Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ben pembe weya yesil almayi dusunuyorum.. rimelimde bitti gitti yine paraciklarim -tatlicadiarzu-

pembe ve yesil tonlari bende catricden var ))kaydirigubbakcemile3

bayanlar bende bugün watsons a uğrayıp bunları aldım

cok güzeller tatlim iyi günlerde kullan

gülegüle kullanın bunlar da benım bugn aldıklarım kızlar...
pastel set terracotta bloush on ve ışıltılı vücut jeli,rexona roll on...
[/QUOTE]

cooook güzeller yaaaa iyi günlerde kullan

kızlar yeni cicilerimi çok sevdim.özellikle erkuldan aldığım far seti çok ekonomik oldu:sm_cool: işte bunlarda resimleri;

renkler müthis yaaaa güle güle kullankaydirigubbakcemile2

kızlar teşekkürederima.s.. roxelanne canım far setini taksim de erkul kozmetikten 18.95 liraya aldım. önce tereddüt ettim ucuz acaba kalitesizmi diye ama çok güzel yapısı kremsi, parlak canlı renkler. bayıldım.:asigim: promosyonlu fiyatmış bu.
burcucum fırça setini maltepe herhangi bir parfümeriden 14 liraya aldım samur harika bir set seyahat içinde ideal. tavsiye ederim canım.

Son düzenleme:

14 lira mı :1shok: innova hem de cok guzel canım benim iyi gunlerde kullan a.s.

buda bana dün kizarkadasimdan hediye geldi
cok güzel rengi bayildim, parliyor hafifi
loreal glam shine cream sexy plum no 205

canım teşekkürler, peki değişik renkleri var mı bu paletin

buda bana dün kizarkadasimdan hediye geldi
cok güzel rengi bayildim, parliyor hafifi
loreal glam shine cream sexy plum no 205

tam benim renklerim güle güle kullan bu tonlarda rujlara bayılıyorum...buna yakın rengini kullanıyorum (flormar)
Güle güle kullan şeker...hihoyyyt

Son düzenleme:
Bugün bende yine flormarın rimelini aldım fena değil iyi sayılır.Kirpik ekleyen cinsten fiyatı da 8 lira.alıyım bari dedim beğenmesem bile arada kullanırım.Ama aklım şu maybellin in colossal(17 lira) ında ve dahası maxfactor ün takma kirpik etkisi yaratan dediği False Lash Effect inde kaldı(33 lira)
Bir de eski max factor kullanan varsa bana yardımcı olabilirmi?6-7 yıl öncesine kadar crem puff pudranın 34 no(sun floric)kullanıyordum,sonra renkleri no ları değiştirdiler.bende ortada kaldım piyasada bu renk yok...Max factorun kendi sitesinde bu renk var.Yada ecnebi memleketinden mi getirtsem ne?
[/URL][/IMG]
Pembiş renkte olanı aldım..

tsk ederim tatlim sende güle güle kullan
max factor rimel 33 lirami:1shok:
burda 12 Euro nerdeyse, baya fark ediyor, ama ben tavsiye etmem o rimeli, ben memnun kalmadim ama tabi herkeste farkli etki yapabilir

iyi de belli bi markanın ürünü her yerde aynıdır...zonguldakta tek bir yerde satılmıodur zaten flormar...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…