Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
benim baktığım mağazada 2 renk allık vardı, birisi aşırı pembeydi, diğeri de zaten benim ten rengimdi. o yüzden %50 indirimli olsa ne yazar dedim ve almadım :roflol:

ama başka bir allığı çok beğendim, onda yoktu %50 indirim. o yüzden almadım. iyi ki de almamışım, pastel.den aldığım allığa bayıldımmmm :asigim: farını da hediye verdiler yanına, ikisini 21 ytl'ye aldım delikafadulden

cnm ruj 40 ytl indirimli hali yoo nie yanlış anlıyım ki evt herşey fazlasıyla var ama beğenince dayanamıorm çanta ayakkabı vs. onlar kozmetiktn daha fazla merak etme onlarıda deli gibi alıorm ama buraya hep makyaj koyduğumz için böle görünüo tabi:) herkes aynı şeyi sölüo bana ama napıyım bi süre sonra geçer dönem dönem bişilere takıorm ben böle hehehe

çikolatam napmışsın sen gene off ben hala gidemedim ne sephoraya nede bayere:1no2:
sephoradaki "hediye" kapmanyasıda bitmiştir sanırım ?:uhm:

sevindim yanlış anlamamanaŞenizama çanta ayakkabı modası çok geçmiyo b vede uzun seneler kullanılabiliyor diye dedim malum memurum memur kafasıCADIARZU
bendede kıyafet manyaklığı vardı gerek hergün işe giderken farklı bir şey giyeydim şimdi ücretsiz izindeyim diye geçti o ama seneye işe başlayınca nolcakkk bilem yerimsenibenama ben hiç bir zaman kendimi kaybetmiyorum alışverişde ihtiyaç ölçsünde alırım hep sonuçta fazlası israf herşeyin
canım madem bu kadar tutkulusun içinde kalacağına al sür sür ki bitsin sonra üzülme :içelim:

oh iyi yapmışın istediğin gibi değilse niye alasın
bende bakayım istediğim gibi olmazsa body shop senin allığında gözüm var hacerim canım hani resim koycaktınnnsüprizzzzz

canım güle güle kullan yeni ürünlerini çok güzel görünüyorlarsengözlerimebaksanab
clinique allığın fiyatını öğrenebilirmiyim?

kıslar aldığım rujun netteki resmi
[/URL]
[/IMG]
ama yakından deneyin mutlaka bayılıcaksnz

damlaaaaaaaa çok güzel aldıkların
rujun rengini biyendim yaa
strawberryde varmı aynısı tatlım

yeşilgözlümelek,tatlışkom daha yeni aldım sadece bir kez kullandım iyi gibi ama bakalım zaman gösterecek. bana maskesini tavsiye ettiler alırken sen diğer ürünlerinden denedinmi

diorcum allık 50 tl cnm burçincim strawda yoktu ah olsa ordan alırdım gerçi çilekte daha pahalı şuan biliomsn :) murgizcim nie yanlış anlıyım çok tatlısın doru sölüosnisraf ama ben asla bişiyimi atmam mutlaka kullanır bitiririm yada ihtiyacı olana veririm
bi arkadaş sormuştm isim unuttum cnm ruj kalıcı evet ama öle 3/4 saat fln değil bişi yemez içmessen 2 saat fln dayanıo sonrada böle uçuk pembe bi renk kalıo dudakta
ayyyyyyyy ne çok uzatıorm bugünlerde msjları yawww hepinize tişikkür ederim bebişlerim:)

bide goldenrose far paletini soran olmuştu galiba ben kullanıorm memnunum renkler hoş kalıcılık ii :)

damlasss seçimlerini hep çok beğeniyorm..rujuna bayıldım numarasını not ediyorum sen çilekten mi aldın canım bunu..boyner de var mı acaba bu marka..bir de canım ruj yapı olarak hafifpırıltılı mı?

tatlım teşekkür ederim farklı şeyler almaya çalışıorm cildime uyan tatlım ben ruju sephoradan aldım 40 tl idi boynerde givenchy var mı inan hatırlamıorm ben boynere gıcığımda ve ayrıca kazıktır boyner herzmn ama tekin acar ve sevil de kesinlikle var rujun yapısı yumuşacık rengide böle hem şeker pembe hem eflatun gibi sürüp resim çekicem kıslar yarın :) sim yok rujda ıslak ve parlak bi duruşu var çok yumuşak olduğu için

damlacım tşkler canım..loreal ujlara bile 30 civarı para ödüyoruz ve ben memnun diilim...bu markaya göre fiyatı iyi geldi bana..tekin acara bakıcam ben de tatlıma.s.

sağol canm sende çok tatlısınŞeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…