Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ohhhhh şenlenmiş burası kızlar çok güzel aldıklarınız güle güle kullanın hepsini
hacer çok güzlemiş alllığın şeftali tonumu?
choclatestar yine harika şeyler almışın farlarına bayldımmm ama ingolotlara baz demişsin far değilmş yani yoksa bazmı oluyor kafam karıştı anlatırmısın
demothy senin aldıklarında çok hoş sür sür güzelleş

demothy güle güle kullan yeni cicilerini avonun kalem farını merak ettim şimdi bende mi alsam kii (: kalıcılığı nasıl sende?

cnm inan ne desem yalan olur yanıtmiyim seni dün geldi siparişim ,akşam saat 4 gibi sürdüm yani öyle yağ gibi bulaşmadı dağılmadı ama tüm gün ne kadar kalıcı bilemiyorum :sm_confused: ,kullanınca yazarım tatlım yerimseniben

teşekkürler kızlarr, evet allığım şeftali tonu. yarın size resimdeki ürünlerle yaptığım makyajımı eklerim, siz yorum yaparsınız olur mu

canım güle güle kullan cicilerini süperlerrrrr:)))

o rujlerın numaralarını istiyoruuuumm:asigim:

Gurbağğğğ delikafadulden
Bak ne buldum sanağğğğ delikafadulden

Nefis lezzetli dudak şeysi . . .

canim baz dedigim, ilk renk olarak genelde ten rengine yakin renkte far sureriz ya, ben de acik renk farlarindan aldim ama hem krem rengi aldim hem de cok acik pembe mavi mor yesil aldim ki uygun renkte baz yapayim. aydinlatici da diyebiliriz yoksa fondoten ya da concealer tipinde baz degil...

Son düzenleme:

anladım canım bende çok şey bilmediğimden makyajla ilgili farklı bişiyse öğrenmeyim dedim sağol acıklaman için tekrar güle güle kullankaydirigubbakcemile5

Selam kızlar bu bende bu ay oriflame ürünlerini aldım.Bugun elime ulaştı ve sizlerle paylaşmak istedim.

visions stargazer ışıltılı maskara,visions kalem ruj

visions sıkılaştırılmış pudra

kıslar herkes cicilerini güle güle kullansn burçincim sende termal sulandın ben gibi:)cikolatacım harika ürünlerin ben guerlainin petek pudrasını alıcam bgün ya koydum kafaya muhteşem ötesi çünkü fiyatıda öle:)minel aşk-demothy ve diğer kozmetik çılgını arkadaşlarım ii günlerde kullanın aybikecim sanada thenkuuu bebişim fıstık gibi olalım forumca:)
bunlarda bugün alıcam diyipte aldıklarım rahat uyurum bu gece :):))
kıslar rujun rengi deli tarz bayıldım mutlaka bakın buna gittiğinzde alışverişe
[/URL]
[/IMG]
clinique allık 110-givenchy fantastic pink 23 ruj
renkleri berbat çıkmış yarın gündz çeker eklerm yine

sitesinden bakayım şeker bulamazsam ben sana yazarım :icecream:

bugun bunlarıı aldım

avene termal su
babe temizleme sütüdelikafadulden
:ecrin_bebek:

burcin bende yeni babe nin yüz temizleme jelini aldım
nasıl bi ürün memnunmusun

Son düzenleyen: Moderatör:

Güle güle kullan, çok güzel hepsi..
Bir de Body shop parfüm ... Ne kadar acaba?

ya kizlar ben bu foruma takildigimdan beri simdiye kadar hic almadigim makyaj ürünlerini aldim
daha dogrusu bu zamana kadar aldigim makyaj ürünleri bile son zamanlarda aldigim kadar degil heheheheheheheh
sizde de öylemi ya, resmen bagimli oldum sayilir, sürekli ne alsam alsammi denesemmi diye düsünüp duruyorum, ne zaman alisverise gitsem makyaj bakim rejonlarindan cikamiyorum )

tek sen diilsn cnm hepimiz öleyz :) ben hep böleydm ama buaralar paso bişi alasım var yani artıık çekmecemden taşıolar :)

aynen güzelim ya deli olacam birde ben öyle fazla makyaj yapan biride degilim hehehehehehheheeh cok komik, ama ileride lazim olur gün gelir degilmi bir bayanda olmasi gerek

makyaj herzaman bi bayanı bakımlı gösterir benim için büyük zevk makyaj bence sende fondöten veya pudra kullanmasanda mutlaka günlük makyaj yap çalışıosan insanın ruh durumu bile değişio:)

kıslar aldığım rujun netteki resmi
[/URL]
[/IMG]
ama yakından deneyin mutlaka bayılıcaksnz

damlass güle güle kullan çok güzel görünüyolar rujun süper görünüyo zaten fiyatı nedir acep kızlar alanlar fiyatda yazsa daha iyi olur ya fikir olur bize
bide chocaletestar inglotun 3 lü far paleti kaça geliyor indirim varmı ingolotta ben çarşamba izmire gidiyorum kendime ciciler alcam bissürüüüü inş hülicim sorma ya ben makyaj yapan biriyim ama çok bişiyim yok olanlarlada gayet güzel yapılıyor aslında amaaaaaa dediğin gibi sürekli ne alsam ne alsam diyorum
yaa çok oldum ama body shoptaki indirim devam ediyomu hangi ürünlerde indirim var bilen beni aydınlatırsa ssevinirim yahuuuuuu

tek sen diilsn cnm hepimiz öleyz :) ben hep böleydm ama buaralar paso bişi alasım var yani artıık çekmecemden taşıolar :)

canım yanlış anlamazsan bişiy diyecem artık bence kendini biraz frenle malzemelerin çok bide hepsi dünya para kaliteli ürünler yani kullanamazsan bayatlarsa çok üzülürsün:bbo:
bundan sonra çanta al ayakkabı al valla rahat alınır bu paralarala::roflol:kendien başka bağımlılık bul bence inş yanlış anlamadına.s.

bodyshop.ta neredeyse bütün ürünlerde %50 indirim var. ben 5li far paletini alacaktım; ama 2 rengini beğenmediğim için almadım, aklımda kalmadı da değil. 27 ytl delikafadulden

bodyshop.ta neredeyse bütün ürünlerde %50 indirim var. ben 5li far paletini alacaktım; ama 2 rengini beğenmediğim için almadım, aklımda kalmadı da değil. 27 ytl delikafadulden

yuppiiiiiiiiiiiiiiiii :sm_cool::sm_cool:ben allık istiyorum pilarcım çok methediyodu
ya nerdeisn pilar yaaaaaaaaaaaaaaaaaafisfisfis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…