Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Bende bunları aldım she frenc seti ve flormar fondöten

shenin frenchi hiç hoşuma gitmedi beyazı kötü duruyo badana gibi :dilcikar:

flormar da idare eder mirmirmirmir

güle güle kullan kaydirigubbakcemile2

ay cok güzeller rengarenk :1rolleyes: iyi günnlerde kullan çok güzeller..

almagester06; senınkılerde çok güzel She nin ürünleri hele renkleri bile al beni diyo resmen kaydirigubbakcemile2
güle güle kullan:1hug:

bunlarda benim en son aldıklarım

duj jeli

vucut sıkılaştırıcı losyon

şanpuan sac dökülmesi için

garnier 3 bir arada

gece kremi ve nemlendirici

dün kocamın aldığı chanel doldurma parfim.......

bende carminanın mineral serisinin allığı var ondanda çok memnunum pudrasıda iidr die düşünüorm

ay cok güzeller rengarenk :1rolleyes: iyi günnlerde kullan çok güzeller..

almagester06; senınkılerde çok güzel She nin ürünleri hele renkleri bile al beni diyo resmen kaydirigubbakcemile2
güle güle kullan:1hug:

[
Bambusi güle güle kullan canım hepsi çok şeker carmina pudradan bende almıştım 14 liraydı beğendim yerimseniben

çok teşekkürler arkadaşlar. Şeniz

bende carminanın mineral serisinin allığı var ondanda çok memnunum pudrasıda iidr die düşünüorm

tester ile denersin bir. parfümeride çalışan bayan çok övdü. bileğimde denedik, ben beğendim.

güle güle kullan cemre_SU

Papatya aldım aslında suyunu aradım ama bulamadım bunu kaynatıp saçıma sürücem rengi açılsın diye:))
Jojoba ve kayısı yağı aldım..
Kabak lifi onuda batıklar için aldım kurtulurm umarım.

Flormar oje
Flormar fineline
tırnak eti yağı
bide kalemmm . o markayı ilk defa kullancam kuaför malzemeleri satan bi depo dan aldım bunları . orda kuaför merkezi acan bayan tavsiye etti biz hep bunalrdan kullanıyoruz dedi deneme amaçlı aldım bi tane Tunika markası

güle güle kullan plnlp,
flormar fineline(eye liner diyorum ben ona, arada bir fark var mı acaba:) ) bende de var.
papatya için erken değil mi, güneş henüz tam yüzünü göstermedi ?

güle güle kullan plnlp,
flormar fineline(eye liner diyorum ben ona, arada bir fark var mı acaba:) ) bende de var.
papatya için erken değil mi, güneş henüz tam yüzünü göstermedi ?

fark vamrı bilmiyorum çümkü ilk kez aldım normalde düğünlerde fln makyaj için kuaföre gittiğimde sürmüşlerdi en son sürdm bugn güzele benziyo valla:))

papatya suyu saçına sürdüğün zmn güneş etkisi olmasada durduğu yerde de etki gösterirmiş aktarcı söyledi. zaten ben tezcanlıym ya hemen alıym dedim okula fln giderken saçıma sürerim tatile giderken orda tam anlamıyla sürcam . bu sadece ön hazırlık kaydirigubbakcemile3

plnlp ii günlerde kullan cnm
bambusi cnm pastel allığı beğendin mi nasıl

tesekkürederimkaydirigubbakcemile5

canım tendürdiyotla ölü deri nasıl atılıo ?

06ım damlam güle güle kullanın . . .

tatlım bilmiorum ama ben tentürdiyot sürünce ki 2 3 kere sürüyorum dökülene kacdar deri pul pul dökülüyor ve beyaz pamuk gibi bi ten gelior yerine renk açılıo ve pudra da batık kıl dönmesini engellior ayrıca da o bölge için koku nem ve temizlik açısından birebir

bugün bu farı aldım kızlar 15 ytl ye golden rose markalı hem ıslak hem kuru kullanılıomuş deniycez bakalım süprizzzzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…