Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
cevahirx -
senin cildini kullandığın ilaçmı kozmetikmi bilmiyorum ama muhakkak kurutuyodur aslında bebak kullanmasaymışsın
peki dr sana nemlendirici bi krem tavsiye etmedimi
ben estee lauder in double wear ını denemeni tavsiye ederim mat bi ifadesi var hiç yağlı falan göstermiyo
çok aşırı parlaman falan oluyosa pudrada olabilir
sürdüğünün her akşamı ise muhakkak jel bi temizlyeci ilede yıka gözeneklerini iyice kapatmasın
öptümyerimseniben

merhaba güzellik uzmanı ve kalıcı makyaj yapıyorum ilgilenenlerin sorularını yanıtlayabilirim .yeni katıldım kk sevgiler

Evet canım kuruttu Özellikle yanaklarımı pul pul yaptı
Doktor bi nemlendirici tavsiye etmedi ama kuruma olunca ben bebakın nemlendiricisini daha çok kuruyan bölgelere uyguladım
Niye kullanmasaymışsın dedin bebakı ?

eğer cildin herşeyden sivilceleniyosa diye dedim madem pul puldu ozaman iyi gelmiştir aslında

sen dermokozmetik satan bi eczaneye git senin cildine uygun tester al dene ve hangisinden memnun kalırsan onu al
çünkü iyi nemlenmemiş bi cilt özelliklede kuru ve pul pul ise sürdüğün fondotenide güzel göstermez

biraz önce aldıklarımm

kırmızı daha hafif bir kırmızı, tam kırmızı değil turuncumsu, nar çiçeği rengi :lepi: beyaz tenlilere çok tavsiye ederim. :jeyyar:

arkadaşla sınavların bitişini kutlayalım dedik sositososito
vee benim canım bitanecik arkadaşım aldıklarını takside unutmuş :roflol:

Son düzenleyen: Moderatör:
aa bide clinique görevlisiyle konuştuk da
clinique toniklerin sadece 3 ve 4 numarası alkol içeriyormuş, 1 ve 2de mentol varmış.
diğer ürünlerinde de yokmuş alkol vs. :lepi:

clinique ruju sevilden aldım, 33dü sevil fiyatı,
diğer cliniqueler numune, artık yüzsüzlük yapcam, her aldığımda numune isticem
diğeri de dün almagester ın aldığının renksizi, 15gibi birşeydi yüzde 50 indirimle. yerimseniben

anladım canımcım ii günlerde kullan güselliğine güsellik katsın bende haftasonu bakıcam body shop a bakalım neler bulucm arkadaşn için üsüldüm gerçekten paraları çöpe atmış oluo insan çok sinir bozucu bi durum

pilarım rujun rengi çok güzel görünüyo:asigim:
benimde avondan fırçalarım geldi açılı allık fırçasına bittimmdelikafadulden
cmtsi diğer siparişlerimde gelince toptan eklerim artık:lepi:

pınarcım aldıkların çok güzel ben demiştim zaten sınavlardan sonra kendini mutlu eder diye ii günlerde kullan....

pilarım rujun rengi çok güzel görünüyo:asigim:
benimde avondan fırçalarım geldi açılı allık fırçasına bittimmdelikafadulden
cmtsi diğer siparişlerimde gelince toptan eklerim artık:lepi:

canım rujun rengi orda çıkandan biraz farklı ama şunu söyliyim, sana mükemmel yakışcak bir ruj şimdi gaz vermek gibi olmasın :lepi: avon fırçalar nasıl canım yumuşaklık olarak? bide tüy dökülme konusunda?

teşekkür ederim canım, bodyshopda baya bi fara koymuşlar yüzde50 yaa :lepi:

pınarcım aldıkların çok güzel ben demiştim zaten sınavlardan sonra kendini mutlu eder diye ii günlerde kullan....

sağol canım Şeniz evet mutlu ettim kendimiii sırnaşık şey

canım biraz önce yumuşaklık testi yaptım çok yumuşak beklentimin çok üstümde:lepi:
açılı olmasına bittim zaten:asigim:ama tüy dökme konusunda bişi diyemicem biraz oynadımelimin üstünde sadece 1 tane tüy döküldü.ay aklım karıştı acaba dökülürmü tüyleri:uhm:
bide nasıl yıkıcazzz acill anlatın banaaadelikafadulden

benim ilk oynadığımda 5 10 tane dökülmüştü valla, yıkadıktan sonra azaldı dökülmesi :roflol:
canım ben çok saçma bir şekilde yıkıyorum, o yüzden hiç anlatmiyim :1ninca: :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…