Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

ohoh hayırlı olsun bidenemmmŞeniz

ilarzu göz kremlerini ilk kez mi kullanacaksın acaba yok eğer kullandıysan etkilerini yazarmısın canım.

yok bebeğim daha önce başka şeyler denedim ama yaşım gereği bu kadar günlük bi göz çevresi bakım kremi yeterliymiş canım ondan aldım..

geceleri ama gurbikimin tavsiye ettiği ayva çekirdeğini sürecem yatarken çünkü gerdiriyo doğal kırışık giderici haftada bir de dediği gibi maya maskesini uygulayacağım canım göz altlarımaaa

cok sagol canım ben ıstanbuldayım.burdakı watsons,ykm ve sevıllerde bakayım.fıyatlarıda ıyıymıs.allık fırcasıda ıyımı acaba.

kıslaar harika görünüo hepsi hulim edaykin ilarzuuu başka unuttuğum varsa özüürr:)
hulişimm ye beni dio resmen pudran bende görmüştüm onu ama denememiştim allık olarak mı kullanıosn bakim sen onu:CüvCüv:
ben bi türlü ekleyemedim aldıklarımı ya püüff

teşekür ederim damlass canımm

ay sorma ben de alalı 1 ay oldu duş jeliini falan anca ekleyebildimmm gülüm

avoncu yine geldiii kaydirigubbakcemile2

favori ruj rengimi sonunda bulmuş bulunmaktatım sanırım kaydirigubbakcemile3 ıced coffe ne güzelmiş yaa bayıldım :jeyyar: rujun yapısı da değişmiş sanki daha iyi olmuş

mavi ambalajlı far da sarımsı altın rengi gibi bişi çok koyu çıkmış sanırım flaştan,çok beğendim,toz değil kremsi yapılı farları daha çok seviyorum ben

neutrogena makyaj temizleyicisini burda okudum,fiyatı da uygun geldi aldım..güzelmiş valla kaydirigubbakcemile5

trueglowun ışıltılı vucut pudrası zaten çok hoşuma gidiyor yazın,belki indirime girmez diye şimdiden aldım kaydirigubbakcemile3

ilarzu canım ya o mac paleti nireden aldın gulüm bizde alak yaaa süperrrrrrr fiyatı nedir o meredin nirde satılır o hemen gidek alakdelikafadulden

dreamangel güzelm yaa o avondan aldığın anew kapatıcı 30 yaş üstü bayanlarda kırışıklık örtmek için satıcın sölemedimi dikkat et öle ürünleri şimdiden kullanma derim ben bi avon temsilcisi olarak ......
yinede senin bileceğin karar ama bende sana bi öneride bulunayım dedim yerimseniben

güle güle kullan aşkitom

bende loreal volume shokking rimel aldım hihoyyyt

:1hug:ilarzu o far paleti kaça nirden aldınn ay çok beğendim maşallah nzar değmesin kırılmasın etmesin güzel günlerde kullan

güle güle kullan aşkitom

bende loreal volume shokking rimel aldım hihoyyyt

aa çok sevindimm gül tikenim çıbık krekerimmm denedin mi biğendin miiii
valla bırakamıyorum bunu yaa bi de indirime girmiş hemen atladım 19 tl ye düşmüşşşşdelikafadulden

:1hug:ilarzu o far paleti kaça nirden aldınn ay çok beğendim maşallah nzar değmesin kırılmasın etmesin güzel günlerde kullan

çiçeğimm farı ben arkadaştan aldım krdi gülüm onunla görüş bidenem güzel gözlüm ince sözlüm:lepi:

bende bi kaç bişeyler eklemek istedim kızlar

güle güle kullann bitaneemmmmmmm oje patlaması yaşamışsın anlaşıldı ojeler bozulmuşşşdelikafadulden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…