Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ay canim icine kurt dürümek istemedim bende az degilim yaaa is dzene simetrice gelince
takma kafani rahatliklar kullanir bulursun düzenli olmasi önemli

benimde dolabimin üstünde kutularim var her birinin icinde bir cesit makyaj malzemesi bulunuyor örnegin birisinde göz kalemleri maskaralar birinde dudak icin birinde kapaticilar falan filan gayet iyi oluyor aradigin hemen elinin altinda

Summerarabian, edaykin güle güle kullanın canlarım =)

Huliiii ekle hadi pudrayı merak ettim dorusu :))

tabukiii yavrulerimmm koymammmı resmini hatta bundan bitane daha alcam ojeler ve tokalar manikür setleri için delikafadulden

"edaykin" gercekten cok kullanıslı bisey bu, cok begendim gule gule kullan . nereden aldın acaba ve fiyatı nedir? ben de bulursam almak istiyorum tesekkurler simdiden.

benimde dolabimin üstünde kutularim var her birinin icinde bir cesit makyaj malzemesi bulunuyor örnegin birisinde göz kalemleri maskaralar birinde dudak icin birinde kapaticilar falan filan gayet iyi oluyor aradigin hemen elinin altinda

güzel firkir seninkide ama böyle kutunun icinde üst üste oluncu ben arayip karistirirken sinir oluyorum düzeni bozuluyor diye hep üsttekilerini kullaniyordum :))))
simdi kalem rimel tarzi olanlari bardak icine koydum digerleride kutunun icinde düzülü -tatlicadiarzu-

Summerarabian, edaykin güle güle kullanın canlarım =)

Huliiii ekle hadi pudrayı merak ettim dorusu :))

bebegim ekleyecektim ama makinemin sarji bitmis taktim dolsun diye dur önce bir netten ekleyim sana:asigim:

nisancım teşkürler hayatım

burcu0186 canım birmilyoncu pazarlarından aldım plastik reyonunda bi 5 ytl var bi 6.5 bide 9 luk var kalite kalite büyüklüğüne göre değişiyor yani açık bi milyoncu pazarlarında bulabilirsin canım yerimseniben hatta leğen kapkacakların yanında gözüme çarpıştı ahaaaa dedim işte buuuu aramızda elektirk oldu dedim o benim olmalı delikafadulden

hulicim içimdeki kurtlar sana kurban olsin anammm estafurullah doğru söledin aklıma gelmemişti emme baş etcez napalımmm artıkın 3 katlı die dua ediorum ya 10 kat olsaydııı yaaaaaaaaaaa artık asansörlü falan olurdu uhuhuuhuuhuuhaaaa ay soğuk espride yaparım akşam akşammmm tutmayın beniiiii -tatlicadiarzu-

[

burcu0186 canım birmilyoncu pazarlarından aldım plastik reyonunda bi 5 ytl var bi 6.5 bide 9 luk var kalite kalite büyüklüğüne göre değişiyor yani açık bi milyoncu pazarlarında bulabilirsin canım yerimseniben hatta leğen kapkacakların yanında gözüme çarpıştı ahaaaa dedim işte buuuu aramızda elektirk oldu dedim o benim olmalı delikafadulden

:1shok: aaa ben hic rastlamadım ya acaba burda sosyete pazarında bulabilirmiyim ilk isim bi bakmak olcak. annem bi yerde gormus fakat nerede gordugunu hatırlayamadı 1 saat onu sıkıstırdım :jeyyar: ben bayıldım ama acayip kullanıslı bisey. cok tesekkur ederim canım benim bilgilendirdigin icin :dance:

he valla asansörlü süper olurdu tam benlik, tikla su gelsin tikla bu gelsi :roflol:

huli kız o neee ne asortik bişiyy oo süper vayyyyyyy süper görülüoo şakkıdı

eeeee benim gibi asortik bayana bu yakisir:1closedeyes:sengözlerimebaksanab

ayyy çooooooooook güzelll yaa :)) hihoyyyt

Güle güle kullan bitenem!!

bu arada göz makyajı topikine gözlerimi koydum lütfen yardım yaa :roflol:

sagol bebegim denedimde demin gercekten cok güzel, avonun top incilerinden cok cok daha iyi delikafadulden
tmm hemen bakiyorum topige

tatlım zaten Avon sevemiyorum ben, kaliteli değil hiçbişiyi :)) :tomato:

bende bir iki tane fari var pek kalici degil renkte vermiyor malesef, son ekledigim makyaji avonla yapmistim ama ren vermiyor pek görlüldügü gibi pembe tonlar kahve bej tonu gibi görülüyor, birde ruj var onlar idare eder iste, kale far almistim kalem, top inciler onlari hep sattim ebayde, bir daha almayi düsünmüyorum avon bende:sm_cool::sm_cool:

sırnaşık şey
ay "edaykin" canım alıntı yapmaya calıstım ama yapamamısım kusura bakma :)

no problem gülüm

haklısın evet sosyete pazarındada olabilir ben balıkesir edremit te bi milyoncu var adı şen pazar ordan aldım hatta kapıda ne yokki yazıo uhuhahhakaydirigubbakcemile3 işte öle ucuzluk pazarlarında hatta normal pazarlarda da olur böle şeyler kap kacak satan yerlerde en fazla 9 ytl şekerim bulunca sende koy bizde görek cicilerini ok sırnaşık şeysırnaşık şeyşutarafagitti

ya ben resim koyunca renkleri oldugu gibi cıkmıyoki. aldıgım 2 farın resmini koymustum renkleri hic anlasılmıyo telefondan cekince boyle oldu. en son concealer ve lip gloss aldım gunduz cekip koyayım bari. ne yokki ha supermis sırnaşık şey keske burdada oyle biyer olsa gerci belkide vardır ben bilmiyorum. ama sosyete pazarına mutlaka bakıcam varsa da mutlaka alicim sekerim tekrar cok tesekkur ederim a.s.

emme ben de aldım bişeyler yaaaaa merak edilen mavi farım paletteki far canlarımmm
avondan duş jeli falan aldım saç serumum bitmişti onu aldım... çubuk krakerimin tavsiye ettiği göz kalemini aldımmm tonik aldımmmmm rimelim bitmişti ne zamandır onu da aldım....

bu arada herkes güle güle kullansın bacularr süslü kokanalaaarrr

ahanda burda göz kremi gündüz kremi varrrr

ilarzu göz kremlerini ilk kez mi kullanacaksın acaba yok eğer kullandıysan etkilerini yazarmısın canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…