Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar bide bişi sorcamm bu aysun kayacı fln ysl nin beyaz göz kalemini kullanıomuş kullanan bilen var mı ne kdrdr acebee:)

ben o markayı ilk kez duydum damlass ama gözleri daha iri göstermek için kullanmak lazım...alan kullanan var mı

kızlar bende bunları aldım maskara alana ruj bedavaydı maskara da 14.90 ytl haberiniz olaaa maybeline marka adres mecidiyeköy cevahirin karşısında ki my shop adlı 1milyoncu gibi bi kozmetikçi var orası

heee bacılar haberiniz ola inglotta kampanya var o mıknatıslı far paletleri indirimde kendi seçtiğiniz 14 renk le birlikte paleti 64ytl cevahirde sordum (palet +14 far)=64ytl

ve watson da bi gezindim ordada yarı yarıya indirimler var flormar da alixavien de golden rose da 3 alana 1 bedava gibi kampanyalar var bacılar haber verim dedim

Son düzenleme:
kızlar bende beyudan far bazı aldım. henüz denemedim. yakında deneyip yorumlarımı yazarım. birde flormar dan ikili terecotta far aldım renklerin güzelliğine kapılarak(morlu,turkuazlısı) almaz olaydım yaaa çok kızgınım. bu farlar ıslak kuru olarak satılıyor bende renkleri görmek için bir gözüme kuru bir gözüme ıslak uyguladım. ıslak renkler daha parlak oldu tabi neyse sonracıma çıkartmaya kalkışınca ıslak taraf bir türlü gözümden çıkmadı. neler denedim çıkartmak için göz makyaj temizleme losyonu, waterproof olanı, makyaj temizleme mendili , en son kayısı çekirdeği yağıyla biraz çıkar gibi oldu ama gözümün üstünde bir morartı boya izi kaldı.ayy sinir oldum. klava:aldım farı gittim aldığım kozmetikçiye , anlattım adama bir bir isterseniz deneyin dedim adam banamısın demedi valla, bide demezmi aa ne güzel herkes çıkmasın istiyo gözünden diyeee, ozman sen de kuru kullan diyo..kuru farsa niye ıslak kuru diye satılıyo dimi ama..bu ne pişkinlik yaa. bende keyfim kaçmasın diye sustum bişi demedim ama bu haksızlık içime oturdu yaa. tüketici hakkı diye bişi var yani.. yani sonuç olarak far elimde kaldı.:çok üzgünüm:özürdilerim kızlar başınızı ağrıttım ama aklınızda bulunsun bu farlarda böyle bir problem çıkabiliyor demekki...

ciddi misin bacım :ecrin_bebek:
ne kadar sürcemiş
haftaya giderim olmazsa

Ucuzculuğum tuttu yine kıytırık şeyleri topladım can sıkıntısından. Bimden anneler günü makyaj setinin yeşilini görünce dayanamadım. Ruju kötü kokuyodu anneme verdim.

kızlar ben de inglottan paletimi aldım içini doldurmaya başladım...bu küçük boyu bide büyüğünü aldım ona da pudra allık fln koydurucam...çok güzel ve kaliteli tavsiye ederim

hayırlı olsun sekerlerrrkaydirigubbakcemile5

canım o fardan bendede var canım ya ama ben kullanıorum hiçte bi sorun çıkmadı yanlız ben elimden düşürdüm ve kırldı yani adi bişiymiş sana katılıorum

çikolata 21 tşk canım corel hayatım haftaya kalmaz bence zaten rujların bazı renkler yok testerlara bakınca var ama ürünler kalmamış herkes kapışladı yani yarın öteki gün biter

o zaman ben yarın akşam urasam mı ki?
uğrim uğrim
ama o kadar çok far aldım ki
kendimden korkuyorum öf öf
uğrim de miiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

uğrim uğrim

bebişim 64 ytl yaa bence eğer sıkışıksan kendini tut ama dersen durumum ii bence hemenn koşşşşşşşşşşş kaçmazz derim bende olsa many many alcaktım da yoktu üstümde okadar para olsa bende inan dayanamazalırdım gözüm bişi görmezdikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

uğrim uğrim

hani aldiklarin uzun süre icin yeterdi hehehe ama canim yeterki indirimden al yoksam okadar verilmez kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…