Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlarrr rimmel markasının pudrası ve rimelleri hakkında bilginiz war mı? bi pudra görmştm gözeneklern görünümünü azaltıo diodu bide mineralli wardı karar weremedm.

ben bu konuda kendime güvenirdim
ama bugünden sonra tüpürmek istiyorum yüzüme
acaba tüpürük kaşları çabuk uzatır mı ki

valla bilmem denemek lazim :sm_cool:
canim sykma canini olur öyle seyler bazen bende düzgün alamiyorum sonra mecbur uzatmak zorunda kaliyorum düzeltmek icin herhalde her bayanin basina gelmis birseydir:roflol:

hee zati hepsine öyle diyorlar
yok bizim ürün şöyle güzel, yok bizim ürün böyle güzel
biz de saf masum niyetlerle inanıp bas bas paraları pudraaaya yapıyoruz
sonrası o markaya saydığımız küfürlerle devam ediyor
geri kalan kısmı sayardım ama banlanmak istemiyorum

kızlarrr rimmel markasının pudrası ve rimelleri hakkında bilginiz war mı? bi pudra görmştm gözeneklern görünümünü azaltıo diodu bide mineralli wardı karar weremedm.

canim ben daha yeni rimmelin sexy curves rimelini aldim ve cok memnun kaldim tavsiye derim, cok güzel tel tel yapip kiviriyor

everydayi kendi sitesinden alabilirsin hatta bedava deneme kiti gönderiolar çok seçenek olduu için o kite seçtiin 3 fondöten koyuosun 1 allık 1 de conealer sanırm. Sdc gönderim ücretini ödüosun ama tabi çok zaman kaybı bildiim kadarıyla 20 güne geliolar

kizlar bu everdays sitesine önce üyemi olmak gerekiyor bende coktandir düsünüyorum free kit simdi baktim free kite tikliyorum sonra nasil devam etmeliyim birsey olmuyor nedense ;(((

Cumartesi günü alışveriş günüymüş demek ki canlarım =) herkes güle güle kullansınn!! =)

HAcerr ekle yavrum sen de yenilerini, sevinelim azıcık daha hihoyyyt
Malibu eklemedin hala bekliyom =)

kizlar bu everdays sitesine önce üyemi olmak gerekiyor bende coktandir düsünüyorum free kit simdi baktim free kite tikliyorum sonra nasil devam etmeliyim birsey olmuyor nedense ;(((

yok sanırım yani ne yaptıımı pek hatırlamıorum ama..şimdi free kite tıkladıktan sora base bölümüne gir orda bi ton fondöten çıkıcak orda beğendiini al hemen sağda zaten kendi kitin yazıo olcak oraya seçtiin fondöteni çekip atıcan sana seçenek suncak matte yağlı cilt için olanı semi matte karma intensive de sanırım en kapatıcı olanı ordan seçiceksin eklenmiş olacak tam emin diilim yani ben böle bi sonuç çıkardım orda ing açıklıo zaten sende bi okursun

heheheheheheh üye oldum bile bakiyordum simdi seciyorum birseyler bakalim nasil olcek

aslında çok ucuz ölesine bişii almak için kozmetik ürünler satan biyere gittimizde o fiyata yakın bişiile çıkıoruz ayrıca bu ürünün zarar dercesi çok çok düşük olmasa da düşük ve çok doğal tek dezavantajı renkleri göremememiz seçenek de fazla olunca kıyaslanamıo ha bi de çok geç geliomuş bildiim kadarıyla yani ...

Son düzenleme:
ay sectim bir kac birsey ama siparis olayi nasil ödeme nasil :sssssss
pek güvenemedim dogrusu vazgececem saniri

sen bilirsin ben güvenli die biliorum birsürü kişi alışveriş yapıo Türkiyeden. check the cart a basıcaksın sora bilgilerini gire gire next e basıcaksın öle hatırlıorum

hmmmmm tekrar bakayim bir olmazsa, tsk ederim canim ilgilendigin icin

bişii diiil dahada yardımcı olmak isterdim ama tam bilmiorum herşeyi nezman gelir ürünüm onu bile kestiremiorum gelince yorum yaparım

kizlar bugün carsiya ciktim max factorün yeni rimeli cikmis aldim mükemmel false lash effect mascara bakin derim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…