Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Ay yok anacım, satıcıya baktım Çin'den satış yapıyor ve henüz hiç satış yapamamış :roflol:

İlk kazığı ben yemek istemiyorum :roflol:

canım bencede, tip olarak da benzemiyor açıkçası pek, ama yinede eski koleksiyonlarını bilmediğim için kesin konuşmak istemedim.
ebayde mac in orjinal tekli farları (sabit koleksiyonlardaki, limited editionlar değişebiliyor :lepi:) 10-15 dolar arası canım.

ay bu adam/ kadın sadece aplikatörü mac olarak koymuştur belki.benneyaptımki kız bu benim cecilin far paleti var onun aynısı:roflol:

damlass tşk ederim tatlım Şeniz

renkler harika...delikafadulden

kardelen aynı böyle cecilin far paleti var bi ara yolun düşerse bak:asigim:

pilar bana be ne her resmi koyma diye kızma olur mu aşağıya resim koydum.bu renk değilse mavilisi yeşillisi çok güzel

istersen silerim tatlım da dursun bence, başka görenlere bir yararı olur belki, buraya beğendiğimiz tavsiye ettiklerimizi de koyuyoruz sonuçta yerimseniben

renkler harika...delikafadulden

kızlar mac ın bu far paletine bayıldım fiyatı nekadar acaba
bi ark cecile inkinede koymuş ama ben cecilin farından pek memnun değilim
ruju çok güzel ve kalıcı
ama farını eşantiyon verdikleri içinmi iyi çıkmadı acaba benneyaptımki

Hanımlar . . .
DiorShow bana gelmedi !!!!
Nsl heveslenmiştim show yapıcam demiştim senağlama
MAYBELLINE Define-A-LashVolume Washable Mascara kullanıyordum . . .

Bu demek oluyor ki kesinlikle iyi diye nitelendirilen her ürün size hiçte iyi gelmeyebilir aslolan size olan uyumu, ürünün kalitesi değil . . . Çünkü herkes çok özel ve çok farklı !

Nsl iade ederiz şimdi biz bunu ?

ben bugün maybelline standında maybeline nin define a lash volüme pembe renkli bi maskarasını gördüm yeni galiba hiç denediniz mi?veya volume express lift up mı daha iyi?aslında loreal volumuouns x5 istiyorum ama şuan acil almam lazım ... bana volümü ii olan bi maskara önerebilir misiniz geçici olarak kullanmak için loreali alınca bunu kardeşime veririm :)

Benim Show macerasından önce kullandığım . . . Kesinlikle tavsiye ederim . . .
Bu arada kargo bedelini alıcı karşılıyor, sanırım iade edemeyeceğim . . .
senağlama​

tatlım öncelikle strawberrynin iade koşullarını bilmiyorum söyliyim.
ama genel olarak kozmetik ürünlerde,
açılmış, 1 kereliğine bile olsa kullanılmış ürünler hijyenik nedenlerle geri alınmaz.
tabi iade keyfiyse...
eğer rimel kuru çıktıysa ya da ne biliyim ambalaj sorunu falan varsa iade edilebilir.
ama benim kirpiklerimde güzel durmadı şeklinde bir nedenle iade alınması çok çok zor canım.
tabi dediğim gibi strawberry i bilmiyorum, genel olarak söyledim. Şeniz

yeni aldim, juicy tubes set, normalde tanesi 40 ytl iken ben dordunu 40'a aldim =)

Rimmel maskaramdan cok memnunum, topaklanmiyor, rengi de kahve siyah, cok dogal durdu.

lancome allik. cok hosuma gidiyor alligim, en acik tonundan almistim, guzel bir isilti veriyor.

Arkadasimin hediyesi, en soldaki mor oje. Ici pembe simli, omrumde gordugum en guzel oje diyebilirim.

cnm güle güle kullan cicilerinikaydirigubbakcemile2 bende almıştım juicy tubes setden gayet memnunum, rimmel markasını hiç denemedim ama rengi beni cezbetti çok cici hemen alıcam birde ojelerin renkleri süper çok öptümm

rimmelin fiyat kalite performansi cok yuksek. yani 16 milyonluk rimel, max factorun 32 milyonluk rimelinden daha iyi is goruyor =) kesinlikle tavsiye ederim. watsons magazasinda satiliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…