Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
la roche posay her eczanede satılıyor mu kızlar? okula gitcem şimdi çıkışta da kızılaya uğrarım. kızılayda nerden alabilirim ki la roche posay? bahçeli de olur :lepi:

şimdi çıkıyorum, bugünkü makyajım işte :1no2:

dudaklarım çokk kalın çıkmış ama yaaa senağlama senağlama senağlama

Son düzenleyen: Moderatör:
YELİZ canım max factorun o ruju en kalıcı olan diyolar ama ben 1 kez dnedim
bana pek kalıcı gelmedi sanki CADIARZU
sence kalıcımı
bide farının markası nedir

yok cnm kalıcı olduğunu söylemiycem sürüyorum çok hoş duruyor ama 5 dakika sonra kuruyor yani kötü farımda sevilla sevilden aldım......:içelim:

hay allam yaaa şunu derdine bak:mymeka::mymeka:
millet böle dudağı olsun diye servet harcıo bunun yakındığı şeye bakdelikafadulden
sen zatan güzelsin canımmmŞeniz:asigim:

Son düzenleyen: Moderatör:

Alacaklarımı bulamadım bunları aldım. Carmina mystical siyah umarım güzeldir.
carmina mystical siyah.
she lips on fire 2.ye alıyorum.
she yeşil rimel
verita morumsu oje.
she french set

Pilar bence de gayet hoş çıkmışssın canım.

she, bilem bılamıyorum ya carmina kalem bile bulamadım gerçi:çok üzgünüm: üff sinir sinirr kötükedihüso cloud aldıklarını güle güle kullan canım
bende bugun kendime blistex dudak kremi aldım mentollü aldım feci yandı canım ya ama iyimiş rahat rahat dudaklarım gerilmeden gülebiliyorum artıkkaydirigubbakcemile3

bu arada damlassçım hpsibenim olsun para iadesi yapmış güvenebilirsin yani, ben bugun yeniden sipariş verdim hemen kargoya verildi delikafadulden

aman ii cnm ya yazık olmasın paracıklarımısa da neler verdn sipariş bakalım fikir olsun banada :)
bende bugün birsürü golden rose ruj aldım herkes çok övüodu bi aliimde bakim dedim deneyince yazarım nasılmış:)

eylülcügüm lorealin farindan memnumusun? ne tesadüf..bende cumartesi günü almistim. hatta bugün dedim bakayim varmi bunu alan kizlardan..bugün ilk defa denedim.fakat pek güzel durmuyor bende gibi gibi.... hmmmmmm

canım güle güle kullan.bende golden rose'n glosslarını çok seviyorum:asigim:
pupanın allık fırçasını aldım sadece canım başka alıcak bişey bulamadım %50 indirim olunca pek bişey kalmamış. bakalım umarım iyidir

kocamada bunu aldım asıl mesele bunların yanında verdikleri hediyeler birazdan göstericem

oooo ganimetler süper hediyeler ne marka cnm bide eşine aldığın parfümü çıkaramadım da

sınavım iyi geçti ben de kendimi ödüllendirdim :jeyyar:

bodyshop ayak serisi
bodyshop far seti (renkler burda çıkanlardan birazcık daha koyu gibi)
bodyshop kirpik kıvırıcı
ve uriage termal su (la roche posay alcaktım ama kadın ısrarla bu daha iyi dedi, la roche posay nin 2 katı magnezyum içeriyormuş uriage)

piloşum güle güle kullan canım.sınavların güzel geçmesine bende sevındım hayatım..
bende bugün aldıklarım emily serisini tamamladım tüm göz kalemlerini aldım.mor hariç...
she nın yeşil rimelini aldım.
ve dermokilin maskesini merak ediyordum bunları aldım...

öptümm canlarımŞeniz

hepiniz güle güle kullanın kızlarŞeniz

pilarcım farın kutusu çok cici görünüyor çekmecesi falan çok tatlı :lepi:

Annembirmelek cnm ben de dermokil in maskelerini çok merak ediyorum dün bir mağazada satıcı kız ısrarla elime tutuşturdu ama almadım evde kil maskesi yapıyorum diye denediğinde sonuçlarını yazarsan çok sevinirim cnmŞeniz

from6234 Şeniz
annembirmelek canımm, ben de merak ediyorum dermokil in maskesini. hatta burda sormuştum 2 3 kere kullanan var mı diye delikafadulden yorumlarını bekliyorum yerimseniben iyi günlerde kullan tatlıcım. Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…