Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
B&M canım paypal hesabınla alıyorsun değil mi ?
ve dikkat et hepsi tr gönderim yapmıyor...

:çok üzgünüm:bilmiyorum :çok üzgünüm:
nasıl bulucam ben bu paleti

kendi sitesine de baktık beceremedik sempatiksalakcinni
çoğu şeyi netten almış bilmiş kocam beceremedi alsanaalsanasmilesempatiksalakcinni

B&M linkini at bana o palet ilanının ben bir bakim ,yönlendirmeye çalışayım ..
özelden yazarım sana ...

bayanlar bana şöyle simsiz ama parlak bir mavi ve yine kendinden parlak simsiz hac yeşili göz kalemi önerirmisiniz??

tmmm cnm bi netten bakım belki swatch bulurumopuyorumnanaktan

Canım ben aldığım zaman swatch yapmıştım burada. Senin için tekrar paylaşayım. Benim dediğim yeşil olan kalem...

Eklentiler

• $26082010622.jpg
    37,5 KB · Görüntüleme: 62
  • $26082010629.jpg
    14 KB · Görüntüleme: 51
hımmmmmm.... çok tşkrler fbrls ---buradan çok güzel görünüyor bi bakıcam bu avonun arabian glow serisinden bir kalem siparişi verdim eğer beğenmessem niveayada bakarım cnm tşkükaydirigubbakcemile5

hımmmmmm.... çok tşkrler fbrls ---buradan çok güzel görünüyor bi bakıcam bu avonun arabian glow serisinden bir kalem siparişi verdim eğer beğenmessem niveayada bakarım cnm tşkükaydirigubbakcemile5

Tamam canım, rica ederim... Ben bu kalemi çok sevdim. Sürümü filan da çok rahat. Swatch olan fotoda tam belli olmamış sedefi. Ama tam senin istediğin gibi olduğunu düşünüyorum. Aldığını beğenmezsen buna da bakarsın opuyorumnanaktan

hım mavi daha belli olmuş evette demedim ben sana :)) sağol tatlım opuyorumnanaktan

Güle güle kullanın canlarımmm opuyorumnanaktan

erzucanım Şeniz
Patişotam Şeniz
bibertom Şeniz

koptum burda ahahhaha
sempatiksalakcinni :roflol:

slmm kızlarrrrr opuyorumnanaktan
ya makinamın kablosunu tatil sırasında kaybettim sanırım resim ekleyemiyorummafoldumben
nese bulunca toplu halde eklerimaklinialirimsmile bu arada
dün golden rose terecota allık aldım inanamadım:):)sempatiksalakcinni
milyonlarca lira verip aldığım allıklarla neredeyse aynı performans ta şiddetle
tavsiye ederim ihtiyacı olana :)sositososito

Canım ben aldığım zaman swatch yapmıştım burada. Senin için tekrar paylaşayım. Benim dediğim yeşil olan kalem...

güle güle kullan arkadaşım..nikini aklımda tutamadım,k.bakma:smiley-cool:
albatros sende güzel günlerde kullan allığınıkaydirigubbakcemile2

Oncelikle sunu ifade edeyim, durup dururken kimse banlanmiyor. Boyle kendi aranizda dunylari kurup yikiyor sonrada faturasini bize kesiyorsunuz.

Konu ne ? (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Son sayfalarda sizin yazdiklariniz ? Cete, tuzak, kurgu.

Peki ceza yiyenler neden ceza yediklerini bilip neden buraya yazmiyor ? Ceza yeme sebepleri konuyu gercekten takip edenler bu ikili polemiklerden, yapilan oyunlardan artik biktilar. Konu disi mesajda banlanmaniz icin sebep zira ikili iliskilerinizi hakliliginiz haksizliginizi okumak istemeyen bir suru insan var. Bunu yazamiyorlar neden mi ? zira sozde cetenin benzerini de sizde goruyorlar.

Anlayamadigim yonetim kafasina gore mi banliyor simdi sizi ? Bu baslikta kim kafasina gore banlandi ? Konu disina cikmayip bana 1 tane ceza alan kisi gosterin. Insanlari dolduruyorsunuz ama yanlis dolduruyorsunuz...

Cokmu rahatsizssiniz size yapilandan, kotu icerik butonu var, bana ozel mesaj atip sorununuzu anlatma imkaniniz var, bircogunuzda msn adresim var. ama ne zaman bana geliyorsunuz ceza yiyince... Yapmayin Allah askina....

Bu baslikta gorevini kotuye kullanan yonetici varsa bana derhal bildirin(nerede ne yanlis yapmis) ya da varsayimlar uzerine konusmayin. Bolum sorumlularin banlama yetkisi dahi yok bu hele isin baska boyutu.

kızlar bende nihayet shiseido pureness pudra aldm bugün 10 numarasını.ayrıca maybellineden likit kapatıcı aldm göz altı içi ilk kapatıcım buarada yarın denerim size yazarım foto ekleyemiyorum maalesef şimdilik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…