Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
aa neye niyet neye kısmetkaydirigubbakcemile3 teşekkür ederim bebişimm
she marka ama nosunu bilmiyorumbilmiyorumkismile
gerçi she'nin 1 pembesi war,o da bu:lepi:

hmm okiş, alacağım bu occeyi de :))) pembişlerime ekleyeceğim mutlaka..buyrunnnnnnnnn
alix avienlerin de güzelmiş yahuu onları yeni gördüm :

Son düzenleme:
kontes rujların harika bayıldım
özellikle flormar süper, çok yakışmış
güle güle kullan

Bugün aldığım rujum ve emily göz kalemim:)

Bu göz kaleminden aynısı bendede var.Çok güzel yumuşacık ve kalıcı. Ben bu markayı pek bilmiyordum, kozmetik alışverişlerim çok olunca bunu bana hediye olarak vermişlerdi. Max Factor kullanıyorum, bunun ondan bir farkı yok yani. Memnun kalacağınıza eminim.
Güle güle kullanın..

Kontess rujların çok güzel, söylemeden geçemeyeceğim..
İyi günlerde kullan canım..

teşekkür ederim kızlarrr :kedi:
daha güselleri sizin ola inşşş amin

Son düzenleme:
ayy herkes cicişler almış güle güle kullanın kızlar göz yorgunluğu olmasın diye tek tek alıntılamadım kaydirigubbakcemile

kontes rujların rengı cok guzelmıs,numaralarını aldım bende
sımdı gttım baktım bı tane alıx avıen rujum vardı ama 123 mus benımkısının numarası
flormarda cok guzel gule gule kullan hepsını

emily markasını bende kullanıyorum cok yumusak hosuma gıdıo benımde,gule gule kullanın

Kızlar bu tırnak fotomu yüklememin sebebi yeni aldığım takma tırnaklardır. Konu ile ilgili olduğu içün sizlere göstertmek istedim. Güzel tırnakları çok seviyorum şekilli şekilli, benim tırnaklarım şekil itibarı ile çok güzel değil. Çok zor uzatıyorum ve aynı zamanda tırnak veya tırnak eti yemesem de ağzıma götürüp tıklatıyorum dişlerimin arasında ve zayıf oluyor kırılıyorlar. Eee özel günde de lazım olunca piroblem yaşıyorum. bu takma tırnakları arkadaşımda görüm hemen gittim aldım.

tırnaklar sadece Watsons mağazalarında satılıyormuş. ambalajının üzerinde broadway yazıy
ordu mavi pembe beyaz. her boy ve darlıkta tırnak var. ben baby boyun bir büyüğünü aldım malum tırnaklar duvar gibi geniştir. Badana fırçası lazım boyamak için:)))

arkdaşım baby boy lmıştı french yapılan uç kısımları daha ince çekilmiş, daha hoş duruyordu. Benim tırnak genişliğim fazla olduğundan olmayacağını düşünerek bir büyüğünü aldım. sizin eğer tırnaklarını küçük yapılı ise baby boy muhteşem duracaktır.

aldım direk yapıştırm pazar günü, hala düşme kırılma yok tırnaklarımda, hava
almadığı için çıkaracağım tabi artık ama çok hoşuma gitti. Herkes kendi tırnağım sandı, tırnak bakımında tavan yapmış, ihtisas yapmış teyzem bile anlamadı:))) boyları da bilent ersoy gibi upuzun olmadığından gayet kendi tırnağım gibi kullanabiliyorum canlar.

benim gibi sorunlu tırnak sahipleri rahatlıkla kullanabilir.

bu arada herkesin cicileri hayırlı olsun bideneler öperim

foto pc den olduğundan çok net olmayabilir daha net foto isterseniz akşamı beklemeniz gerek.

.

benim gibi sorunlu tırnak sahipleri rahatlıkla kullanabilir.

foto pc den olduğundan çok net olmayabilir daha net foto isterseniz akşamı beklemeniz gerek.[/B]

aynı kendi tırnağın gibi durmuş canım,takma olduğu belli değil..doğal duruyor....
bende görmüştüm bunları,dediğin gibi her tırnak yapısına göre var..
firenç olayı da bal kaymak olmuş tırnaklarda..takılmışını görmemiştim iyi oldu paylaştığın..güle güle kullan..yerimseniben
bunları kemirmek istesen,eyvahedigeldismileeyvahedigeldismile kemiremezsin de gııı...

erzubalım çok doğalmış hakketten yavrum yaa, çok güzelimişşş :sm_cool:

ne kadar doğal durmuş gerçekten, bunlar kaç gayme? bir de tek kullanımlık mı acep ?

canım hıç takma tırnak gıbı durmuyo bende tırnak uzatamıyanlardanım cabuk kırılıyo ama takma tırnakta kullanabılecegımı dusunmuyorum malum ev işleri felan ama sende cok hoş durmus kendı tırnagınmıs gıbı

teşekkür ederim bebişimmm
alix ilk defa aldım ben,sürerken zorlanıyorum ama rujdan mı renkten mi bilemedim
bulaştı mı taştı mı asla temizlenmiyo kötü duruyoohaoldumsmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…