Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
princess güle güle kullann cnm :)

bunlar da benm geçen haftasonu aldıklarım

Son düzenleme:

bende de göz için olanı var daha doru düzgün kullanamadım :)
evet eccüg pahalıdır kendileri.
benii tekin acardaki kadın bi gaza getirdi alıverdim :sinifsinif:

donutum balım aklinialirimsmile

Beyu allığı 34 tl
beyu göz altı kapatıcısı 20 tl
golden rose göz altı aydınlatıcısı 7.75 tl
golden rose dudak kalemi 1.45 tl
golden rose pudra fırçası 8.00 tl
golden rose ışıltılı ruj 9.00 tl
alıx avıen ruj 2 tane 15 tl
alıx avien rimel 17 tl
flormar siyah sürme kalem 6.00 tl
sephora marka allık fırçam 39.00 tl hepsi bu kadarrrr :)))

Son düzenleme:
güle güle kullan lucky88 hepsi çok güzelmiş cicilerinin.son resimdeki üçüncü sıradaki alix avien glossun numarasını öğrenebilirmiyim?nar çiçeği renginde sanırım.çok tatlı görünüyor.
beyunun allığı nasıl memnun musun?kullanmaya başladın mı?rengi uçuk pembe gibi çok hoş görünüyor.

beyu allığımdan çok memnunun onu alalı 1 ay oldu rengi gül kurusu renginde harika bişi yani.alıx avıen rujumda çok tatlı sürünce şeftali rengi gibi oluyo yad ayavruazı gibi numarası 796 cnm kaydirigubbakcemile2

sağol canım not ettim bir an önce bu rujdan edinmem lazım tam benim rengimmiş allıkta biraz tuzlu ama deneyeceğim

Buda alıx avien rujun görüntüsü

buda diğer rujlarım golden rose çok doğal renkli bi ruj.diğeride alıx avien rujun rengine hasta oldum ya:)

bunlarda benim gecen hafta aldiklarim yeni ekleyebildim

princess güle güle kullann cnm :)

bunlar da benm geçen haftasonu aldıklarım

güle güle kullanın aldıklarınızıopuyorumnanaktan

Buda alıx avien rujun görüntüsü

buda diğer rujlarım golden rose çok doğal renkli bi ruj.diğeride alıx avien rujun rengine hasta oldum ya:)

canım ne hoş ürünler almışsın:sm_cool:
bayıldım hepsine:asigim:güle güle kullanolumunekankayizsmile

bu gün bayılarak aldığım golden rose 12 numara, 9 tl olan rujumhihoyyyt hihoyyyt
çok doğal duruyor,ama simli..sim sevmeyenlerin bilgisine..

buda niveanin nemlendiricisibayanssulusmileel ayak vs..sürmek için aldım..yüzede olabilir banyo sonrası..

Ruj 10 numera duruyor da burda dudakta sarımsı durmuyor değil mi ?
Golden rose rujlar baya güzel sanırım , ben de 1 tane almıştım memnunum yalnız kalıcılıkları az gibi geliyor bana sen ne dersin canım ?Sanki sürdükten bir kaç dk sonra buharlaşıyor..

bebem,sarı gibi durmuyor dudaktaa.s
tam yaz rengi..bronz tene feci olur:jeyyar:ama arada solaryuma girdiğim için hala bronz sayılırım...
o yüzden sırıtmıyor bende
beyaz tenlilere yakışıcak bi renk değil amakaydirigubbakcemile5
yok bitanem.buharlaşmıyo bende:smiley-cool:memnunum ben rujlardankaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…