Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
goshun ürünleri türkiyedede var almanyada illaki vardır huli gözünden kaçırmışsındır.:1rolleyes:

herkesss ama herkess yeni cicilerinii çok güzel günlerde kulansın inş.alkisalkisalkis

bende kipa indiriminden yararlandım haftasonu cilt bakımıyla ilgili bi kaç ürün aldım o kadar üşengeçimki bu aralar aldıklarımı çekipte koyamadmmkafamçokkarıştı
hep denk geliyorum bu indrimlere hiç hazırlıklı olamadım bende buna sinir oluyorum bilmiyodum tesadüf yemek yerken ilanı gördüm hemen market kısmına daldım
neyi alacağını bilmeden gitmek çok masrafa girmek demek benim içinn:tomato:
offff

sende güle güle kullan tatlimmm

evet gözümden kacti kesin:lepi:

bu vücut pudrasından memnunmusunuz etkilerini yaza.s.armısınız

avon siparişlerim nihayet elime geçti:) spectra lash maskara, çift taraflı night & day solutions ve kendinden masaj başlıklı şekillendirici jel. ayrıca max factor bronz pudra (flaşlı ve flaşsız)

Son düzenleme:
kızlar bende bugün clinique rimel almaya gittim kampanya vardı göz makyaj temizleyicisi,göz kalemi ve makyaj çantası hediye..ayrıca önümüzdeki günlerde anneler günü dolayısıyla ikinci üründe %50 indirim başlayacakmış haberiniz olsun..

hayırlı olsun canımmşakkıdı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…