Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
edaykin murgiz çikolata karin merisu hacer tşk ederim kızlarŞeniz kusura bakmayın yeni gördüm.evet 2 milyon ya çok ucuz büyük bi alışveriş merkezinde satılıyor. vardır mutlaka sizin oralarda da parfümerilerde. cecilinde var ama onu sevmedim :1no2: biraz dökülüyo gibi sürerken ama belkide ben biraz fazla oynayınca oldu ama cidden çok hoş bunlar ya herkes bayıldı yani diğer kız arkadaşlarımda:lepi:

kızlar bende dün bunu aldım sürmee..gzel boyuyo simsiyah yapıo ama akıo (( yaa akmaması için yapcak bişe yok mu (

cnm iyi günlerde kullan, nerden aldin acaba

iyi günlerde kullan sekeim, acaba bu fiyati standardmi yoksa indirimdemiydi

yaa bunlar harika ama iş ki bulalım

bunlarda benden
maybeline jade mavi far paleti
max factor mavi göz kalemi
aslinda yesil ve siyah kalemim gibi manhattenden alacaktim mavi kalemi, ama manhattenin mavisini begenmedim bunu aldim .-))

birde nivea nemlendirici gündüz kremi, kokusu yapisi harika ciltte süper duruyor hafif saten gibi parlatiyor

almagester06 toz farlarını güle güle kullan. ben de almaya niyetlenmiştim ama 5,5 TL idi

canım iyi günlerde kullan. aramıza hoşgeldinŞeniz buarada ben hiç kullanmadım biotherm nasıl merak ediyorum

ben baya memnunum canim... fiyat olarakta dior, estee lauder gibi lider markalardan daha uygun... cok dogal duruyor ama güzel kapatiyor yüzde maske varmis gibi olmuyor ben 3 seneden beri bunu kulaniyorum... bide cildim yagli oldugu icin ama yüzümün de ufak ufak kuru noktalar oldugu icin bu ürünü önermisti kozmetikci. Bide fondaten kulanmadan önce hafif jel lotion var yüzü matlastiriyor onu eklerdim. Söyleki ben misal nivea soft cogu insanin problemsiz kulanabilidigi bir krem bunu bile yüzüme süremiyorum yüzüm kipkirimizi ates gibi yaniyor... bioterm ürünlerinde böyle bir sey olmuyor

[/URL][/IMG]

nemlendirici + matlastiriyor cildin parlamsini önlüyor sivilce olusumunu önlüyor
gözenek azaltici

buda Guarlain teracotta sun blush anligim ama ne yalan söylim devamli kulanmiyorum sadece özel günlerde bu yüzdende cok uzun üser dayaniyor bereketli oluyor
[/URL][/IMG]
yüzde isildiyor pronz ve cok da dogal duruyor

cok severek kulandigim dudak boyalarimdan biri cok cok dogal ayni zamanda cekici dudaklar icin

[/URL][/IMG]

fmk canim ürünlerin coooook güzel, güle güle kullan
rujunun rengine bittim, süpermis dogal duruyor sanirim?

artdecoyu bende cok begeniyorum

buda Guarlain teracotta sun blush anligim ama ne yalan söylim devamli kulanmiyorum sadece özel günlerde bu yüzdende cok uzun üser dayaniyor bereketli oluyor
[/URL][/IMG]
yüzde isildiyor pronz ve cok da dogal duruyor

ooo bi gerlinci daha çıktı bana :dance: :dance: :dance:
bende bir terracota aşığı olarak şiddetle herkeze tafsiye ediyorum :asigim:
salı günü kavuşmuş olcam işallah cotama krdi nenem gene hafıza kaybına uğramazsa -tatlicadiarzu-
öptüm seni cnm..yerimseniben

bu ürün den de cok memnunm... ama artik baska markarinda teracotta ürünleri cikti onlarda baya iyi günlük hayata ben diyer bir sun blush kulaniyorum (fiyatlarini tam hatirlamsamda guerlein örnegin 40 euro cifarinda sadece özel günlerde kulaniyorum ama cok dah uzun dayaniyor, bide 3-4 euroya aldigim var oda cok güzel onuda severek kulaniyorum cok daha fark olmuyor, sadece benim cildim hassas oldugu icin cok uzun süre yani sabahtan aksama kadar kaldigi zaman alnik sürdügüm yerler kizariyor... guerlainde bu olmuyor)

makyaj yaparken concealer kulanmanizi tavsiye ediyorum daha profesionel görünyüor..yüzü aydinlatiyor ... concealer yalniz göz altinda degil yüzdeki bütün karanlik noktalarinda sürerseniz güzel bir sonuc alirisniz mesala burun kenarlarina bide dudak cevrsine.. dudak cevresine rujunuzu da sürdükten sonra gözlerinize inanamicaksin ufak bir aydinlik ne kadar fark ettiriyoru
bu benim concealerim

[/URL][/IMG]

parfümüm.. parfüm kisilik meselesi aslinda ben tatli cicekli kokuylar seviyorum... iki cesit parfümüm var kulandigim en cok sevdigim viktor & rolf flowerbomb suan resim ekleyemiyorum image de problem var herhalde.....

söylemek eklemek istiedigim cok önemli bir sey var... ben ilk kozmetikciye gittim, bana cildime göre bir fondaten almak istedigimi söyledim simdiye kadar gelisi güzel ürünler aldigimi ama memnun olmadigimi söyledim artistlerdeki gibi olsun istiyorum dedim... Kadin bana ürün satmadi. Istersen 1000 euroluk fontaden al dedi istedigin sonucu alamsain öncelikle cildine bakmim yapmalisin dedi... yapiyorum ama onlarda benim cilt tipime göre yalnis ürünlermis sonra anladim.. cildimeki kücük sivilceler gittsin diye cesitli temizlik ürünleri kulaniyordum..ama onlar ergenlik cagindaki insanlar icinmis. Ben ergenlik cagimi coktan asmistim 20li yaslardadim... Kulandigim ürünler cilimi kurutuyor ama bu sefer vücüt daha da cok yag üretiyordu tekrar cilt nemlensin diye bu sever gözenekler daha da tikaniyordu. Fondtaten almaya giden ben yüzümü yikamak icin temizligici köpük alip döndüm .... Bir daki gidisimde biotherm den ekledigim ürünleri tavisiye etti ogün bugündür onlari kulaniyorum...

demek istedigim fondatenin markasi fiyati cok önemli degil... cildiniz saglikli olmasi gerek ve cildinize uygun bir ürün almak önemli... öyle olduktan sonra daha ucuz markalarlada iyi sonuc almak mümkün

huliSimm maybeline 4lu fari ne kadara aldinnn ?
bende alacaktimda sonradan wazgectim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…