Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
atü duty free internet sitesindeki katalogdan faydalanabilirsin

hatta ben baktım sana söyliyim
Burberry beat edps 75 ml --> 57 Euro
Ayyy canım çok tşkr ederim
Bu kadar çabuk cvba o kadar ihtiyacım vardı ki İlaç oldun bana
Çok sevindirik oldum Ayrıca yeni bişeyd eöğrenmiş oldum
O siteden haberim yoktu hiç
Seninde Hızırın bol olsun emi a.s.
Ayrıcada benim bbulduğum dah aucuzmuş
Şimdi rahtlıkla aldırabilirm

rica ederim ne demek yerimseniben yardımcı olabildiysem mutlu oldum hihoyyyt

kıslar cuma günü bdy shop tan almagester ve piloşun aldığın yüz ışıldatıcıdan aldım tavsiyeleri üzerine çok güsel bende tavsiye ederm 12,50 tl ye aldım indirimli hali bi renkli bi renksiz aldım resimlerini eklerim

damlasss birşey sorcam yerimseniben bu yüz ışıldatıcı fondöten gibi bir etkiye sahip değil di mi? fondöten gibi gözenekleri kapayan bir etkisi yoksa ben de almayı düşünüyorum da. bu aydınlatıcı konusunda beni aydınlatırsan sevinirim :lepi:

yok cnm kesinlikle fondöten gibi diil şeffaf zaten sadece aydınlık gösterio ışıltı verio yüze böle canlı duruo yani ben tavsiye ederm zaten çokta ucuz edinilmesi faydalı bişi:)

bende yüzüme fondoten ve pudra sürmüyorum ama yüzümde ışıltı katan bi nemlendirici krem gibi bişiy arıyodum. daha hoş bi görüntü olsun istiyodum .bende bu kremi merak ettim şimdi.....benm dediğim etkileri yapıyomu damlasscm?beyaz tenliyim bana gidermi?bu arada bebak krem ne işe yarıyo??? ?makyajımı temizledikten sonra sebamedle yüzümü yıkıyorum ama yüzümü geriyo kurutuyo bide yüz için ii bir nemlendirici krem ne öneririsiniz??? :))

bildiğim kadarıyla bu ışıldatıcı ürünün nemlendirici özelliği yok. yani nemlendirici arıyorsan isteklerini karşılamayabilir.

damlasss teşekkür ederim a.s. bi gidip deniyim ben de yüzümde en iyisi kaydirigubbakcemile2

bu ürünü ben de gördüm geçen gün, baya ucuzdu yau, alsa mıydım ki yoksa benneyaptımki

kullananlar memnun kalırsa alırım ben de kaydirigubbakcemile2

bir de body shoptan allık aldım %50 indirimden :)) çok hoşuma gitti. a.s

markası ne bu kremin.kadıköyde bady shop varmı?astraeacm yorumun için saol bende bi deniyim dedim merak ettm...haftada 2 gün kadıköye gidiyorum orda bdyshop vardır inş...:dance:

markası ne bu kremin.kadıköyde bady shop varmı?astraeacm yorumun için saol bende bi deniyim dedim merak ettm...haftada 2 gün kadıköye gidiyorum orda bdyshop vardır inş...:dance:

ürünün tam ismi "TINTED GLOW ENHANCER RENKLİ YÜZ IŞILDATICI"
thebodyshop'un internet sitesinden de mağazaların nerelerde bulunduğunu öğrenebilirsin hihoyyyt

resim boyutu tekraaar =)

şimdi de küçük oldu yaa :roflol:

Son düzenleme:

tatlım kadıköyde tepe nautilus alışveriş merkezinde var

kızlar john frieda ürünlei watsons da var mı? spreyini almak istiyorum güzel mi acabahihoyyyt

bugün pastal den iki tane göz kalemi aldım yeşilin farklı tonlarısositososito

kızlar yeni aldıklarınızı güle güle kullanınnnn kaydirigubbakcemile2
bende saçlarımı kestrdim düzleştiriciden cok yıpranmıstı süprizzzzz
şimdi ısı etkilerine karşı koruyucu bişey almak istiyiroummmyerimseniben
kuaföre sordum loreal dedi gliss nası edim pek ii diil dedii..
siz ne dersinizz kızlar
Şeniz

papatya89
canım john frida nın var öyle bişeyi turuncu renkte ısıyla şekillendirmeye karşı serum
pilar olsaydı bak o kullanıyo vede çook memnundu

smhsmhh tşk ederimm cnmmm bişey almam şart almışkende en iisi olsun istiyorummm Şeniz

smhsmhh tşk ederimm cnmmm bişey almam şart almışkende en iisi olsun istiyorummm Şeniz

canım john frieda nın o bahsedilen srumu iyiymiş gerçekten de benim de arkadaşım düzleştiriyor hep çok memnun pilar da memnundu çokhem de bu ay bir dergi hediye olarak veiyordu onu oldukça iyi bir fırsat canım :1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…