Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
damlasss güle güle kullan :icecream:
ben renkli ışıldatıcıyı denedim yüzümde ama hiçbir fark göremedim cildimde :uhm: sende nasıl durdu?

teşekkür ederm kıslar white rose cum parfüm çiçek kokusu
astraeacım ışıldatıcıyı ben göz çevresi hariç bütün yüzüme uyguluyorum böle daha canlı duruo yüzüm renk gelio biras seviorm ben

pardon Avon un parfüm şisesi . . . ismi aklımda kalmadı ama . . . sırf şişesi için temsilcisine kokuyu bulması için baskı yapmıştım ama parfümü sevmediğim için almamıştım . . .
çok şık şişe . . . çok !

damlam YSL Cinema düşünüyordun sanırım Çilekte vucut losyonu yarı fiyatına sevgililer günü özel fırsatı biçiminde . . . O kadar fazla duydum ki bu kokuyu yarın deneyeceğim . . . Seversem edineceğim . . .
:asigim:

herkes aldıklarını güle güle kullansın kızlar :lepi:

sitesinden bakayım şeker bulamazsam ben sana yazarım :icecream:

bugun bunlarıı aldım

avene termal su
babe temizleme sütüdelikafadulden
:ecrin_bebek:
canım avene termal suyu kaça aldın bi de memnun musun? yerimseniben

herkes aldıklarını güle güle kullansın kızlar :lepi:

canım avene termal suyu kaça aldın bi de memnun musun? yerimseniben

22 tl'aldım canım.
daha dün kullanmaya başladım iyi yada kötü yorum yapamam canım ama kullanan herkes çok memnun burda:teytey:

tamam canım teşekkür ederim ben de termal su almak istiyorum da la roche ile bunun arasında kalmıştım yerimseniben

Bunlar da benim aldıklarımmm kaydirigubbakcemile2

Allığımdan çok memnunum, ne zamandır aradığım ama bulamadığım bir tonu sonunda elde ettimmm hihoyyyt

soldan saga:
sephora anahtarlik dudak balmi, lancome color fever gloss "ray of apricot light", maybelline watershine diamonds gloss "strawberry carats" , maybelline watershine diamonds ruj "iridescent rose", chanel levres scintillantes gloss "delight" ve "astral", guerlain kiss kiss gloss "gold princess"

sephora colorful 9 farlar, deborah hi tech trio "gold fever"
lancome tekli far, too faced shadow duo "steel magnolias", "shamrock chic", "bon bon", "skinny dip", too faced galaxy glam "super nova"

too faced kabuki firca, inglot naturel bazlarim (krem, acik pembe, pembe), inglot renkli bazlarim (mavi, lila, yesil), body shop dus jeli "cassis rose", diorshow mascara, mac "aqualine" turkuaz eyeliner, inglot duraline, sephora fircalar, inglot kirpik kiviricisi

guerlain les meteorites top pudra "winter radiance"

guerlain pudra yakindan gorunus

kızlar aldıklarınızı güle güle kullanınnnŞeniz
hacerim allığının markası ne canım:smiley-cool:

kızlar aldıklarınızı güle güle kullanın

yalnız chocolatestar, senin aldıklarına bayıldım tatlım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…