Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kıslar buarada bronz pudra isteyenlere tavsiyem elizabeth arden güneş tanrıçası bronz pudra inanılmaz güsel ışıl ışıl bi bronzluğu var ve çok kalıcı yıllardır kullanıorm bide guerlaini merak ettim yeni çıkmş ama yine el.zrden alıcam galiba:)

05808580602we6.jpg
el92m8shortpovm3.jpg

:asigim: :asigim: :asigim: :asigim: :asigim:

pilarcım bende bu estee allıkların 212 rosette rengi var harika bi yapıları var çok doğal duruolar benimki hafif şeftalimsi bi pembe çok seviorm bu allığımı tavsiye ederm tatlım

kesinlikle çok kalıcı ve bereketli bi allık kolay kolay bitmio estee konuşturmuş yinee:) ve ben 60 tl ye almıştım strawda 48,50 tl:) ben alalı baya oldu tabee tekin acardan kazığı yemişim :KK70::KK70::KK70:

Son düzenleme:
arkadaşlar she nin ürünlerini alanlar vardı memnunlar mı acaba? ben de almak istiyorum yani o kadar tatlılar ki :eek: kaliteli mi acaba görünüşe aldanmak da istemiyorum :1closedeyes:

arkadaşlar she nin ürünlerini alanlar vardı memnunlar mı acaba? ben de almak istiyorum yani o kadar tatlılar ki :eek: kaliteli mi acaba görünüşe aldanmak da istemiyorum :1closedeyes:

Canım o fiyata tabii ki de müthiş bir kalite bekleme ama o fiyatına göre iyiler bence denenmeli. Yeni kırmızı rujunu (lips on fire) aldım ben de çok tatlı. Yeşil rimelini bulamıyorum ya :KK43:

queen89 ne güzelmiş malzemelerin :) pastelin far paletini gördüm nasıl canım memnın musun?

Son düzenleme:
Queen maasallah seninde kücük dükanin var güle güle kullan hepsini

Canım o fiyata tabii ki de müthiş bir kalite bekleme ama o fiyatına göre iyiler bence denenmeli. Yeni kırmızı rujunu (lips on fire) aldım ben de çok tatlı. Yeşil rimelini bulamıyorum ya :KK43:

queen89 ne güzelmiş malzemelerin :) pastelin far paletini gördüm nasıl canım memnın musun?

saol canım.pastelin far paletinde sadece ortadaki ten rengi gibi olanı kullanıyorum çok güzel doğal duruyo.sürmesi çok kolay.yeşil i ar bide palette mesela onun yapısı daha farklı ve tam renk vermiyo gibi

anam queen maşallah ya ne çok malzeme var bi an için gene cennete düştüm sandımmm...sağol canım paylaşım için.rengarenk herseyyy.piloşşşş yetiş bak sende nerdesin canum yaaa...hepinizi öptüm kızlar
delikafadulden

queen canım sac,vucüt,yüz bakımı içinde koyabilir misin birazdaha senlendirrr haa birde parfümlerrrr lütfenn
çok mu yüzsüz oldum ne kızlar...
ama renkleniyo ya bu başlık değil mi kızlar:nazar:

anam queen maşallah ya ne çok malzeme var bi an için gene cennete düştüm sandımmm...sağol canım paylaşım için.rengarenk herseyyy.piloşşşş yetiş bak sende nerdesin canum yaaa...hepinizi öptüm kızlar
delikafadulden

canımmmmm Şeniz yeni geldim, bütün gün gezdim ama hiçbirşey almadım sırnaşık şey oturup liste yapmam lazım, kafamda belirli birşey yokken kozmetikçiye girince saçma sapan şeyler alıyorum süprizzzzz

ruju ve glossu var bende, renk olarak hoş ama kalıcılık pek yok, arada tazelemek gerekiyor. yerimseniben

bende bütün gün gezdim kızlar body shop sephora ama hiç bişey almadım nedense çekmedi beni bişi bugün queen herşeyin çok güsel cnm estee nin allığını gördüm sanırım sende:)

aa evet beninm koyduğum allığım pembesi var sanırım :1shok: queencim memnunmusun estee allığından :eek:hepsini güle güle kullan ayrıca :1rolleyes:

pilarcım eğer almayı planlıosan hiç düşünmee garantisi benden:) ama ton olarak dene sonra netten sipariş ver düşündüğün gibi çıkmayabilr o pembeler hatta onun bi rengi var böle sarıdan başlıo pembeye doğru gidio o çilekte yok çok ilginç bi renk tatlı bi pembe

Bana sorulmadı ama benim de estee allığım var 1 yıldır her gün kullanıyorum nerdeyse. Akşama kadar yüzümde kalıyor çok memnunum ben.kaydirigubbakcemile2

Bana sorulmadı ama benim de estee allığım var 1 yıldır her gün kullanıyorum nerdeyse. Akşama kadar yüzümde kalıyor çok memnunum ben.kaydirigubbakcemile2

canım Şeniz

pilarcım eğer almayı planlıosan hiç düşünmee garantisi benden:) ama ton olarak dene sonra netten sipariş ver düşündüğün gibi çıkmayabilr o pembeler hatta onun bi rengi var böle sarıdan başlıo pembeye doğru gidio o çilekte yok çok ilginç bi renk tatlı bi pembe

tekin acarrda 60sa sevilde 50 küsürdür canım, netten almam zaten sanrım :içelim: ama aslında allığa ihtiyacım da yok ya ama çokk güzel görünüyor yaa :asigim: :asigim: :asigim:

X