Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

canım link vermek yasak yerimseniben
ama uygun olduğum bir zamanda istek olursa tekrar koyabilirim delikafadulden

Şeniz yelizcimm çok güzel görünüyor renkler :asigim: ama bourjois far kullanmadım hiç nasıldır ki acaba? :sm_confused: kullananlardan yorumları bekliyoruz :lepi:

damlasss sana inanmıyorum :roflol: kız sende ben gibisin aklıma takılınca almasamda mutlaka gidip bi bakcam aynı gün çatlıyorum. hadi bakalım güle güle kullannhihoyyythihoyyyt

hihoyyyt benn geldimm. bugun bunları aldımm flormar farlar süper renk veriyor özellikle tekli far ama kalıcı değiller sürekli tazelemek gerekiyor 2-3 saat önce sürmüştüm şuan çok hafif varlar.6tlye aldım şutarafagitti.emily göz kalemi renkleri çok hoşuma gidiyor alıyorum ama yinede sadece siyahı sürüyorum diğerleri kalıyor:mymeka: fırçanın rengini çook beğendim delikafadulden flormarın standından aldım moruda vardı onuda alıcam.flormar ve goldenrose oje.özellkle goldenrosenın rengine bittim:asigim:a.s.

canım golden rose oje cidden mükemmel görünüyor, numarası ne :asigim: golden rose paris serisi ojeler mükemmel ya :asigim:

Son düzenleyen: Moderatör:
brcinnn aldıkların çok güzelll. bende aldım geçen gün aynı siyah-gri fardan 3 ytl ye. ama dediğin gibi fazla kalıcı değil..ıslatınca daha kalıcı olabiliyor.buarada pembe fırçaya bayıldımmmmmmm. bende de bi değişik mor var ama art netin. çok güzel oluyo bunlar rengarenk. bende alcammm rengine bayıldımm

canım golden rose oje cidden mükemmel görünüyor, numarası ne :asigim: golden rose paris serisi ojeler mükemmel ya :asigim:

teşekkülerr fıstıklarımmŞeniz

pilarcım canım golden rose parisss çokk güzel ve parlakk numarasıda 24 pembeyi çook seviyorum yaakaydirigubbakcemile5

almagester06 canımm,bende 1 tanesini 3tlye aldım alırkende düşünüyodum forumdan birinde vardı aynısını eklemişti die hihoyyyt benim fırçamda art net .moruda vardı almadım şimdi pişmanımm onuda istiyorummdelikafadulden

güle güle kullanın canlar hepiniz aldıkalrınızı.

yahu bir tek ben memnun değilim herhalde golden rose nin ojelerinden.hiç renk vermedi ya da ben beceremedim.fisfisfis

bugün bir devrim yaptım kızlar sırnaşık şeybronz allık aldım pek bi hoş bakmazdım bronzluk veren ürünlere ama kozmetikçideki kız ısrarla şeftali-bronz allık indirimde çok güzel deyince denedim ve çok hoşuma gitti.

nivea nın bronz allığını, volume shine rujunu da allıkla beraber kız bunu da sürünce onu da almış bulundum 06 numara, her yerde mat eyeliner aradım bugün ama benim şansıma mıdır nedir bulamadım glitterlar vardı ben de golden rose dan aldım mecburen niyetim pastel almaktı,bir de allık fırçası aldım

o göz kaleminin turkuaz mavi olanıda bende var çok beğenerek aldım 2.50e ama sürünce çok koyu duruyorr:1no2:

artnet nerde satılıyor ki kızlar benneyaptımki yumuşaklığı falan iyi mi, tüy dökülme vs? bide fiyatları nasıl, fırça lazım bana benneyaptımki

artnet nerde satılıyor ki kızlar benneyaptımki yumuşaklığı falan iyi mi, tüy dökülme vs? bide fiyatları nasıl, fırça lazım bana benneyaptımki

ben flormarın satış yerinde gördüm tatlım. mesela avonun fırçaları bana çok sert geliyor ama bunun yumuşaklığı iyi ben sevdim. görevli tüyleri dökülmez dedi ama ne kadar doğrudur bilemiyorumbenneyaptımki
ben 15e aldım bide normal fırça vardı yine bu boyda ama kapaksız oda 13tü

queen89 rimel hakkında bunu duyduğum iyi oldu sağol canımkaydirigubbakcemile5

pilarcım bende artnet in bi fondöten fırçası var mükemmellll. maskelerde dahil ( hazır yada evde yaptığım yumurtalı falan ) bu fırçayla sürüyorum ve en ufak dökülme bozulma olmadı. bir yıl oldu. bide okadar güzel ki aynı bodyshop yumuşaklığında.allık fırçasıda güzel yumuşak ama az çok dökülme yapıyor.bunu pino da sevil de falan vardı bi ara.falan bulabilirsin tatlım. ama kesin fondöten fırçalarına falan bi bak.haa bu arada kadına direk fondöten fırçası diyince pek bilmiyor. onlar genelde maske sürüyor.başka sitelerde de gördüm ben memnun olanları. onlarda bodyshop ayarında diyodu.hatta kadının biri de fondöten fırçası demiş ama anlamamış maske fırçası diyince anlamış. çok kullanışlı.makina olsaydı çekerdim ama yoksenağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…