Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

canım ben sarısını kullanıyorum makyöz bi arkadasım onermıstı ben pembesını dusunuyodum o bana sarısı daha cok dolgunluk verıyo uzun gosterıyo demıstı suanda kullanıyorum dedıgı kadar var bıde rımel surmeden surmeyede fark edıyo bence

ben de bu süre içinde dayanamayıp bir kaç ruj aldımmm,buyrunuz bir kısmı şu şekildee;

kontes güle güle kullan..bugünlerde aradığım turuncumsu kırmızı mı desem ne?o tona benzettim rujlarının rengini..zahmet olmazsa no larını yazarmısın canım?

kontes güle güle kullan..bugünlerde aradığım turuncumsu kırmızı mı desem ne?o tona benzettim rujlarının rengini..zahmet olmazsa no larını yazarmısın canım?

tabiki yazarım bebişim ama şuan valizde kendileri
yarın çıkıcaklar,yazıcam o zaman sözz
fotoları aldığım gün çekip hazırlamıştım...

Son düzenleme:

cNM ben beşiktaşta bujiteri tarzında bir yerden aldım . Beşiktaşta catherıne arleyi kolayca bulabilirsin.

arzucanım ben o nisanın rimelden kullanıorum kız, yukarda yorumumu yazdım yaaa
rimel çok iyi çok hoş kirpikleri tel tel ayırıp uzatıyor ama dolgunluk ve simsiyah yapma beklentisini karşılayamıyor bence :ecrin_bebek:

barbim,bende sarısı var.şişko olan
fiyatına göre gayet güzel
ben beğeniyorum:hulya:

fiyatı ne kadar ki yavrimmuu bilmiyorumkismile bedavadab biraz pahalı sanırım "fiyatına göre" dediin içün
sarııııı :bbo: demek olumunekankayizsmile

hmm sende sarı diyorsun boshayallersmile o zaman bende sarısını deniyim öncee
teşekkürler canım yerimseniben

barbim
yalan olmasın,17 tl yemi ne almıştım:uhm:
heleki indirimden alırsan şerbet olur şerbethihoyyyt(indirimleri takip etmek lazım)

kontesim saol:)
anneler günü indiriminde watsonsta mybeline ürünleri görünce kalpten gidicektim
ben aldığım tüm ürünleri indirimsiz almıştım
ve o gün kendime söz verdim..
indirimlere kadar kozmetik almıycam diye

su bahsedılen sarı mybeline den bende kullanıyorum ve memnunum
konuya denk geldım yazmadan edemedım
ne guzel topıkmıs burası takıp edıyım barı bendebayanssulusmile

barbim
yalan olmasın,17 tl yemi ne almıştım:uhm:
heleki indirimden alırsan şerbet olur şerbethihoyyyt(indirimleri takip etmek lazım)
bildigim kadarıyla şu aralar MAYBELLINE de 3 al 2 öde kampanyası var bütün kozmetik mağazalarında gecerlı yerimseniben

rc ederim canımmm
ben de anneler gününde izmire ya da ankaraya gidip tabiri caise anasını aalatıcam ortalığın delikafadulden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…