Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
tşk ederim damlasss canım üstlerinede yazdım ne olduğunu. gören profesyonel makyöz sanır sanki bol bol almışımda kutularda:roflol::roflol:

tatlım ben şunları sipariş verdim. aslında daha verecektim ama gümrüğe takılır diye korktum eledim. diğerlerinide bi süre sonra vercem. memlekete gidince ablam falan akpıyo benden bazı şeyleri :roflol:

sabun ya ciddimisin. en kısa zamanda bende ısmarlıcam. aklımda amway. kaç kişiden duydum.çok sağol canım senden de onay almış oldum:1hug:

cnm estee kapatıcı bende var 1 numarası harikaa çok memnnun kalıcaksn şu stilayı bende istiorm ama daha ilk siparişi yeni verdm ve gelmedi şimdi onu verirsem küfür etmiş gibi olurum adamlara:):)siparişlern harika izlenimleri bekliorz

tşk ederim pilarcım. bi arada inglota uğrıcam. rujlarını denedim ama almamıştım hiç. bide ben ruju illa denemeliyim alamıyorum öyle bazısı felaket duruyo bende.indirim varmış diye yazıyodu bi teftiş edeyim :1hug: bu arada tekin acar ve sevil ha bide boyner kafasın agöre takılıyo. aynı kapatıcıya biri 79 biri 64 biri 62 dedi yahu.:sm_confused:

damlasss sağol canım. bende denedim çok hoş durdu. fiyatıda uygundu.bir an önce gelsin diye bekliyorum. iki sipariş arasında 15 gün olmadan ikisini birleştiriyolar zaten. stilaya bakktım sephoradan en çok satanlar arasında. ışıltılıymış. umarım güzeldira.s.

Son düzenleme:
ben amway glister diş macunu almıştım bende işe yaramamıştı kızlar umarım size yararr..
benim dişlerim inatçıdır biraz napalım daha iyi gelen macun bulamadım =)

canım bende var inglot ruj hihoyyyt bayılıyorum rengine ve aşırı kalıcılar. sadece biraz sert gibi yani, yumuşak rujlardan değil, ama ben fırçayla sürüyorum zaten, memnunummm

ay ne hoşşşhihoyyyt kapalı olduktan sonra neden bozulsun

pilarcım bende ona takıldım. renk seçenekleri mükemmel. ama sanki banada çok sert gelmişti tereddüt etmiştim. bide ben ne zaman gitsem kalabalık oluyo. bende fırçayla sürüyorum daha güzel oluyor sanki daha dolgun oluyor. gurbaadan da duymuştum farları da bazen ruj gibi sürüyorum çok hoş duruyolar. pilarcım sana bide cecilin far paletlerini öneririm. simleri çok tatlı , pigment gibi duruyor ve çok güzeller. ben her renk paletini aldım. bi ara yolun düşünce dene derim.şimdi far almaya elim gitmiyo her renk var ve bereketli maşallaha.s.

ne yani şimdi ben allığıda sipariş versem ikisi bir mi gelicek elime ama baktım ürün kargoya verilmiş dio kıslar kusura bakmayın ilk kez bu siteden sipariş verdim cahil kaldım yahuuu:

aybikecim çok komik bişey daha yaptım. bende lens kapları vardı her solüsyonla veriyolar öle duruyo . bende tuttum onlara aldığım niveanın maskelerini falan koyuyorum. artıyo sankalamk için müthiş oluyo. bide bi tanesinde bepanten krem koydum çantamda taşıyorum. bazen çıkarıyorum sürmek için kimisi bakıyo garip garip. bideee kırılan farlarımı allıklarımı da koyuyorum çok güzel oluyor.

damlasss canım valla emin olamadım. mesela ben yeni verdim ve bana da temin ediliyo diyo. ama bazen bunlar otamatik mesajlar olabiliyor. ama bak sana ne dicem. ben öyle yapıyorum hem hediyelerden faydalanıyorum. her seferinde farklı bi mail adresi veriyorum. çok güvendiğin biri varsa yada kardeşin arkadaşın eşin sevgilin...onun mail adersinden yeniden kayıt ol.bu defa iş yerinin yada ev adresini ver. yani ilk siparişin ile farklı olsun. hem hediyeni alıyosun hemde iki kargo şeklinde gelir.

yani ilk siparişinden farklı bir adres ve mail adresiyle kayıt ol. yeni müşterisi muamelesi yapıyor hediyenide alıyosun. ama istersen aynı kredi kartıyla öde. ben öyle yapıyorum.

anladım cnm olmassa dediğin gibi yapıyım ya bu kargo geldiğinde o anda beni bulamaslarsa o adreste napıolar nasıl ulaşıo tekrar bu son sorum valla baydım hee

arkidişşşhihoyyyt ben bi 5 sene önce kullanıyordum amwayi diş macunu süper evet bide turuncu sabunları vardı bal özlü yağlı cildime çok iyi gelmişti uzun seneler kullandım ama ne yazikki yengem satıcı olmayı bıraktı:çok üzgünüm:

rica etsem sen fondoteninin resmini ekleyebilirmisin?

ya cnm sen bayagı uyanıksın he sevdim seni.....:içelim:

ben de strawberry e eşimin mailini ve iş adresini yazdım :roflol:

bu arada benim rujlar da geldi yarın fotoları eklicem hihoyyyt

damlasss tatlım taahütlü posta ile geliyo kargo ile değil. genelde sen olmazsan gdip alıyosun. en yakın ptt ye. ama bazen evdekilerde verebiliyor.ayrıca baymıyosun ne demek yani tabi ki soracaksın:1hug:

yelizcim aslında bende tesadüfen farkettim. ben unuttum bikere arkadaşıma dedimki senden girelim ben ödiyim. anaa bi baktım bana hediye verdiler. ölece keşfettim :sm_cool::sm_cool::sm_cool:

aybikecim bende istiyorum o macundannnnnnhihoyyythihoyyyt

from6234 sanada hediye verdiler dimi. ohh hep biz mi kazık yicez dimi ama. küçücük far tableti versinler tabi.

buarada kızlar özel not kısmına numune istediğinizi yazın ellerinde varsa size numune gönderiylar. hani özel msjınız varmı diye bi kısım geliyo ya orda yazıyo kaydirigubbakcemile5

vaay ilk sipariş die bişi bilmiodm ikinciye bu işin kurdu olcam ozamaaaan hehehe:) teşekkür ederim cnm yardımın için

cnm valla böyle gılliiiiiciiiik bir far geldi kahverengi :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…