Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
canım flormar diplinerle eyelineri denedin mi tavsiye eder misin simli eyeliner ozel gunlerde çok guzel duruyo:teytey:

denemem mi bebişkom denedim hatta beceriksizce yaptığım denemelerimin resmini kendi yaptığımız göz mayajı forumunda paylaştım güzel tavsiye ederim ışıltılı olan gri eyeliner süperrrrrr dipliner de öle çıkmıo sürme gibi

meryem06 canım evet rengi kırmızı doğru biliosun sürüncede kırmızı kalıo hatta turuncu gibi

çikolata21 sorma kırılınca içim gitti rengi süperdiii evetttt ama artık yokkkk senağlama

kızlar allık almak istiyorum ama pastelin allıkları nasıl? pon pon allığını mozaik allığını ikili allığını gördüm kalıcı mı kullanan var mı acaba?fisfisfis

sürdüm bebeğim sürmem mi inanılmaz güsel rengi çok yağlı bi ruj diil ama kullandıkça daha yumuşak bi hal alıo bende bayıldım hemen aldım asıl rengini görsen daha harika:)

rucun pek güselmiş acep markası bide fiyatı nedur

günlük kullandığım tek makyaj malzemesi göz altı kapatıcısı o da pek bi işe yaramıo.. gene buralardan araştırdıydıydım..ama istedim markayı bulamaım..varmı güzel bi önerisi olan aceba

düğünden düğüne far sürim ben..o da genelde kuaförde

ilk kez almaya karar verdim kendim yapmayı denicim..gri tonları ve pembiş..hankı markayı önersinis makyaj duayenleri hihoyyyt

nazariks cnm rujum golden rose 57 numara fuşya rengi
ben maybelline everfresh concealer kullanıorm günlük olarak
flormarın yeni serisinin farları çok güsel cnm fiyatlarıda uygun önerrim

bi arkidiş sormuştu adnı unuttum pastelin mozaik allığını kullanıorm bende çok çok memnunumm

ii günlerde kullan cnm rimelin renkli tarafı baz mı yoksa oda başlı başına rimel olarak kullanılabiliormu acabaa

URL=http://img26.imageshack.us/my.php?image=030420094183.jpg]
[/URL]
çok sevdigim farım krem avondan.

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar cicişlerinizi güle güle kullanın çok güzellerrr yaşasın alışverişşşş yaşasın bişiler almak yaşasın para harcamak yaşasın :enbuyukkk:

emoss güle güle kullan canım
makyaj ürünlerimiz topiğine koysaydın bunları tabi hepsini yeni aldıysan o başkaa

kizlar hepiniz güle güle kullanin hepsi cok güzel
bende hafta ici aldiklarimi eklicem bende bugün yarin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…