Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

canım senin cicileri bulamadım alıntılayamadım sende güle güle kullanhihoyyyt derslerindede kolaylık versin allah:1hug:

ay canim evet yaaa simdi internetten biraz arastirdimya
inglot macin poloncasiymis, polon markami inglot yoksa benmi yanlis anladim
yani mac ile ayni seviyede
ama mac burda cok pahali, farin tanesi 10 Tl ise coooook uygun :uhm:

canım tesekkurler :1hug:

kızlarrrrr cahılımı affedın ama sorucam napım dayanamıyorum mesela hacercım senın far paletın fgozumuzun onunde onu ornek verım sımdı bu aldıgın pembe ve turkuaz farı yapıstırıyomusun o palte nasıl yanı kutu ayrı alıp ıstedıgın renkleımı yapıstrıyosun palet mı yapıyosun kendıne:asigim

TEKRAR IKINCI KEZ OSRUCAM CUNKU MERAK ETTIM SEKERLER

canım ben cevap vereyim. Mac'de ve inglotta oluyor bunlar başka nerelerde var bilmiyorum. Önce bir boş palet alıyorsun. Sonra istediğin farı, allığı, pudrayı seçip neyi ne kadar istiyorsan tek tek satın alıyorsun. Paletin içine koyuyorsun (mıknatıslı) Böylece güzel güzel makyaj setlerin oluyor. Ben de inglot bir palet oluşturmak istiyorum fakat inglot yok buralarda :a015:
güle güle kullanın kızlar. nyxleri de merak ettim şimdik sipariş mi versem :s . NEyyse bugün biraz alışverişe çıkayım bende.
Bir de güle güle kullan dilekleriniz için de çok teşkkür ederim.

Son düzenleme:

Alman markasi manhatten ve Artdeco da da var

Kızlar Inglot'a gittiğimde bir sürü fotoğraf çektim.
Siz söyleyin şimdi, bunlara hangi yürek dayanır
Hepsini almak istiyorummmmm delikafadulden

ama ama bunu bana yapamazsın hacer hepsini istiyorumsenağlama

aha bende bunnarı aldım kısçeler
artıkın heç bişi alamam
bugün kıyafet makyaj derken çozuttum ve bütçemde ki cari açık beni sendeletti
alışveriş sezonu bitti benim için.
güle güle kullan canım kaydirigubbakcemile2

bugun aldıklarım da bunlar kızlaar kaydirigubbakcemile3 yaa üüf herseyi almak istiyoruuum-tatlicadiarzu-
güle güle kullan, pudra mı bakayım o?

evet canım farı tek olarak alıyorsun paletine yapıştırıyorsun böylelikle kendi zevkine göre bir palet oluşturmuş oluyorsun

cnm bugun foruma gittim hep aklımda inglot a girmek vardı ama saskınlıktan mıdır nedir unuttum =( farlar baya indirime girmıs cnm digerlerinin fiyatları nasıldı ?
canımcım farlarda %5o indirim var, tanesi 5,5 TL oluyor. Allıklar 13 tl'ydi sanırım. Pudralar da 18 mi neydi. Diğer farlar 21 TL, pigmentler 32 TL, aklıma gelenler bunlar alkisalkisalkis

ama ama bunu bana yapamazsın hacer hepsini istiyorumsenağlama

ağlama kızzz ben sana alırım hepsini (yalandan kim ölmüş smili lülülülülülü)

ya bu konuyla alakasız ama:) nereye yazcağımı bilemedim.acil öğrnmem lazım.şu sevildeki kampanyayı bilen varmı.extra 100 sevil para?ne demek bilmiyorum.bilen varmı acaba

sağol murgizcim artık son dönem bitse bıktım senağlama

kızlar galiba ben bugün anneler günü indiriminde accuk abarttım

canimmmmmmmmmmmmm güle güle kullan
süperler yaaaa özelliklede lorealin glossuna vede alliklara bayildim hele o bronz olan cok güzel yaaaa

böyle sürülen alliklarin kullanimi nasil oluyor iyimi böyle gecisler iyi oluyormu? yani ne demek istedigimi anlamissinizdir herhalde :)

almagester güle güle kullan canim lipglosslar harika cok severüm :)

meryem huli tşk ederim kızlar Şeniz öyle ucuza aldım ki sormayın dudak kalemleri 0.75 tl ve glosslar 3.9 tl :1shok::1shok: kampanyadaydı ya aynı dudak kalemleri 2.95 ben kaça aldım ki glolsslar çok daha pahalı . denk geldi işte hihoyyyt

meryemcim ben onu böle pıt pıt yanağıma dokunduruyorum sonra fırçayla yayıyorum çok doğal duruyor toz gibi mat durmuyor:lepi:

ooooo o fiyata bende cosardimkaydirigubbakcemile2
güle güle kullan valla cok güzeller

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…