Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
çikolatastarım hepsi birbiriden güzel:asigim:
ama top pudrayı anlayamadım renktemi verio allık gibi:uhm:

hcr aldıkların çok güzelmiş pastelin bende şeftali tonu allığı var memnunum kalıcı seninkinin rengi tam olarak ne tonu veriyor çok hoş gözüküyor.Rimelinide denemiştim birçok markaya göre beklenmiyecek başarıda bence.
Chocolatestar sende yükünü yüklemişsin :)) maşallah hepside çok güzeller.Pudran çok ilginç ve güzel kapatıcılığı nasıl ve ne kadara aldın canım.

[chocolatestar tatlışkom güle güle kullan.kaydirigubbakcemile2 bi alıyosun pir alıyosun yaniii doldurmuşsun yine harika şeyler farların hepsi çok güzel görünüyor
özellikle too faced galaxy farın onun morlusu vardı yanlış hatırlamıyosam ben onu çok beğenmiştim :asigim:
kabuki fırçan aşık olunacak cinsten :asigim:
zaten senin dior alıığınada bitmiştim ben türkiyede satış yapan hiç bi sitede görmedim dolayısıyla alamıyorum :çok üzgünüm

canim ben dior alligimi tester olarak aldim istanbuldan, yolun duserse tarif ederim ama strawberry net'te de var, oradan alabilirsin, bunun disinda dior standlarinda da satiliyor 87tl :)

Chocolatestar sende yükünü yüklemişsin :)) maşallah hepside çok güzeller.Pudran çok ilginç ve güzel kapatıcılığı nasıl ve ne kadara aldın canım.

=) pudram kapatici olmaktan cok aydinlatici ve renk verici diyelim. ben beyaz tenli oldugum icin aldim, rengi cok ucuk ve tatli bir isilti veriyor. 35 ytl'ye aldim, cunku 2005 koleksiyonundan guerlain'in.

çikolatastarım hepsi birbiriden güzel:asigim:
ama top pudrayı anlayamadım renktemi verio allık gibi:uhm:
canim top pudra renkten cok isilti veriyor. guerlain'in bu serisi cok meshur, hem renk hem isilti veriyor, fondotenin uzerine ya da yalniz uygulayabilirsin, rengi tenle hemen ortusen bir isilti olusturuyor. zaten icinde alakasiz renkte toplar var, sen karistiriyorsun, mesela benimkinde mor, mavi, gumus, bej ve pembe toplar var. karistirinca oldukca guzel sonuclar ortaya cikiyor =)

canım güle güle kullan, çok güzel şeyler almışsın kaydirigubbakcemile5

bende bunları aldım baktım pırıl pırıl farlar çok güzel duruyo özendim bende aldım inşallah yakıştırırım sürmeyi beceririm vanilyalı parfüm body shop,avondan geçen katologda verdiğim siparişim gelmiş yumuşacık kalem far sürmesi çok kolay tam benlik naniknanik rujlar flormar far carla batan geminin mallarıydı tam çok ucuza aldım

teşekkürler canım, ben pembe tonu allıkları sevmiyorum, şeftali tonu oluyor bu çok hoşuma gitti. simli kısımları da olduğu için çok hoşuma gitti. rimelden de orta derecede memnunum.

hayırlı olsun bitanem a.s.

demothyim güle güle kullan.daha ne kadar güzel olcaksan bilemiyorum artık

whiterosem öle deme kız çok istiyorum böyle prf. makyaj yapabilmeyi kendi çapımda yapmaya çalışıyorum işte hcr'im saol fıstığım.. Şeniz ama kararlıyım 2009da bende ışıldıycam kötükedihüso :roflol:

demothy güle güle kullan yeni cicilerini avonun kalem farını merak ettim şimdi bende mi alsam kii (: kalıcılığı nasıl sende?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…