Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

gule gule kullan canım :teytey:

cnm benimmmmmmm gercekten de renk skalası genis...cnm memnun kalmana cok sevindim :1hug:bende sende gordum golden rose paletini ilk fırsatta alacagım =)

cnm benimmmmmmm gercekten de renk skalası genis...cnm memnun kalmana cok sevindim :1hug:bende sende gordum golden rose paletini ilk fırsatta alacagım =)

:1hug: azıcık sürdüm şimdi, yapısı güsel farların canım fiyatına göre :)) umarım sen de beğenirsin :1rolleyes:

aha kızlar, bunları unutmuşum, yenileri yerleştirirkene gördüm :roflol:

bu ruju Deborah'tan aldım, çok ama çok güzel, hatta aldığım en güzel renk ve çok kremsi yapısı var tavsiye ederim, 14 TL.

bu The Body Shop Aqua Lily parfümünü çok severim, indirime girince hemi de set halinde 30 TL ye alıverdim :)) hihoyyyt

((farkettim de artık kozmetik alamsam iyi olucak sanırsam a.s))

kızlar anneler günü yaramış bakıyorumda harika şeyler almıssınız hepiniz :asigim: güle güle kullanınnn ::)))

kızlar bugün cecile eyeliner alcaktım % 50 indirimde dedim

kalmamış sinir oldum ya senağlama

kıslar harika şeyler almışsnz ii günlerde kullanın bende aldım bişiler toplu eklicem pazartesi inş.
aldıklarım:geçen hafta max miracle touch fondöten
maybelline köpük allık brown
maybelline köpük allık mauve
she ruj L25

canlarım benimde bugün siperişlerim geldi ama okadar karıştıki malzemeler valla çekebildiğimi çektim çünkü kendime aldıklarımı müşterilieriminkini ayırdım onları ayrı poşetlerine koydum teslim edilcekler öle işte yoğundu bugün aynamın önünü görmek istmezsinizz ayyyyy benim bi yaz temizliği yapmam lazım ne çok ıvır zıvır ürün çıktı evden bgün şaştımmm valla neyse kızlar çok konuştum buyrun

bu resimde gördüğünüz avon markalı ürünleri kesinlikle ve kesinlikle tavsiye ediorum çokkk muhteşemlermişş çok memnun kaldım hihoyyythihoyyyt

almagetser canım o flormar lipgloss lar nekadar çok hoşlar bende alıyım bi tane malum yaz geldi içim kıpır kıpırrr ayyyy kıpıraşıyorum kızlarrrr içim içime sığmıo alışveriş krizim tuttu gene

gule gule kullan sekerim a.s.

bundan da kalmamıştı sipariş verdim gamyoncuiremsu

Son düzenleyen: Moderatör:

canım parfümü (blue rush) ne zaman ve kaça aldın öğrenebilir miyim ?
bu arada aldıklarını da güle güle kullan

sweety_eva 2 tane aldım canım biri müşterimin biride benim kampanyadan aldım katalog da 2 adet 42 ytl ama ben tanesini 15 e aldım ve nezaman aldın demişsin onu yazmamışım dün geldi siparişlerim 2 gün önce spariş verdim

Son düzenleme:
edaykin iyi günlerde kullan canımmmmalkisalkisalkis ya benim çevremde avon satan yok alamıyorum. ne güzelde görünüyolar yaaa

nisancım sende ne güzel şeyler almışsın zaten bodyshopa girince çıkamıyorum bişey almadan. iyi günlerde kullan canım

yeşlgözlümelek bayıldım canım aldıklarına zaten carminaya bayılırım iyi günlerde kullandelikafadulden

bide aklınızda olsun avonun bi markası daha var mark diye yurtdışındki sitelerde çokca adını görüyorum bu mac delisi olan kızların youmlarından baya iyi ürünleri olduğunu gördüm.üstelik paletleride var kendince çok hoş ve çokk ucuz. avon mark yazığınızda googla avon mark yazan bi site çıkıyor(markın kendi siteside var) orda hem avon hemde mark ürünlerini sabit kargo ile alabiliyosunuz. 5 dolar kargo ve parfümler falan dehşet ucuz (10 dolar falan ) bazen bir alana bir bedava hbriniz olsun isteyene özelden link atarım burdan vermek serbests mi emin olamadım. bende aha bi çok adres var mesela coastal scents var hem bloglarda hemde youtube da hastaları var. özellikle 88 li far paleti ,allık paleti ve ucuz fırçaları,paletleri ( mac farlara uyumlu) ile meşhur ancak kargosu biraz çok. onlarında ucuz sitelerini buldum.ben pastelden aldığım farlarıda çıkarıp bu paletlere koymayı düşünüyorum. aynı mac deki paletlerden.

eğer palet düşkünlüğünüz varsa stars makeup heaven diye bi site var orda çokca var. hem hazır hemde boş palet (coastal scentsin paletleride var ) makyaj gurularının duraklarından biri. orda aldığınız paleti nasıl mıknatıslı hale getiriyosunuz falan hepsine ait youtube videolarıda var. yine isteyen linkleri yazarım özelden.yada bi dosya halinde mailinize atarım(.özelden yazınca) youtube guruları ve yurtdışı alışveriş sitelerinin olduğu bi dosyam var ordan takip ediyorum ben.Şeniz

Son düzenleme:
almagesterim ben de coastal scentsin 88li paletini alacağım
kafama koydum
almak için kredi kartı arayışındayım
buldum mu alacağımmm delikafadulden
ben kendi sitesinden almayı daha güvenli buldum
senin ucuz ama güvenilir bir sitede görmüşlüğün varsa lütfen söyle banaa

bundan da kalmamıştı sipariş verdim gamyoncuiremsu

hepsi coooooooooooooookkkkkkkkkkkkk güzel kizlar güle güle kullanin :asigim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…