Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

evet tatlım covergirl.orda yaşadığım zaman ürünelri kullanırdım çok güzel bi markadır ve fiyatları çok uçuk değil yani o rimel 20-25 milyondan fazla değildir diye tahmn ediyorum ben bi sipariş vereyim sonucu paylaşırım sizlerle :jeyyar:

bana da sephorada kadın uyguladığında takma kirpik gibi olmuştu resmen, hatta almasam mı çok mu abartı duruyor diye düşünmüştüm o derece yani, ama aldım ve alakası yok kadının sürdüğüyle. nasıl 1 beceriksizlik bu yaa senağlama

ay ben şu dior ilk geldiğinde fırçası çok büyük geldi süremedim edemedim resmen hanya konya olmuştu ağlayacaktım az daha. şu sephora sevil falan bize kurs verse bari. okadar ürün alıyoruzdelikafadulden

ben de loreal de bana makyaj yapan bir arkadaşım var. özellikle onun yanına gideceğim. alcam elime aynayı bana şu rimel sürmeyi öğret diyeceğim. o kadar taktiklerini uyguladım olmuyor olmuyor:1no2:
önce kirpiğin üstünden sürüp sonra alttan dene demişti yaptım olmadı. 2 kat geçiyorum yapışıyor. kararlıyım öğrenicem bu işi

Merhaba kızlar ,
Benim cildim karma olmasına rağmen tüm cildim çalışırken bilgisayar karşınında yağlanıyor , yağlı görünümden hoşlanmadığım için mat bir fondoten arıyordum , daha önce Max Factor kullanıyor olmama rağmen yine de istediğim matlığı verdiğini söyleyemem bu yüzden güzel bir araştırma inceleme sonunda istediğim mat ve yüz bölgesinin her yerinde aynı etkiyi bırakan (göz altı kapatıcısı kullanmama gerek kalmadı sayesinde) Maybelline Dream Mat Fondoten'i buldum ve aldım.

Pudra olarak Max Factor Creme Puff tan memnun olduğum bir yeni versiyonu olan Translucent'i aldım. Mat bir görünüm isteyenler için ideal.

Allık konusunda pek başarılı olduğum söylenemez bu sefer daha kahverengi tonlarında daha sert izlenim bırakan bir renk istedim , arkadaşım Avon satıyordu Avon'un Arabian Glow Bronzlaştırıcı Top İnciler'inden almaya karar verdim.Avon ürünlerini sevmememe rağmen bronzlaştırıcı toplardan hoşlandım , hem allık işlevi görüyor hem yüzüne bronz tatlılığı veriyor , tavsiye ediyorum.

Kış olması nedeniyle çok parlak makyaj yapmaktan hoşlanmıyorum ama ara sıra yüzümde ışıltı olmasını istediğim zamanlar olmuyor değil bende bu nedenle Estee Lauder 'in Spotlight adlı ürününü aldım. Tamamiyle makyaj tamamlamak için ideal , yalnız başına da kullanılıyor , krem yapının içinde gözle görülmeyen ışığı yansıtan kürecikler sayesinde abartısız hoş bir parlaklığı var.Yüzüne sim dökülmüş izlenimi vermiyor kesinlikle.

Son düzenleme:
AttaQue tatlım mat istiyosan bide kalıcılık doubel wear da çok güzel. ben hiç maybelline fondöten kullanmadım ama dokusu çok güzeldi yumuşacık ama ben beceremem sanırım. çünkü öle değişik ne aldıysam elimde patlar. bide şu estee nin ürününe bakcam merak ettim tşk ederim:1hug:

canım bu maybelline köpük fondoten değil mi? pudralı olan fondoten. ben denemek için sürdürdüğümde dudağımın kenarı burun çizgim pul pul oldu benimde cildim karma. satan kıza sordum cevap veremedi. ben de vazgeçtim almaktan. işte her satan kişi bu işi iyi bilmiyor. en iyisi ben arkadaşıma gideyim. sen de nasıl sürünce pullanma olmadı mı?

Bende pullanma olmadı ama benimde aklıma gelmedi değil sonuçta içinde pudra var ve köpük olarak geçiyor , sıvı emiciliğinde değil mutlaka , ilk denediğimde pullanma olmadı ama ilerde pullanma olurmu diye kızı soru yağmuruna çektim , kız bana bu tarzda içinde pudra içeren kapatıcılar hatta bazı allıklarda ürünü saklama sıcaklığı ve kullanma ömrüne bağlı pullanma olur dedi. Oda sıcaklığında saklaman gerekiyor dedi , sürerken cilt ısını arttırarak emiciliği arttırabilirsin dedi.
Bana kalırsa da makyaj öncesi kullandığın nemlendiricinin önemi çok büyük , yüzümde yağ gibi kalan nemlendirici sürüp makyaj yaptığımda sanki o makyaj akıyo , tutunmuyo , pütür pütür kalıyo yüzde ama cildimin tamamen emdiği bir nemlendirici tutuşu daha fazlalaştırıyor ve mat makyaj ürünlerinin matlığını da ayarlıyor.
Acaba denediğin ürün uzun süre kullanılan yada ağzı açık kalan bir ürünmüydü (testerları biliyosun saklama koşullarına dikkat edilmiyor çok fazla ve rafta spot ışığı ve istenilen ortamlarda saklanamıyor), yüzünde nemlendirici varmıydı?

almagester,beni ne ele veriyon kız hemen
beğenirsem yaparız bi güzellik:1rolleyes:

bide bi arkadaş estee lauder den spotlights krem eklemiş makyaj tamamlamak için demiş ben o kısmı anlamadım fondotenin üstüne mi sürüyosun?bozmuyormu fondoteni?
altına sürsen ışıltının üstüne gelmez mi?ufff yardımcı olll:bbo:

kıslar biras önce loreal volume shocking axact brush tan aldım 28 tl idi.şu bourjios ada bakıcam ama merak ettim:)

deniycem cnm birasdan yazarım hemen
hatta denedim ve gayet güsel baya uzatıo ve dolgun gözterio kıslar ben çok beğendim verdiğim paraya değdi yani bide bourjios a bakıcam meraktaan:)

Son düzenleme:
[/IMG]
Merhaba kızlar, en üstte bourjois 5 li far, yanında givenchy prisme again eyes 4 lü farım.
Bu ikisini gitti gidiyordan oldukça uygun fiyata aldım ve memnun kaldm. Bana orjinal ürünler gibi geldi yerimseniben Yanındaki pupanın ikili toz farı, oldukça simli, oda fena değil.
Alttakiler mineralli ürünler, tailor made minerals markası, yurt dışından sipariş verdim. Ürünler sample bu sebepe fiyatları uygun ama hiçde az değiller. Tavsiye ederim bende gurbaa arkadaşımızın tavsiyesi üzerine almıştım. Gayet memnun kaldım:1rolleyes:

kizlar maasallahiniz var ya
10 gün giremedim cosmusunuz
yeni ürün alan arkadaslar hepiniz güle güle kullanin ürünlerinizi,
evdeki ürünlerini ekleyenler sizlerde iyi günlerde kullanin

pilarcigim bu arada bende ilk koydugun resimleri göremedim baya merak ettim, kaynak verebilirmisin?
bende bu foruma takildigimdan beri kozmetik manyagi oldum valla ne kadar bulasiciymis bu :)))))
yeni ürünler bende aldim, daha sonra eklicem

Aşağıdakilerde diğer farlarım, birinci makyaj paletini strawberry den almıştım fakat çok kaliteli birşey olduğunu söyleyemem. Fazla kalıcılıklaı yok
Diğer farların markaları avon, clinic, flormar...vb.
Allıklarıda çektim zannetmiştim ama becerememişim artık bir dahaki sefere onlarıda eklerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…