Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
merhaba kızlar bende dün aldıklarımı koymak istedim.

Allık Barbara Bort tan ruju da pastelden aldım.
Ay ay ay orda bir kirpik şeysi gördüm sankiiii
Onu nerden ve kaça aldın Adı sanı ne ve kullanımı güzelmi denedinmi
Bide kırmızı kutuda güzelmiş -tatlicadiarzu-

pilar nie çevrimdışıııı :1shok: delikafadulden laelaelaelaelae kafamçokkarıştı :bbo: :çok üzgünüm:

kızlar aldıklarınızı güle güle kullanın.semyılcım canım bayıldım body shoptan aldıklarına bende amngo hastasıyım bende istiyorum ya banane canım ne kadara aldın sorması ayıp biraz...
yaaa buarada kızlar PİLOŞ nerde yaaa neden kapsama alanı dışındaa piloşşş senağlama

hüli canım banlanmış yani siteden bi süre uzaklaştırılmış sedece o değil bi kaç kişi yok galiba bir olay oldu dün
pilarsız buranın tadı yok be

hadi ya.....birkac üye var burda bir online oluyorlar sonra yine kapsama alani disinda yani sürekli banlaniyorlar....
ilginc birsey oldu ozaman demek seninde dedigin gibi
ne zman gelir acaba insallah uzun sürmez

editörler banlanamaz veya banlanmaz diye düsünüyordum ben

Son düzenleme:
Cevahirx kıvırma aletini bakırköyden küçük bir parfümeriden aldım markasını hatırlamıyorum ama sende heryerden bulabilirsin makyaj malzemeleri satan yerlere sor mutlaka olacaktır. Birde ben çok memnun kaldım zaten daha öncede kullanırdım ama lastiği düşmüştü.
Annem bir melek canım sende seti sormuşsun canım niye ayıp olsunki %50 indirimi vardı 52 ytl ye almış oldum.Çokta beğendim harika kokuyor açıp açıp kokluyorum desem yeridir.
Ya bu arada bu banlanmamıdır nedir hiçbirşey anlamıyorum bu işten gurbaa da banlanıp duruyor bu neden oluyor bi bilgisi olan bizi aydınlatırmı acaba. Bu bölüm pilarsız olur mu hiç.

Belki dersleri yüzünden ayrılmak istemiştir ..
Ama Aybike de aynı durumda sanırım.
Topiğin renkli karakterleri bu arkadaşlar ya...

pilar olmadan da tadı tuzu kalmıyor makyaj topiğinin ya

eğer kendi isteğiyle ayrıldıysa da geri dönsün ya

bencede pılar ve diğer arkadaşlar olmadan bu topiğin tadı tuzu yok valla....geri dönün kıslar yaaa....

ya ciddi misiniz ya piloş neden ayrılmak istesin kii ya...ya geri gelsinler iptal ettilerse...onlarsız olur mu yaasenağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…