Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar ben de hemen hemen cogu markanın allıgını denemısımdır ama en memnun kaldıgım ve sıze onerebılcegım marka Lancaster inanılmaz kalıcı ve super duruyo benım ki yarısı pembe yarısı bronz olan Infinite Bronze Pink & Bronze Blush Powder ve super bronz yıne karısılık renkli Lancaster Pocket Sun Pallette .. fıyatları yaklasık 103 tl. fln ama tekin acar ve sevılde daha ucuza vardır kızlar optümmm

queen canım sağdaki kitap problem solving and program design in C mi yoksaaa?? 2 gündür çalışmaya çalışıyorum da, görünce aynısı gibi geldi valla sırnaşık şey

canım çok bir fiyat farkı yok diye, sevil gibi biryerden alınca numune de veriyorlar sonuçta, hem taksit vs imkanı da var. sırnaşık şey bide heyecanla kargo bekleme olayı var :lepi:

evet cnm bu konuda haklısın ben tekin acardan ziyade sevili sevdim....:lepi:

kızlar bende bugün bunları aldım

önce pastel farlarım huzurunuzda. gurbaa tavsiye etmişti. tekli olanı 10.5 ikili olanı 14.5 aldım.

çok tatlı ya altında aplikatörü koyacak kısım ve aynası varhihoyyyt

ya bende istiyorum pastel far ama hobide bulamadımsenağlama
watsonsa gittiğimde ilk iş bunlara bakmak olcak:smiley-cool:
far çılgınlığı başladı bendede biri beni durdursunnndelikafadulden

bodyshoptan far paleti aldım. 49 ytl ye aldım. yılbaşı içindi ama almamıştım dayanamdım aldım.özellikle aplikatör çekmecesi çok hoşuma gitti. diğer aplikatörlerimide koyabilirim.,içinde bide çok kaliteli iki uçlu aplikatörü var.

ykm den loreal rimel aldım.sanırım 32 idi. hepsini denedim üşenmeden ama en güzeli buydu. ve oradki diğer standaki bayanlarda estee lancome gibi bunu kullnadıklarını ama sölediler ama kimseye söleme dediler delikafadulden.yanındaki gloss u pastelden hediye verdiler.renk seçeneği vardı. çok tatlı bi pembe.

yine ykm den loreal ruj aldım 29 ytl. bide bodyshoptan ruj aldım. onu 24.5 idi sanırım.

son olarakda ykm den john frieda şampuan aldım. 19.5 du.hihoyyyt

Son düzenleme:
Hcr53 Huli81 tşk ederim .Şeniz buarada lorealin o rimeli ödül almış. mahvoldum zaten ne far ne fondöten ne göz kaldı bende hepsini denicem derken.delikafadulden

almagester06 cım aldıklarının hepsi süperr:lepi:
ama pastel glosunun rengine bittim:asigim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…