöten de bildiğimiz gibi işte..yüzün her yerine sürülüyr...

kizlar tesekkurler,
ayrica ilarzu,cikolop,surmeli,dingilterekralicesi,evcadisi ve ismini hatirlayamadigim yeni ciciler almis tum arkadaslar gule gule kullanin aldiklarinizi.

magrenta canim, body shop farini ben ilk kez denedim, gayet iyi, kaliciligi ozellikle cok iyiymis, baz falan kullanmadan surdum bgn sabah, geceye kadar hic bozulmadi ki benim goz kapaklarim normalde yaglanir, fari cizgi cizgi yapar ama bu olmadi.ayrica indirimi hala devam ediyordu evet.
body shop isiltili nemlendiriciden ben nem verme yonunden cok memnun kaldim, isiltisi da guzel, hic abarti degil ama kokusu cok kotu, cok daha guzel bi koku yapabilirlermis ama renkli degil, normal bir nemlendirici bu.
body shop renkli nemlendiricilere hic bakmadim, bende bioderma renkli neml. var, inanilmaz memnunum. cilt doktorumun tavsiyesiyle aldim.
ayrica bu haftasonu clinique ve diorun renkli nemlendiricilerine de baktim, kesinlikle kapaticilik da istiyorsaniz tavsiye etmem. kapaticiliklari yok cunku, sadece su bazli ozellikli olduklarindan guzel nemlendiriyorlar, ancak varsa ciltteki -hani bazen dudak kenarlari falan kararir ya - o kararmalarin gorunumunu azaltirlar o kadar.kirmiziliklari falan daha fazla kapatmazlar.

JeffLima canim isiltili neml. 30.90 TL, firca seti de 37.90 TL.

Teşekkür ederim ggirly, bioderma'nın renkli nemlendiricisinin tam adı nedir? ilgimi çekti, ancak internette bulamadım.

güle güle kullan canım kapatıcı hakkında yorumlarını bekliyoruz onunda bi fotosunu koyda görelim :))) aa bide fiyatlarını yaz dudaklarımız uçıklasınnn

sevgilisim mineral fondotenimi 60 a aldım. normalde daha pahalıymış ama getirttiğim kişi indirim yaptı elindekileri tüketmek istiyormuş. bugün tekrar sürdüm müthiş bişey geçrekten ve çok iiyi kapatıyor canısım. sadece bu ürünü sürüyorum altta nemlendirici bu kadar. doğal bir ışıltı veriyor. normalde kullandığım allığı bile üzerine sürünce birbaşka gösteriyorboshayallersmile

göz kapatıcı diye aldığım ürün sanırsam göz makyaj bazı çıktı alta fotosunu ve sitesindeki açıklamaları yazdım. Anlayan varsa bana da bi anlatsın hele güzeller.

Benim anladığım kadarıyla bu baz ışıltılı farların sabitlenmesi için kullanılıyor ve su geçirmez. Bazı müşterileri de lekeleri kapatmak için kapatıcı olarak da kullanıyorlarmış. diye anladım. ama daha iyi çeviren varsa bi zahmet el atıversin güzeller.

This wonderful product helps transform all of our shimmer powders, from shimmery to matte; it also provides a water proof base for any of our pigments. Some clients also choose to use our makeup base as a Concealer for blemishes and impurities that are more difficult to cover with makeup.

Application:
Apply make up base with a clean finger all over the eye where you plan to apply the shimmer. Using the eye shadow brush apply the powder as normal to create a matte look as opposed to shimmer. The Make Up base will hold the shimmer powder even longer and is a great correction tool if you get a little messy!

bu da ürünün resmi şekerler.

iki gündür sürüyorum göz çevremi aydınlattı fakat fazla sürünce kat izi yapıyor kat izini de bir kere parmağımla sildim. bir daha olmadı. Bende inglotun da göz makyajı bazı var. eğer bu da baz ise bu ondan daha iyi bir ürün. İnglot bende az sürmeme rağmen çok kat izi yaptı hoşuma gitmemişti. Öylece duruyordu. İnglotta krem oranı, likit oranı daha fazla bellapierre de ise jel oranı daha fazla gibi gördüm.Sank içinde aydınlatıcı birşey var ürünün. Sürüş olarak inglot daha cıvık bi dokuda oluyor bella da ise daha zor sürülüşü.

Üzerine makyaj yapmadım. sadece bellapierre make up bazı sürdüm çıktım güzeller. bu akşam işim olmazsa deneyeceğim farla. yarın yine paylaşırım bitaneler:)))

herkes aldıklarını gülerek kullansın

bende mc'tan sabitleyici aldım roseangel
bide far
bakalım nasıl çıkıcaklar
ofislame jel eyelinerlerde geldi.
akşam ekleyemde.
ben makkaj yapmıyom ki hiçkaydirigubbakcemile3

çikolop ggirl çok teşekkür ederim kıslar sizlerde güle güle kullanın şekerler.

ağda demişken geçen ben de bu rollonlu ağdalardan aldım vivetin makinası da vardı evde cevzede yaparım dedim aldım.
eve geldim cevzeye koydum sen bu dıştan erii.. ellerim yapış yapış ol. sürmeye kalkıyorum sürüyorym bezini yapıştırıyorum çekiyorum gelmez Allah ım delriecem. Pudralı almıştım bir de yani.. önceden Vivetin sir ağda bantlarını kullanıyordum gözünü seveyim ne dertsiz başım varmış o zman yaa... heryer ağda olsu sinilerndim attıp çöpe. masaj yağı ve bezler duruyor . gidecem kutu halinde eski tip olanlardan alacam bacaklarım için çok sinir oldum.

corel bebeğim gülze güzel kullan jel eyelinerin fotosunu çek bebeğim bir de gözünde de göster

biliin hala almadım jel eyeliner bir de money ini söyle çiçek suratlım

arzum güle güle kullan kuzum

bella piere yi bi avm de görmüştüm ama vaktim yoktu deneyemedim pudram da bitmek üzere acaba ben de mi bu sefer mineral fondöten alsam pudra yerine

memnunmuşsun bayağı aşkum,fırçasını da aldın mı aldıysan ne kadara aldın kuzum

kuzucum 9,90 tl'de
jel değilmiş canım ya
ORıFLAME*KAJAL KREMSı GÖZ KALEMı*silver (beyaz)
bu ürün uyku sersemi yannış yazmışım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…